Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dievčatá poďte mi pomôcť s tým občerstvením lebo už neručím za svoje činy.Však keď som v klube V.I.P. sa musím už inak správať. Len neviem prečo už mením aj farbu...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
camelfly

teeeeda, tak moc dakujem, boooze tolko bodov, vsak nebudem
vediet co s nimi
Vymeníš za bony a pôjdeš do TUZEXU
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Vymeníš za bony a pôjdeš do TUZEXU
Danilka,vie vôbec Camelka,čo sú to bony?? Žila už vtedy ,keď sme ich zháňali aj na horkú várovú čokoládu?´
opravujem preškrtnuté : naše staré mamy
Naposledy upravil Melnick : 18.11.06 at 19:09
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ale jasne ze zila, este som aj stavala v zelovoci v rade na podpultove ovocie
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A neostala Ti aspoň jedna mandarinka,vieš ja pri tomto spôsobe práce zachvíľu budem ......ani to nechcem vysloviť.Bŕŕŕŕŕŕ
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Danilka,vie vôbec Camelka,čo sú to bony?? Žila už vtedy ,keď sme ich zháňali aj na horkú várovú čokoládu?
Jóóóój, veď ja to tiež poznám v mojich sedemnástich len z rozprávok starej mamy
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma



a čo tak trošku muziky, popilo sa toho dosť, treba to vytancovať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Teraz si prišla s muzikou,keď umieram od hladu a Camelka mi ani jednu podpultovú mandarinku nedala.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Teraz si prišla s muzikou,keď umieram od hladu a Camelka mi ani jednu podpultovú mandarinku nedala.

Majkaaaaa, vsak taku zosusenu ti necem dat z minuleho storocia, v obchode este nemaju ale dam, vsak pockaaaj aj dve dokonca
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

radšej neskoro ako nikdy, no nie?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A ozaj, dnes si užijeme kvalitnej muzičky od 20,45 na Markíze. Neskonale sa teším na dokonalú zábavu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dana9
ahojte trošku sa čudujem, pretože na zozname príspevkov vidím, že posledný príspevok v tejto téme je od "fénix" ale v skutočnosti to je od "kukučky". Je to síce vtáčik jeden aj druhý , ale aj tak ma to zaujíma to je možné používať viacero nickov?

dana
fenix má len 2 príspevky a to v úplne inej téme, neviem o čom píšeš a požiadala som Richarda o vysvetlenie
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Pre Danu9: som síce vtáčik,no nie som kukučka.

J.

Aby si bola spokojná,zajtra sa tu ukážem v čase,keď tu bude aj kukučka - ak nebudem na diskotéke .

nikde nikoho a ja som sa už aj naspal.
Naposledy upravil *Fénix : 19.11.06 at 08:47
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
to kukučka a fénix

hmm, tak dnes sa mi už zobrazujete ako dve odlišné osoby, ale fakt, včera, keď som klikla na nick "fénixa" tak ma hodilo na profil "kukučka"

ale možno som len prepracovaná. v každom prípade záhada sa vysvetlila, prajem všetkým krásny deň

dana
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
dana9
to kukučka a fénix

hmm, tak dnes sa mi už zobrazujete ako dve odlišné osoby, ale fakt, včera, keď som klikla na nick "fénixa" tak ma hodilo na profil "kukučka"

ale možno som len prepracovaná. v každom prípade záhada sa vysvetlila, prajem všetkým krásny deň

dana
Fénix je fakt fénix a môj spoludiskutér a poraďácky kámoš, kukučka je fakt kukučka, moja spoludiskutérka, a moja poraďácka veľká kámoška. Občas nám sem zablúdi chybička. A som rada, že si sem zablúdila aj ty. Peknú nedeľu.
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
kukučka
fenix má len 2 príspevky a to v úplne inej téme, neviem o čom píšeš a požiadala som Richarda o vysvetlenie
No neboj kukučka,keď mi budete učiteľkami Vy 17-ky,budem aj ja HVIEZDA čo nevidieť,ak ma vietor nezaveje za hranice./všedných dní /
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
*Fénix
No neboj kukučka,keď mi budete učiteľkami Vy 17-ky,budem aj ja HVIEZDA čo nevidieť,ak ma vietor nezaveje za hranice./všedných dní /
Už to vidím, ako to dopadne. My z teba urobíme HVIEZDU, a svietiť pôjdeš za hranice.
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Danila
Fénix je fakt fénix a môj spoludiskutér a poraďácky veľký kámoš, kukučka je fakt kukučka, moja spoludiskutérka, a moja poraďácka veľká kámoška. Občas nám sem zablúdi chybička. A som rada, že si sem zablúdila aj ty. Peknú nedeľu.
Danila ,opravil som chybu v Tvojom príspevku. /Dúfam,že môžem tykať,lebo mám len 17 a som syn svojej mamy./
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
*Fénix
Danila ,opravil som chybu v Tvojom príspevku. /Dúfam,že môžem tykať,lebo mám len 17 a som syn svojej mamy./
Opäť si ma nesklamal. Už pri písaní som verila, že to nenecháš len tak. . Bodíky pre Teba. Keď dorastieš, budeš rád spomínať na krásnych sedemnásť na Porade.:p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a nejaký vtipálek
funnycat-04.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať