Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Rozprávková cesta obrázkových alejí. Wow. . Krásne výmeny pocitov a nálad cez obrazotvorbu akú nevídali ešte nikde na internete. Wow .
...škoda že nemám poruke dosť obrázkových slov....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- obrázky nepotrebuješ. Stačí, že sa prídeš naladiť.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

M3G
Rozprávková cesta obrázkových alejí. Wow. . Krásne výmeny pocitov a nálad cez obrazotvorbu akú nevídali ešte nikde na internete. Wow .
...škoda že nemám poruke dosť obrázkových slov....
Hurá zavítal k nám zakladateľ našej supertémy.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

lenkak
- obrázky nepotrebuješ. Stačí, že sa prídeš naladiť.
Momentálne ma vyladilo tak, že som až vyhladol. A ešte sa mi podarilo potiahnuť tu niekomu obrázkový po-cit.sorry
1129621682-51150.gif  
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Simonab
Hurá zavítal k nám zakladateľ našej supertémy.
A cítim sa stratený v téme ako vánok počas zimnej snehovej víchrice.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ty sa meníš podľa pocitov? Áno? Takto do profilu CCCC nepridáš? U Teba teda skoro povinnosť, nie? Nemusíš len lietať po vetre, vánku ale si zmenil silu pohybu, však?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

M3G
Momentálne ma vyladilo tak, že som až vyhladol. A ešte sa mi podarilo potiahnuť tu niekomu obrázkový po-cit.sorry
Ale tvoji nejako nepapkajú. Žeby už mali dosť, alebo nechávajú tebe, keď si vraj taký hladný?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G
Rozprávková cesta obrázkových alejí. Wow. . Krásne výmeny pocitov a nálad cez obrazotvorbu akú nevídali ešte nikde na internete. Wow .
...škoda že nemám poruke dosť obrázkových slov....
No konečne si sem prišiel. Pozri ako sa darí Tvojej téme. A to sme tak "nevinne" začínali , s líštičkou kmotričkou.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Ty sa meníš podľa pocitov? Áno? Takto do profilu CCCC nepridáš? U Teba teda skoro povinnosť, nie? Nemusíš len lietať po vetre, vánku ale si zmenil silu pohybu, však?
Vytešujeme sa,že ťa vánok zavial rovno medzi nás.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Elena Navrátilová
Ty sa meníš podľa pocitov? Áno? Takto do profilu CCCC nepridáš? U Teba teda skoro povinnosť, nie? Nemusíš len lietať po vetre, vánku ale si zmenil silu pohybu, však?
Môžem iba hádať, čo to CCCC znamená. CCCP viem čo je, ale CCCC? Žeby to malo nejaký súvis s touto témou?
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zdeni
Ale tvoji nejako nepapkajú. Žeby už mali dosť, alebo nechávajú tebe, keď si vraj taký hladný?
Nepapajú, aj mne sa čudné to zdá.
Asi preto, že som ešte nie celkom technický vyspelý na túto tému.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Melnick
No konečne si sem prišiel. Pozri ako sa darí Tvojej téme. A to sme tak "nevinne" začínali , s líštičkou kmotričkou.
Líštička naviedla ma na iný typ pohovoru. Ona byť zakladateľkou témy dlhokánskej.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Cool Celebrity ... je to v predchádzajúcich príspevkoch a verím, že už tu budeš s nami častejšie "vŕba". My sme tu také veselé 17-nástky vo "vyhnanstve" ale plnom pohody, úprimnosti, zlepšovania nálady, pokoja, pochopenia, ľudského milého "teplého" slovíčka. Vŕb koľko potrebuješ. Vánok len nepatrný, skoro žiadny. Takto vyzerá táto oáza.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Elena Navrátilová
Cool Celebrity ... je to v predchádzajúcich príspevkoch a verím, že už tu budeš s nami častejšie "vŕba". My sme tu také veselé 17-nástky vo "vyhnanstve" ale plnom pohody, úprimnosti, zlepšovania nálady, pokoja, pochopenia, ľudského milého "teplého" slovíčka. Vŕb koľko potrebuješ. Vánok len nepatrný, skoro žiadny. Takto vyzerá táto oáza.
Ó áza veselých vŕb, žijúcich vo vyhnanstve vlastnej radosti.:p
Len to Cool celebrity by som potreboval trochu osvetliť.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

M3G
Ó áza veselých vŕb, žijúcich vo vyhnanstve vlastnej radosti.:p
Len to Cool celebrity by som potreboval trochu osvetliť.
Počuj, Ty básniš jedna radosť. Nebodaj Ťa kopla múza? CCCC- môžeš si vybrať cool clenky/clenovia cool clubu, cool celebriti ( viem to aj správne, ale takto ma to učila Majka ) tu už spomínané boli, aj capi a neviem čo ešte teraz ma nenapadá. Zlepšili ste mi náladu, ja som dnes smutná veeeľmi smutná a neštekám.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G
Ó áza veselých vŕb, žijúcich vo vyhnanstve vlastnej radosti.:p
Len to Cool celebrity by som potreboval trochu osvetliť.
Elenka Ťa trochu poplietla.
http://www.porada.sk/t30550-p106-ak-sa-cti-zle.html

čítaj až po príspevok od Elenky-abel.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Počuj, Ty básniš jedna radosť. Nebodaj Ťa kopla múza? CCCC- môžeš si vybrať cool clenky/clenovia cool clubu, cool celebriti ( viem to aj správne, ale takto ma to učila Majka ) tu už spomínané boli, aj capi a neviem čo ešte teraz ma nenapadá. Zlepšili ste mi náladu, ja som dnes smutná veeeľmi smutná a neštekám.
Ani nestraš,Simonka,lebo hneď myslím na osobu Tebe tak blízku.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
Ani nestraš,Simonka,lebo hneď myslím na osobu Tebe tak blízku.
Majka, neboj nie je to ešte tak ako si myslíš. Ale nechcem si ani pomyslieť na ten smútok, je to zo dňa na deň horšie a ťažko sa na to pozerá. Ale CCCC-čky/ci nechcem vás týmto rozsmutniť, to ani náhodou ja sa dnes smejem cez slzy a je mi s Vami dobre. A cítim sa takáto 17-ka.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Simonab
Počuj, Ty básniš jedna radosť. Nebodaj Ťa kopla múza? CCCC- môžeš si vybrať cool clenky/clenovia cool clubu, cool celebriti ( viem to aj správne, ale takto ma to učila Majka ) tu už spomínané boli, aj capi a neviem čo ešte teraz ma nenapadá. Zlepšili ste mi náladu, ja som dnes smutná veeeľmi smutná a neštekám.
Múza by som potreboval, aby ma z lehna vykopla. V nedelu som ešte nikdy neleňošil.... Snažil som sa dnes prácu potýriť, ale nedalo sa a nedeľa sa premenila na zmes polihovania, klikania myškou, jedenia a prikladania polien do ohníka a to doslova.
S tým členstvom CCCC opatrne, aby to nebodaj nevyústilo do politického zámeru a kandidátkou
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nebol si ani na prechádzke?
5.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať