Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...nech už je piatok... Staršia dcérka je PN, ja si teraz nemôžem dovoliť maródovať, tak je "na prázdninách" u babky... no a tá menšia je bez nej úplne hotová... V piatok by mala byť oslava...teda ak zas čosi nepohnojím. Ešte si nakázala kysnuté rožky plnené nutellou...jahodové šampanské...a chce tu mať všetkých čo ju ľúbia - booooože ako mi chýba.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v pohode to všetko zvládneš, ja Ti prajem príjemnú oslavu, prežitú medzi tými najbližšími. Nech Ti ohreje srdiečko, naplní sa pocitmi spokojnosti a radosti. Potom napíš.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Ďakujem Lenka... Ak Ti to nevadí, rada by som si Ťa pridala do zoznamu priateľov... Vieš podržať keď to človek potrebuje...a TrenCCCCin nie je od Nových Zámkov - CCCC až tak ďaleko...teda aspoň teraz. Hmm? Ako to tak po sebe čítam, formulujem ako by som po Slovensky nevedela... Ale dúfam, že si pochopila čo tým chcel básnik povedať... Idem si ľahnúť, možno ráno bude lepšie...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ok, je pekné od Teba, že si ma chceš priradiť k zoznamu priateľov. Ty ma zase rozosmievaš detskými výrokmi. A plusko už máš.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...ej musela som si do dvakrát prečítať aby som pochopila...v prvom momente som si prekontrolovala príspevky, že čo "detské" alebo "detinské" som napísala...ale už som pochopila...

Keď sú doma malé deti, vždy sa nájde nejaký pekný výrok... Dnes ráno mi Lali - mladšia dcérka (ešte nevie všetky hlásky pekne vysloviť, má 3,5)povedala: Mami, uces mi dva zapuetené copíty, nech som ako PIPIT!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no vidíš, pekne si pospomínaj na tekéto pekné a veselé chvíle, hneď sa Ti bude ľahšie zaspávať. Prajem príjemné sníčky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
http://www.porada.sk/t10865-rozne-za...ight=z%E1kusky

A tu si niečo vyber ,určite bude dcérke chutiť. Mojim vnukom veľmi chutí koláč: Rafaello ,už som ho prilepila do zákuskov.

A výborné sú kysnuté rožky od Palky.Týmto ďakujem Evke-Maríne za odporúčanie,upiecť ich.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Ďakujem Majka. Tie kysnuté rožky som už skúšala tiež na jednej oslave, vtedy som ich plnila všetkým možným... a práve tie si malá nakázala...ale iba nutellkové... Hmm, malej bude chutiť, len keď ja som pri pečení mierne krepučká...Ale vzala som si príklad od ostatných poraďáčiek a nevzdávam sa pri prvom neúspechu... Ráno som nakukla do misky s "Korytnačkou", tvárilo sa to, že preklopiť to pôjde... Takže uvidíme ako dopadne môj výtvor...
Idú Vianoce, napečiem sa ajajaj... Hádam sa mi aspoň čosi podarí...

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
georeo
...Lenka si zlatá...lenže ja som mimo koľají už dobré dva mesiace. Denne sa čosi udeje...čosi čo je mimo normálu... Či už v práci, doma...
Srdečne Ťa vítam, z môjho rodného Trenčína. Budeš sa tu cítiť ako rybička vo vode. Ešte šťastie, že si mimo koľají. Predstav si, že by si sa motkala po koľajách. A nestihla uskočiť....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Srdečne Ťa vítam, z môjho rodného Trenčína. Budeš sa tu cítiť ako rybička vo vode. Ešte šťastie, že si mimo koľají. Predstav si, že by si sa motkala po koľajách. A nestihla uskočiť....
Hej, babenky, Trenčín je mesto mojej mladosti, tam som maturovala. Dobre mi ho opatrujte, aby ma pekne privítalo, keď sa tam zase dostanem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

georeo
...Lenka si zlatá...lenže ja som mimo koľají už dobré dva mesiace. Denne sa čosi udeje...čosi čo je mimo normálu... Či už v práci, doma...
asi máš zvýšenú citlivosť na isté veci

zajtra je podľa Mayského kalendára zvláštny deň

http://www.osud.cz/cs/index.php
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Danilka a Eulalia - na TrenCCCCin dávam pozor ako oko v hlave. Žijem tu od roku 2001...a nemotkám sa po koľajách...aj keď z práce to ďaleko nemám...žeby som si to šla vyskúšať??? Ale nie. Dnes je mi trošku lepšie, v práci bol relatívne klídek, doma v chladničke dostala "Korytnačka" rozum... Z kysnutých rožkov síce vytiekla časť nutelly ale sú jedlé... no a kávové zrná sú už aj poliate čokoládou (vrrrr - nechce riadne stuhnúť), tak už nie sú také ako povedalo moje dieťa otpojné.


Eulalia - budem Ťa čakať priamo na stanici keď prídeš hmm?
...kto tu ešte je z TrenCCCCina - aj CCCC aj Trenčín???
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
asi máš zvýšenú citlivosť na isté veci

zajtra je podľa Mayského kalendára zvláštny deň

http://www.osud.cz/cs/index.php
Ja smekám pred Tvojími príspevkami, ktoré majú na moje duševno bláhodárny vplyv. A nielen na moje. To určite oceňujú všetky CCCC. Posielam Ti z vďaky
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pochvala poteší a najviac hrejú tie od Céčiek
noo, na uvedenej adrese bol pred pár dňami otvorený článok
/väčšina článkov je pre neplatiacich uzavretá, sú tam len pár riadkové výňatky/
o fajčení 17-nástok a pekne opísané, prečo na ne neplatia argumenty dospelých. Tíško sa opýtam, čítala si?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
Pochvala poteší a najviac hrejú tie od Céčiek
noo, na uvedenej adrese bol pred pár dňami otvorený článok
/väčšina článkov je pre neplatiacich uzavretá, sú tam len pár riadkové výňatky/
o fajčení 17-nástok a pekne opísané, prečo na ne neplatia argumenty dospelých. Tíško sa opýtam, čítala si?
Netreba, mňa sa to aj vďaka Tebe netýka. :p A nakoniec, ja tie hlúposti, ktorými som ohurovala a argumentovala poznám. Jedna blbosť väčšia, ako druhá. Ale prečítam veru, prečítam.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja mám nesmelý dotaz pre Majku Melnick. Čo máš a ja nie keď tu o Tebe stále snívajú? Há? Vyjavíš? Prezradíček? Melníček, beťáriček? :p Ešte aj do RbK kvôli Tebe na stretko chce prísť. Téda to sa povie.:p To bude kvôli tej foto v príspevku so skákaním? Tam keď Ťa plesne o monitor?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
To som nepostrehla,že ma chce vymáknuť na stretku.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

On chce prísť na budúce stretko. Nó, sa máš. Budem robiť bodyguarda? Garde? Oboje? Zvyšujem prvenstvo. :p Bojujem, sa nedám poraziť.:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Uniklo mi niečo?Veď informuj nevzdelanú. Nech neumriem v nevedomosti. Podľa tých atakov,ma chce zrejme ............... no radšej nebudem nahlas uvažovať.Myslím,že ten ladyguard sa mi zíde.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No tak som sa zasa sama musela dopracovať k pravde.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=118
Už mi je jasné ,že jumper ma prenasleduje v každej téme. Keď sa včera zaregistroval nový nick s menom,ktoré mi malo dať najavo,že o mne zbiera informácie nielen virtuálne ,trocha ma to znepokojilo,lebo ja tolerujem,že pre mňa ste síce kamošky,ale dovtedy,kým sa Vy samé neodtajníte predo mnou,nedovolím si hľadať o Vás informácie.Aj coolgirl o niečom vypovedá,myslite si čo chcete CCCC-ky ,viem svoje.Neviem,aký smail by sa sem hodil.
Len neviem prečo vymazáva svoje príspevky?Hmm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať