Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

kukučka
kuk aj cmuk vám všetkým a ak sa ozaj cítite zle, pozrite si toto:

http://video.google.com/videoplay?do...32229697832036
Betka, vidím, že tentoraz si ma s tým foťákom načapala Ty.. No čo už, realita je tvrdá. Aj som videla, že niekde blyskol blesk, ale som nečakala, že to Ty ma takto.....
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Eulalia
Betka, vidím, že tentoraz si ma s tým foťákom načapala Ty.. No čo už, realita je tvrdá. Aj som videla, že niekde blyskol blesk, ale som nečakala, že to Ty ma takto.....
Ale Evi ty asi pozeráš do zlého zrkadla. Nie? .Buď optimistická CCCC-čkárky sú krásne,štíhle a mladé ,no nie?Však 17-tky by nemali vyzerať ,ale asi takto
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

No, ja neviem

V CCCC svete sme určite tie druhé obrázky...

A samozrejme, aj v tom reálnom!
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Marianna01
No, ja neviem

V CCCC svete sme určite tie druhé obrázky...

A samozrejme, aj v tom reálnom!
Nóóóóóó Marianka, neviem neviem, ako kto. Teraz samozrejme myslím na seba. Nie je to síce až tak hrozné, ale..........zasa ani tak super ako tie druhé.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Vieš Zdeni, ja som na tom rovnako!
Preto som povedala, že aj v reálnom
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Danilka, som náplasť na všetky ľudské boliestky. 17-nástka s nadaním aj na dobré aj na to čo ma život naučil a dokopal sa naučiť. Takže nakoľko aj lavíny vznikajú na základe vnímaného stačí vždy len impulz. Myslím, že najhoršie sú vždy obavy z toho čo príde, čo nepoznáme. Preto hor sa do odstraňovania nevedomosti aj keď to nie je vždy príjemné a milé, ale... život je aj o
Myslím že aj tangáče som našla a biele bodky budú nižšie určite.
Elenka, To až troch?

Dvoch som Ti vymazala,stačí Ti jeden!
Naposledy upravil Melnick : 20.11.06 at 23:24 Dôvod: Výmaz 2 kusov z registra mužov.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Majka vyzerá to, že LEN troch on sa medzičasom stihol naklonovať, vieš? A dokonca už nám mení aj pohlavie. Takže to bude aj ona ale tradíciu dodrží, červené tangáčiky, vrezané do r......y. Samozrejme biele bodky nesmú chýbať.
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Vážené dámy,
dovoľte mi, aby som Vám zo srdca poďakovala za túto tému. Ani si neviete predstaviť, ako človek pookreje, keď sa veľmi nedarí... keď ešte aj to počasie zvádza k "čiernym" myšlienkam a zdravíčko tiež nei je to čo bývalo...
Ďakujem Vám, je mi lepšie
Bea
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

kukučka
kuk aj cmuk vám všetkým a ak sa ozaj cítite zle, pozrite si toto:

http://video.google.com/videoplay?do...32229697832036
Ale sme šťastné, že nie sme takéto ! Ak sa pozrieš do zrkadla a zhrozíš sa nad svojimi šunkami, spomeň si na túto fotku a bude ti lepšie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

sgm
Vážené dámy,
dovoľte mi, aby som Vám zo srdca poďakovala za túto tému. Ani si neviete predstaviť, ako človek pookreje, keď sa veľmi nedarí... keď ešte aj to počasie zvádza k "čiernym" myšlienkam a zdravíčko tiež nei je to čo bývalo...
Ďakujem Vám, je mi lepšie
Bea
Bea, práve z týchto dôvodov sa tu stretávame. Ako vidíš, tu si navzájom dodávame pozitívnu energiu a povzbudzujeme sa. Tak sa len kedykoľvek príď nadýchať nášho ozónu a keď Ti bude lepšie, pridáš niečo ostatným. A sme si kvit. Jediný peniažtek, ktorý v tejto téme platí, je srdiečko na dlani.
Vitaj.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marianna01
No, ja neviem

V CCCC svete sme určite tie druhé obrázky...

A samozrejme, aj v tom reálnom!
No veď to je práve moje jediné šťastie, že je aj CCCC svet, v ktorom som
kráááááááásna, mladááááááá, šarmatnááááá a proste naj.... 17-tka.:p:p:p:p

Ako píšem tú našu skratku, zrazu mi to veľmi pripomenulo inú - tú si budú pamätať najmä tie skutočné 17-tky - len to posledné písmenko bolo P.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sgm
Vážené dámy,
dovoľte mi, aby som Vám zo srdca poďakovala za túto tému. Ani si neviete predstaviť, ako človek pookreje, keď sa veľmi nedarí... keď ešte aj to počasie zvádza k "čiernym" myšlienkam a zdravíčko tiež nei je to čo bývalo...
Ďakujem Vám, je mi lepšie
Bea
Aj pookreješ, aj zdravíčko bude lepšie aj myšlienky pozitívne. Aj my Ti zo srdca ďakujeme za také krásne vyznanie.
P.S.
Tiež som sem teraz prišla nabrať silu a ako vidíš, Evka / Eulália/ mala pohotovosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Fany
Ale sme šťastné, že nie sme takéto ! Ak sa pozrieš do zrkadla a zhrozíš sa nad svojimi šunkami, spomeň si na túto fotku a bude ti lepšie.
Dnes mi bolo lepšie najmenej 40x ,totižto po byte musím chodiť okolo veľkého zrkadla.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milé 17-tky viem že je to ale prosím Vás poradte mi ako môžem pozrieť že kto mi pridal bodík,lebo teraz som zistila ,že mám prvý bodík a neviem odkiaľ.A dneska už sa cítim ovela lepšie.Už viackrát ste písali že bodík poteší,ale teraz tomu už verím som happy
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

na tmavomodrej lište klikni na "Nastavenia"
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Muška- na tmavomodrej lište klikni na "Nastavenia"
Muška ĎAAAAAKUJEEEEEEEM.

Majka a toto posielam Tebe urobila si mi veľkú radosť.Ďakujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
No veď to je práve moje jediné šťastie, že je aj CCCC svet, v ktorom som
kráááááááásna, mladááááááá, šarmatnááááá a proste naj.... 17-tka.:p:p:p:p

Ako píšem tú našu skratku, zrazu mi to veľmi pripomenulo inú - tú si budú pamätať najmä tie skutočné 17-tky - len to posledné písmenko bolo P.
Ale Evička,to chceš ,aby sme club premenovali na:
Cool Club Cool Pätnástiek?
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta



Vrelá vďaka všetkým 17-nástkam za dodávku pozitívnej energie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Dnes mi bolo lepšie najmenej 40x ,totižto po byte musím chodiť okolo veľkého zrkadla.
Majka, ja mám v obývačke vstavanú celostenovú skriňu, na ktorej je na dvoch vysokááááánskych posuvných dverách (dveriach?) zrkadlo. Už som sa naučila chodiť po tejto izbe poslepiačky..
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Ale Evička,to chceš ,aby sme club premenovali na:
Cool Club Cool Pätnástiek?
Ani nie, veď v 15-tich by nás nepustili ešte ani na diskotéku (alebo dnes už ano? nemám aktuálny prehľad), to bola len taká mimovoľná asociácia. Rozhodne radšej zostanem CCCC ako tá iná skratka..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať