Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra
Vážení a milí,
práve som sa dozvedela, že naša Majka - Tweety ešte nie je členkou CCCC.
Tak dúfam, že nikomu nebude vadiť keď ju teraz tu a hneď a zaraz oficiálne prizvem do klubu.
Takže Milá Tweety,
oficiálne ťa pozývam do tohto skvelého spolku./a odporúčam ti toto pozvanie prijať, bo potom pridem za tebou a päť a dvadsať ti na zadok naložím, že neposlúchaš. /
Tak tak Nika , treba jej dať päť a dvadsať ....po zadku , už tu dávno mala byť aj s prískočným ...... :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab
No a samozrejme nesmie chýbať dobrá kávička a dačo sladké k nej. Aspoň na chvíľku vám osladím život.
Simonka zasa nás toľko nerozmaznávaj .....baby pozor na kilá .....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
Simonka zasa nás toľko nerozmaznávaj .....baby pozor na kilá .....
Zitka dnes môžete. Ja vám dovolím. A čert ber dáke kilá navyše, dôležité je že sa dobre cítiš. Všetkým CCCC-čkam/kom aj tým budúcim, aj tým ktoré/í sa ešte nerozhodli a aj všetkým, ktorí sem len občas nakuknú posielam:
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Simonab
Zitka dnes môžete. Ja vám dovolím. A čert ber dáke kilá navyše, dôležité je že sa dobre cítiš. Všetkým CCCC-čkam/kom aj tým budúcim, aj tým ktoré/í sa ešte nerozhodli a aj všetkým, ktorí sem len občas nakuknú posielam:
Ja za nerozhodnú a možno budúcu členku ďakúvam pekne za boštek.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Ja za nerozhodnú a možno budúcu členku ďakúvam pekne za boštek.
Majka a je o čom rozmýšľať ? Myslím že nie .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dievčatá neblbnite, veď členstvo je na báze dobrovolnosti- no tak Tweety už aj sa prihlás
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Wilmuš,dúfam,že dobrovoľne si Majku- Tweety aj pod krk chytila, len aby rozšírila rady Cleniek.

Dievčence jedna malá poznámočka:z profilu nám zmizli skratky miest odkiaľ sme-nechcete ich tam doplniť,aby sme vedeli, ktorým smerom vysielať navzájom pozitívnu energiu ?
To navrhujem len tým,ktoré tam to bydlisko mali a naša značka ho vystriedala. Kto nechce nemusííííííííí.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
bv_alexandra
Vážení a milí,
práve som sa dozvedela, že naša Majka - Tweety ešte nie je členkou CCCC.
Tak dúfam, že nikomu nebude vadiť keď ju teraz tu a hneď a zaraz oficiálne prizvem do klubu.
Takže Milá Tweety,
oficiálne ťa pozývam do tohto skvelého spolku./a odporúčam ti toto pozvanie prijať, bo potom pridem za tebou a päť a dvadsať ti na zadok naložím, že neposlúchaš. /
Dievčatá,neobvinia nás z týrania?????? Už ju toľko nemláť Alexandra ,lebo odplašíme ďalších.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma
Dievčatá neblbnite, veď členstvo je na báze dobrovolnosti- no tak Tweety už aj sa prihlás
No neviem,ale také niečo ako kortešačka Vám nič nehovori?:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Wilmuš,dúfam,že dobrovoľne si Majku- Tweety aj pod krk chytila, len aby rozšírila rady Cleniek.

Dievčence jedna malá poznámočka:z profilu nám zmizli skratky miest odkiaľ sme-nechcete ich tam doplniť,aby sme vedeli, ktorým smerom vysielať navzájom pozitívnu energiu ?
To navrhujem len tým,ktoré tam to bydlisko mali a naša značka ho vystriedala. Kto nechce nemusííííííííí.


Pekne si to napísala Majka ........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tweety
No neviem,ale také niečo ako kortešačka Vám nič nehovori?:p
Kúpime Ti celý balík cukríčkov,podľa želania. Tak???


A časom Ti sľúbime pos.anecký plat,aj my ho máme.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tweety
No neviem,ale také niečo ako kortešačka Vám nič nehovori?:p




stačí?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Fany
Čo znamená CCCC ?
Fany, poviem Ti čo znamená CCCC. Išla som dnes po úradoch. Vieš, vybavovačky na ...venský spôsob. Jedna z naších daní sa rúžovala a maskarovala. Ó, a ešte na mňa stihla zavrčať. Tak som jej to vysvetlila. Po CCCCéčkarsky. Slušne. S úsmevom... V druhom zariadení žuvala žuvačku a tiež zaziapala. V zdravotníckom. Tak som jej po CCCCéčkarsky s menším úsmevom vysvetlila, že ona je tu pre mňa a nie naopak. Na pošte boli 4 okienka zatvorené a pri jednom upachtená dievčinka nestíhala. A tak som to vysvetlila menej CCCCéčkarsky, no a v tom som si spomenula na Elenku, Majku/Melnick/, Vlastičku... a ďalšie CCCC a stíchla som a usmiala sa a povedala som šéfke: S Vami aj tak zbytočná debata, idem sa ukľudniť k CCCCéčkam. Aj Vy by ste mohla. Vypleštila na mňa oči a poslala jednu ničnerobiacu nóbldámu za okienko.Fany my sme odnož tých čo radšej dávajú ako berú. Nezabíjajú, ale snažia sa pomáhať slovom. Priateľstvo nezdierajú, ale zveľaďujú. Kiež by bol svet ako ten náš CCCC.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Danila
Fany, poviem Ti čo znamená CCCC. Išla som dnes po úradoch. Vieš, vybavovačky na ...venský spôsob. Jedna z naších daní sa rúžovala a maskarovala. Ó, a ešte na mňa stihla zavrčať. Tak som jej to vysvetlila. Po CCCCéčkarsky. Slušne. S úsmevom... V druhom zariadení žuvala žuvačku a tiež zaziapala. V zdravotníckom. Tak som jej po CCCCéčkarsky s menším úsmevom vysvetlila, že ona je tu pre mňa a nie naopak. Na pošte boli 4 okienka zatvorené a pri jednom upachtená dievčinka nestíhala. A tak som to vysvetlila menej CCCCéčkarsky, no a v tom som si spomenula na Elenku, Majku/Melnick/, Vlastičku... a ďalšie CCCC a stíchla som a usmiala sa a povedala som šéfke: S Vami aj tak zbytočná debata, idem sa ukľudniť k CCCCéčkam. Aj Vy by ste mohla. Vypleštila na mňa oči a poslala jednu ničnerobiacu nóbldámu za okienko.Fany my sme odnož tých čo radšej dávajú ako berú. Nezabíjajú, ale snažia sa pomáhať slovom. Priateľstvo nezdierajú, ale zveľaďujú. Kiež by bol svet ako ten náš CCCC.
Danila, tak krasne si to vysvetlila..ze ti musim poslat nieco pekne..

Vsetkym prajem krasny den..
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Baby, baby, nepozriem sa sem 2-3 hodinky a vy už na štyri strany dopredu. Dnes mám fofry .Najprv som musela zabehnúť na poštu do Šale, lebo u nás bola nefunkčná. No nemyslite si, že nejakým takýmto autíčkom

Mne musela stačiť aj AVIA
Potom som plachtila na DU (tak mi treba, kto si necháva hlásenia na poslednú chvíľu, dobre mu tak) no a čerešnička na torte bola:
naháňala som na zastávke stojaci autobus , ktorý mal ešte 10 minút do odchodu.
Naposledy upravil bezradná : 30.10.06 at 13:29
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sysula
Danila, tak krasne si to vysvetlila..ze ti musim poslat nieco pekne..

Vsetkym prajem krasny den..
Veľmi pekne Ti ďakujem. Rada sem chodím pre potešenie. A vždy, keď sem prídem, sa poteším.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
bezradná
Baby, baby, nepozriem sa sem 2-3 hodinky a vy už na štyri strany dopredu. Dnes mám fofry .Najprv som musela zabehnúť na poštu do Šale, lebo u nás bola nefunkčná. No nemyslite si, že nejakým takýmto autíčkom

Mne musela stačiť aj AVIA
Potom som plachtila na DU (tak mi treba, kto si necháva hlásenia na poslednú chvíľu, dobre mu tak) no a čerešnička na torte bola:
naháňala som na zastávke stojaci autobus , ktorý mal ešte 10 minút do odchodu.
Moja zlatá, dnes Ti Tvoj nick výnimočne sedí .No neboj 5 minút s nami a hneď sa stávaš odhodlaná :p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tweety
No neviem,ale také niečo ako kortešačka Vám nič nehovori?:p
Hovorí, hovorí, ale prečo by sme nekortešovali dobrých ľudí? Vari len pri politike sa môže kortešovať? Veď mi na bohumilé účely kortešujeme
Eva
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Mám po dlhej dobe rekord, v jeden a ten istý pracovný deň sa mi podarilo sem nakuknúť už po druhý raz. A opäť som .
Danilka, začni už s tou knihou, veď Teba je na účtovníctvo škoda. Len sa pozri, koľko námetov máš len v tejto téme. Nemrhaj svojím talentom .
Ale aj popri tom písaní sem na nás občas mrkni, dobre? .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Mám po dlhej dobe rekord, v jeden a ten istý pracovný deň sa mi podarilo sem nakuknúť už po druhý raz. A opäť som .
Danilka, začni už s tou knihou, veď Teba je na účtovníctvo škoda. Len sa pozri, koľko námetov máš len v tejto téme. Nemrhaj svojím talentom .
Ale aj popri tom písaní sem na nás občas mrkni, dobre? .
Evička, tieto slová dobre padnú. Ale ja som veľmi kritický, a rovnako sebakritický človek. Čím viac nových CCCC, tým viac som presvedčená o tom, ako veľa sa mám ešte učiť. A zo dňa na deň to mnou už napísané, že viem, že nič neviem, naberá na obrátkach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať