Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ALDA
Absolvovala som seminár aj stretko a je mi super chcem sa podeliť aj s dobrou náladou, nie iba keď mi je na ... A ešte mám od obeda aj ďalšiu vnučku
Sadričku/3,40kg/50cm..takže som celá natešenááááá.
Dúfam, že mi to vydržíííííí
Helenka, aj ja úprimne blahoželám. Ale opatrne s tou oslavou, aby si okrem "Sadričky" nemala aj "sadričku"
Naposledy upravil abel : 15.11.06 at 16:18
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
dlhšie sa na Porade neuvidíme.
[/quote]

Ako máme tumu rozumieť hááááááááááá?
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Majka čakáme vysvetlenie ,keď je možné.Je nám za tebou už teraz smutno.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Milá Majka, prečítala som si Tvoj príspevok a stratila som reč. A už vôbec neviem, keď som od rozrušenia trepala s myšou, ako sa mi tam dostal ten súhlas. No asi tak chcel osud, ale platí len pre druhú vetu.Želám Ti spokojné, čarovné Vianoce. Na céčkarskom vianočnom stromčeku Ti bude svietiť hviezdička na samom vrchole.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Aj ja prajem krásne a veselé Vianoce
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, ale to si chcela asi dať do témy srandičky, nie? Lebo ak to myslíš vážne, tak v tejto téme sa ozaj budeme citiť zle. A ešte ten termín - do Vianoc, alebo nebodaj ešte dlhšie? Veď dnes je internet už asi aj v Etiópii, to nemôžeš bez nás toľko vydržať!!!! Už aj odvolaj, čo si napísala a sľúb, že odvolané už neodvoláš.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Baby nebláznite s Vianocami, ešte musím urobiť 2 x DPH, 2 x oznámenie o zrážkovej dani, o výkazoch do SP a ZP radšej nehovorím, a minimálne 20x budem robiť klientom bútľavú vŕbu a počúvať, že nemajú peniaze...atď EkoMax stromček je pekný. Už sa mi z neho točí hlava.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Majka, jedine toto ťa ospravedlní, že ideš na školenie. Dúfam, že Mora sa trasie a tebe potom sláva nestúpne do hlavy tak, že sa k nám už ani nepriznáš. http://porada.sk/showpost.php?p=327025&postcount=119
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka


pozdravujem všetkých.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Odkiaľ ťaháte tie mrkajúce detičky?
Helenka tú vnučku ti závidím, aspoň môžeš kupovať bábiky - ale ja už takmer 15 rokov len autíčka, a stavebnice, a fusakle a...
Dúfam, že aj mne osud nadelí vnučku, želám ti veľa radosti z maličkej, nech rastie do krásy a do zdravia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- Vlasti, neboj dočkáš sa aj ty.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
detičky
http://www.gify.nou.cz
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ALDA
dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Ako máme tumu rozumieť hááááááááááá?[/quote]

veď to, aj na druhej strane zemegule majú dróty!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pre cccc
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac


Ale mne nežmurká... už žmurká!!!!!!!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ale žmurká...
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

LenkaĎakujeme
Naposledy upravil andi : 15.11.06 at 20:23
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ekopo
Baby nebláznite s Vianocami, ešte musím urobiť 2 x DPH, 2 x oznámenie o zrážkovej dani, o výkazoch do SP a ZP radšej nehovorím, a minimálne 20x budem robiť klientom bútľavú vŕbu a počúvať, že nemajú peniaze...atď EkoMax stromček je pekný. Už sa mi z neho točí hlava.
ekopo, veruže do Vianoc už len jednu DPH - tú druhú už môžeš až po Vianociach a už len jedno oznámenie. To druhé budeš robiť až na budúci rok... A aj výplatka bude už asi len jedna do Vianoc pokiaľ nemáš trinásty, štrnásty alebo x-tý plat ako niektorí vyvalení...
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

abel
ekopo, veruže do Vianoc už len jednu DPH - tú druhú už môžeš až po Vianociach a už len jedno oznámenie. To druhé budeš robiť až na budúci rok... A aj výplatka bude už asi len jedna do Vianoc pokiaľ nemáš trinásty, štrnásty alebo x-tý plat ako niektorí vyvalení...
abel, tak ti ten trinásty plat posielam, nech aj ty patríš k tým vyvaleným..lebo mna to neminie.2x tolko roboty.a tak som sa tesila ze do vianoc uz len jeden..ale na druhej strane peniazky sa vzdy zídu..
Rýchlo berte kým sa sypu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať