Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Sysula, prosím Ťa, kde to robíš, keď ťa vyplácajú v EUR-ách? Určite to pred Vianocami poteší ... Ja taký luxus v KE nemám!
120[1].gif  
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Tak toto by som aj ja rada vedela, ako to Majka myslela.
Dnes bude kľudnejšie a tak sa budem snažiť dobehnúť to zameškané v tejto téme, aj keď Majka to na stretku zhodnotila nie veľmi optimisticky - vraj to nemá Daska šancu dobehnúť (prelúskať všetky príspevky). Tak do polovice som sledovala tému poctivo, snáď ja tú šancu budem mať - myslím prelúskať to postupne.

Naposledy upravil alušik : 16.11.06 at 07:43
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

mgm
Sysula, prosím Ťa, kde to robíš, keď ťa vyplácajú v EUR-ách? Určite to pred Vianocami poteší ... Ja taký luxus v KE nemám!
V KE ho nemam ani ja , ale taky 13 ty plat potesi aj v korunách(Sk som nikde nenasla, ale nebonzni ma! )
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som

A NIEČO AJ ODO MŇA. SOM TU LEN KRÁTKO, ALE UŽ VIEM: oplati sa!
NIČ PROTI VÁM CHLAPCI, CHALANI A CHLAPI. PEKNÝ DEŇ.:p
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Mila Majka,
aj ty si ten cloviecik ktory je moc vzacny na tejto stranke, hlavne uprimny, mily a jemny, hoci teraz pisem sama za seba ale viem ze aj ostatni maju s tebou takuto skusenost a mnohi ta poznaju aj osobne, mne sa to sice este nepodarilo ale mozno bude cas a stretneme sa niekde na stretku poradakov.
Drzim ti palceky na vyriesenie problemov ak nejake mas a aby sa ti ich podarilo co najskor vyriesit.

0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Myslím, že Majka má len viac roboty. A keďže je veľmi zodpovedná, a taký dobráčisko, nemohla by chodiť na Poradu bez toho, aby neporadila niekomu kto to potrebuje. A práve preto sem radšej ani nenakukne. Veď ona nám to po Vianociach určite vysvetlí sama.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Prajem všetkým pekný deň, hoci v KE dosť pochmúrny. Vzdialim sa, lebo mi treba niečo hľadať pre dcéru na nejakú súťaž. Učitelia si vymyslia súťaže, ale rodičia musia to vyhľadať na internete a pripraviť deti.
Za mojej školskej éry to tak nebolo. Ak sme reprezentovali školu, tak sme všetko dostali od učiteľa, ktorý to mal na starosti a my sme sa to museli akurát naučiť.
Tak sa majte pekne, pekne píšte, aby sme si to neskôr mohli aj my ostatní prečítať a trocha zrelaxovali po práci.
Tiež by sa mohlo aj počasie umúdriť, aby sa nám lepšie pracovalo a trieskalo do PC.
Ale hlavne, teší ma myšlienka, že zajtra máme voľno, žiadne naháňanie a vysvetľovanie dieťaťu, prečo musí ísť do školy a nechce sa mu ...
s96[1].gif  
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Len pre info - Majka je naozaj odhodlaná, neprísť sem na Poradu minimálne do Vianoc. Má na to svoje dôvody, ktoré ja plne chápem. A Simonka to vystihla - Majka je veľmi zodpovedný človiečik. No tí, ktorí navšetvujete túto tému a Majka Vám naozaj chýba - existuje aj mail. Naň určite odpovie...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

alušik
Len pre info - Majka je naozaj odhodlaná, neprísť sem na Poradu minimálne do Vianoc. Má na to svoje dôvody, ktoré ja plne chápem. A Simonka to vystihla - Majka je veľmi zodpovedný človiečik. No tí, ktorí navšetvujete túto tému a Majka Vám naozaj chýba - existuje aj mail. Naň určite odpovie...
pravdaze nam Majka chyba a mailik jej nejde
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

camelfly
pravdaze nam Majka chyba a mailik jej nejde
Možno nás má už dosť, počúvať ufňukané reči (hoci obrázky sú pekné), zrušila si aj mail, aby nemusela byť s nami v kontakte...

Ale nie, si robím švandu, určite má dôvod, že sem nemôže prísť.
napr.
http://bestsmileys.com/working/3.gif
alebo
http://bestsmileys.com/funny/6.gif
alebo toto, hmm
http://bestsmileys.com/fun/1.gif
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Opakovane sa musím vrátiť k tomuto vyjadreniu. Dnes sa cítim veľmi zle. A je mi veľmi smutno. S Majkou odišlo veľa múdrosti,dbornosti, láskavosti, ochoty pomôcť - odišlo kusisko
človečenstva z tejto témy. Chápem.Najťažšia zrážka je zrážka s blbcom. A o to ťažšia, ak úder nesmeruje len medzi oči. Preto je potrebné, aby sme na Porade nedovolili podobné prejavy jumperovcov. A verím, že spoločne nedovolíme. VĎAKA!!!!!!!!!!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak pre zlepšenie nálady, keď som sa naučila prilepovať tie obrázky... Pozerávate určitý zábavný program na komerčnej TV? Ja by som tak rada chodila tancovať (keby bolo kde). Ale možno raz odletím do krásnych krajín , určite nie tam, kde nebude porada a Ak sa cítiš zle, lebo by to dopadlo takto nejak:Tak vám všetkým posielam balóny, aby ste tiež mohli odletieť a k tomu aby vás čakal privítací výbor . PS: Chlapom nabudúce niečo iné .
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Danila
Opakovane sa musím vrátiť k tomuto vyjadreniu. Dnes sa cítim veľmi zle. A je mi veľmi smutno. S Majkou odišlo veľa múdrosti,dbornosti, láskavosti, ochoty pomôcť - odišlo kusisko
človečenstva z tejto témy. Chápem.Najťažšia zrážka je zrážka s blbcom. A o to ťažšia, ak úder nesmeruje len medzi oči. Preto je potrebné, aby sme na Porade nedovolili podobné prejavy jumperovcov. A verím, že spoločne nedovolíme. VĎAKA!!!!!!!!!!!!
Ja si VÁS NEDÁM, NEDÁM, NEDÁÁÁM!!!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Milá Majka,
možno si už môj príspevok nestihneš prečítať, ale verím, že tak urobiš po Vianociach.
Budeš mi veľmi, veľmi chýbať, veľa krát si mi poradila a pomohla v prekérnych situáciách a tmavých zákutiach účtovníctva.
Ale najviac mi budeš chýbať ako človek, ktorého, aj keď len vo virtuálnom svete Porady, veľmi ľúbim a vážim si ho. Aj keď sem neprispievam tak často, ako ma členstvo v CCCC klube zaväzuje (týmto sa ospravedlňujem všetkým - žeby som sa necítila až tak zle?) ale aj napriek tomu mám tému vždy prečítanú, a Tvoje príspevky mi tu budú chýbať.
V neposlednom rade ma už nepoteší to malé milé plus pri Tvojom mene v zozname prítomných členov - ale našťastie len do Vianoc.
Takže Ti prajem príjemné týždne, kým sa tu opäť stretneme, nech sa Ti smola a nešťastie vyhýbajú z kilometra.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

babenky CCCC 17-nastky, Alusik v teme http://www.porada.sk/t26110-p5-co-so...tml#post328660
pekne napisala, aby sa ta nestastna debata vymazala, ja som sa tiez pridala
so svojim suhlasom a AK TO BUDETE CITIT ROVNAKO, DAJTE AJ VY SVOJ
SUHLAS
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

M3G
Rozprávková cesta obrázkových alejí. Wow. . Krásne výmeny pocitov a nálad cez obrazotvorbu akú nevídali ešte nikde na internete. Wow .
...škoda že nemám poruke dosť obrázkových slov....
Nemáš čo ľutovať, naopak, mal by si si robiť zásluhy, že Ty si túto tému založil. Že my, krásne 17-tky, sme Ti ju trošku pozmenili, to vôbec nevadí.
Ešte nemám prečítaných posledných 10 strán, tak neviem, ako na Tvoje slová reagovali ostatné CCCC, ale ja Ti skladám poklonu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab
Myslím, že Majka má len viac roboty. A keďže je veľmi zodpovedná, a taký dobráčisko, nemohla by chodiť na Poradu bez toho, aby neporadila niekomu kto to potrebuje. A práve preto sem radšej ani nenakukne. Veď ona nám to po Vianociach určite vysvetlí sama.
Simonka, dúfam, že máš pravdu, lebo Majka by tu rozhodne chýbala.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
camelfly
babenky CCCC 17-nastky, Alusik v teme http://www.porada.sk/t26110-p5-co-so...tml#post328660
pekne napisala, aby sa ta nestastna debata vymazala, ja som sa tiez pridala
so svojim suhlasom a AK TO BUDETE CITIT ROVNAKO, DAJTE AJ VY SVOJ
SUHLAS
Cítim potrebu reagovať k tejto téme. Vždy, keď som na PORADE, pozriem len témy, ktoré ma zaujímajú, buď reagujem, alebo dam súhlas, keď si myslím, že je v tom príspevku všetko napísané, alebo len si to prečítam.

Bola som prekvapená, keď sa spustila táto debata. Vôbec som nevedela, o čo ide - keď Melnick sa rozlúčila ... Vždy som citila teplo z jej slov, rád a ponaučení. Veľa krát som čakala, ako zareaguje ONA, čo ONA na to ... Bolo mi čudné a divné, keď sa rozlúčila, ale myslela som si, že má nejaké buď pracovné, alebo súkromné problémy ...

Nedalo mi, tak som začala pátrať... A bola som veľmi prekvapená, keď som čítala príspevky okolo tej čudnej debaty . Pripadala som si, že som na nejakej inej PORADE, kde sa útočí, ostro reaguje ... Priam ako v politike!!!

Vždy som si myslela, že táto PORADA je o pomoci, úcte a rodinnej atmosfére. Veď práve, keď si nevieme pomôcť v našej /myslím si/ ťažkej práci, tak hľadáme pomoc u tích, čo by mohli mať podobné problémy a majú ten problém už aj vyriešený, alebo práve riešia. Niektoré témy si prečítam práve preto, že si len odsúhlasím, či som to urobila aj ja správne, alebo nie. Vždy som si myslela, že tu nájdem pomoc a pokoj po strese v práci, kde trocha zrelaxujem ...

Myslím si, že táto čudná debata nepatrí na túto stránku. Možno, že si myslíte, že som , ale nevedela som, kde môžem na to reagovať.

Som na PORADE veľmi krátko, ale táto téma ma veľmi prekvapila.

Zdravim všetkých
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Je mi naozaj fajn,ale dlhšie sa na Porade neuvidíme.
Krásne Vianoce želám Vám všetkým. Ľudí ako ste Vy,ktorí chodíte na túto stránku človek nestretne každý deň.Preto som nesmierne šťastná,že som Vás spoznala.
Dobrá víla porady, sledujem tu dianie okolo a nechcem veriť tomu čo tu čítam. Tvoj vek, sladkých 17-násť si máš vychutnávať v slasti a nie veriť na žvásty. Možno máš dôvod neskúmať pôvod, toho čo je negatívne, ale ver že si pre nás hlavne dôvod pozitívneho myslenia. Tvojou múdrosťou /v takom veku veru div/pomáhaš nám na údiv. Preto apelujem na Tvoju múdrosť, rozvahu ďalej nám zlepšuj náladu. Neber k srdcu slová zle znejúce, počúvaj tie oslovujúce, kde na dobrú radu, slovko čakáme tu v zástupe. Prosím Majka, ber tieto slová odomňa, ako prosbu k zváženiu, lebo my tu 17-nástky čakáme Tvoje slová plné lásky, nehy, pohladenia, ktoré nám úsmev v tvári vyčaria.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
andi
LenkaĎakujeme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať