Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianna01
pripomína istú časť tela. neviem, či to nemá naznačiť, že už to so mnou ďalej bude vyzerať úplne na r....
Marianka, a to si Ty ešte nepochopila,že k tomu ,aby si vyzerala úplne super Ti chýba vek 17-tiek. Veď my ani jedna nevyzeráme na ....
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

To by som si nikdy ani nedovolila tvrdiť. Neostáva mi nič iné, len čakať na dobu, aby som vyzerala tak super ako ostatné 17-ky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Ty žabiatko malé,čo mamine aspoň bločky neukladáš podľa dátumu Hááá. Ale nové dupačky ,to si vieš vydupať ,však????
Ako vždy máš pravdu. Ale ja svoju maminku ľubkám a musím si ju šanovať. Už sa polepším, sľubujem.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Marianka, a to si Ty ešte nepochopila,že k tomu ,aby si vyzerala úplne super Ti chýba vek 17-tiek. Veď my ani jedna nevyzeráme na ....
Ale užívame každý deň actimel od Danone, takže zažívanie funguje ako v 17-tich. Kto neverí nech preverí.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Elena Navrátilová
Ale užívame každý deň actimel od Danone, takže zažívanie funguje ako v 17-tich. Kto neverí nech preverí.
To nie je reklama???
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Jááááááááááááj, dočítané. Počúvajte ma, vy veselá kopa. Neobjavili sa tu náhodou dvaja odvážlivci? Ale dlho nevydržali. Už len raz neviem či ich zmohla DPHačka, alebo CCCCéčka. Hmmmmm?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Marianna01
Prečítala som si aj ja bločky a so zdesením som zistila, že ma možno vylúčite z klubu 17 CCCC.


Ja mám deti len 6 a 3 ročné - vek zistíte v profile

Teraz by sa mi zišiel ten obrázok, čo dakedy dávali do škodoviek na zadné okno - ten pandrlák, čo si obhrýzal prsty...

Vylúčite.............? Nevylúčite ...................?
Marianka kam by sme ťa hnali, veď ja mám tiež 5 ročnú sojku. ale k tomu návdavkom skoro 17 ročného alebo žeby bol ten návdavok 5ročný. Vyber si.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Marianna01
To nie je reklama???
Áno je, pre CCCC klub.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danila
Jááááááááááááj, dočítané. Počúvajte ma, vy veselá kopa. Neobjavili sa tu náhodou dvaja odvážlivci? Ale dlho nevydržali. Už len raz neviem či ich zmohla DPHačka, alebo CCCCéčka. Hmmmmm?
Ja som si myslela to isté, ale sa ohradil ekopo, že on sa veru zastrašiť nedá, tak uvidíme
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Milé CCCCočky ,niekto musí aj pracovať. A zľaknúť sa Vás - veď sa tu prezentujete ako najkrajšie stvorenia na tomto svete,takže ???????
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
willma
Ja som si myslela to isté, ale sa ohradil ekopo, že on sa veru zastrašiť nedá, tak uvidíme
sorry ešte stále dorábam,.. vždy sa nájdu nejaké tie bločky na zníženie DPH. Výsledok 3 Q je zatial astronomický - moji klienti prispejú do ŠR cca 800.0tis.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

DPH dokončené a teraz len relax

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak dobrúúúúúúúúúú noc.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak tak, relaxujme
Na.JPG  
image014.jpg  
1/1
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ekopo
sorry ešte stále dorábam,.. vždy sa nájdu nejaké tie bločky na zníženie DPH. Výsledok 3 Q je zatial astronomický - moji klienti prispejú do ŠR cca 800.0tis.
Baby keď skončí DPH máme sa na čo tešiť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
no po takomto výkone ,by ste ma navštevovali už iba v nemocnici.

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma
Baby keď skončí DPH máme sa na čo tešiť.
A ešte ak niečo s tých 800000.- ušetrí ekopo aj pre nás.........
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Môžem sem "pricapiť" aj takúto úvahu? Mne sa veľmi páči, tak sa chcem s Vami podeliť ...

Život po pôrode?

V brušku boli raz tri embryá... Jeden z nich bol malý veriaci, druhý malý pochybovač a tretí bol malý skeptik.

Malý pochybovač sa pýta: Veríte vlastne na život po pôrode?


Malý veriaci: Áno, je jasné, že to existuje. Náš život tu je naplánovaný len na to, aby sme rástli a aby sme sa pripravili na život po pôrode, aby sme boli dosť silní pre to, čo nás čaká.


Malý skeptik: Blbosť. To predsa neexistuje. Ako by vôbec mal vyzerať život po pôrode?


Malý veriaci: Ani ja to neviem presne. Ale určite tam bude oveľa jasnejšie ako tu. A možno tam budeme pobehovať a jesť ústami.


Malý skeptik: To je haluz! Pobehovať, to sa predsa nedá. A jesť ústami, aká smiešna predstava. Existuje predsa pupočná šnúra, ktorá nás živí. Okrem toho je nemožné, aby

bol život po pôrode, pretože pupočná šnúra je už teraz príliš krátka.

Malý veriaci: Ale áno, určite je to možné. Bude to akurát všetko inak.


Malý skeptik: Ešte sa nikto nikdy po pôrode nevrátil späť. Pôrodom náš život končí. A život je jedno trápenie a je temný.


Malý veriaci: Aj keď presne neviem, ako bude vyzerať život po pôrode, v každom prípade budeme potom vidieť mamu a ona sa o nás postará.


Malý skeptik: Mama?! Ty veríš na nejakú mamu? A kdeže je?


Malý veriaci: Veď tu všade okolo nás. Sme a žijeme v nej a skrze ňu. Bez nej vôbec nemôžeme existovať.


Malý skeptik: Hlúposť! Nič z nijakej mamy som ešte nevidel, takže nemôže ani existovať.


Malý veriaci: Niekedy, keď sme úplne ticho, môžeš ju počuť spievať. Alebo cítiť, keď hladká náš svet. V každom prípade verím, že náš vlastný život začne až potom...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Petovsan, to som potrebovala. Ďakujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
A ešte ak niečo s tých 800000.- ušetrí ekopo aj pre nás.........
To bude žúr.


a nebude chýbať ani
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať