Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Trojdielna, mám, požičiam? O drakoch, dráčikoch mám tiež plnú detskú knižničku.:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Trojdielna, mám, požičiam? O drakoch, dráčikoch mám tiež plnú detskú knižničku.:p
Elenka, práve sa jeden vrátil na Poradu. Idem sa na neho mrknúť, betár jeden, čo už nespí.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Náhodou, Elenka, ja si ešte aj teraz veľmi rada prečítam rozprávky. A našla som v kníhkupectve jednu veľmi peknú veršované Rozprávky od Rúfusa, len sa hanbím napísať Ježiškovi, že by som si ju priala pod stromček.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Danila
Elenka, práve sa jeden vrátil na Poradu. Idem sa na neho mrknúť, betár jeden, čo už nespí.
Jóój, až teraz som pochopila. Asik mi niekto stojí na kábli.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
prikladám na pekné sníčky
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Simonab
Jóój, až teraz som pochopila. Asik mi niekto stojí na kábli.
Došlo Ti? Už som ho skontrolovala. Prišiel, akože ja nič, ja muzikant. Zdá sa, že v týchto mútnych vodách, to nie je až také zamútené, a zdá sa, že sa v tých vodách zoslušnieva. A véééééééľmi!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Náhodou, Elenka, ja si ešte aj teraz veľmi rada prečítam rozprávky. A našla som v kníhkupectve jednu veľmi peknú veršované Rozprávky od Rúfusa, len sa hanbím napísať Ježiškovi, že by som si ju priala pod stromček.
Nehanbi sa, ja som tiež manželovi zahlásila že chcem bábiku Anabel aj s kočíkom a v prípade núdze prídem poňho aj s kočíkom do krčmy. :p Však mám 17, nie? :p Radšej by som síce živú bábiku ale som ešte mladá. Neplnoletá, ale zato skúsenosti primerané k môjmu veku.:p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elenka.:p :p :p :p :p :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonka:p :p :p :p veď je aj cikacia, plačúca, kočík taký, v skutočných rozmeroch hádam drahší ako auto, tak prečo by som nenapísala, ale jeho pohľad bol téda veľavravný, hlavne že prežil. :p :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elena Navrátilová
Simonka:p :p :p :p veď je aj cikacia, plačúca, kočík taký, v skutočných rozmeroch hádam drahší ako auto, tak prečo by som nenapísala, ale jeho pohľad bol téda veľavravný, hlavne že prežil. :p :p
Viem si ho predstaviť.
Asi takto: a takto?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dobrú nôcku a sledké sníčky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Aj ja som ten obrážtek už prikladala, dobré víly ochraňujú náš spánok. Príjemná predstava, len keby ich bolo plnú izbu. Ďakujem a tiež prajem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a nezabudnite zhasnúť :p
37501.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Ja študujem Jumpera od A po Z. A mám čo robiť aj s tlmočníkom. :p


Asi toto najviac vystihuje, však?:p :p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
To je krása...100 ruží p. Jamnickej
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Takto sa máme k sebe mať a hneď sa nám celý svet bude krajší zdať. Nie je to len o zdaní, ale aj o vrúcnom priani. Dúfam, že pre každého kto to pozrie, hneď ho napadne len to dobré.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová


Takto sa máme k sebe mať a hneď sa nám celý svet bude krajší zdať. Nie je to len o zdaní, ale aj o vrúcnom priani. Dúfam, že pre každého kto to pozrie, hneď ho napadne len to dobré.
Mňa napadlo: Ešte že ťa tu máme.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Jéj ďakujem pekne. Vieš zlatko, som toho názoru, že sme tu všetci len na pôžičku, úrok si určujeme sami svojim správaním, voči sebe, iným. Takže ja sa snažím aj tak žiť, odpúšťať všetkým čo ublížia nevedomky. Verím, že keď niekto ubližuje s vopred určeným zámerom, trest si ho nájde. Takto sa mi lepšie žije aj v tejto dobe, ktorej akosi nechcem rozumieť. :p Príliš veľa sa pripisuje materiálnym hodnotám, pominuteľnému. V zmysle môjho myslenia jednoducho cudzie. :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová


Jéj ďakujem pekne. Vieš zlatko, som toho názoru, že sme tu všetci len na pôžičku, úrok si určujeme sami svojim správaním, voči sebe, iným. Takže ja sa snažím aj tak žiť, odpúšťať všetkým čo ublížia nevedomky. Verím, že keď niekto ubližuje s vopred určeným zámerom, trest si ho nájde. Takto sa mi lepšie žije aj v tejto dobe, ktorej akosi nechcem rozumieť. :p Príliš veľa sa pripisuje materiálnym hodnotám, pominuteľnému. V zmysle môjho myslenia jednoducho cudzie. :p
Elenka, takých, čo nevedomky,je málo. S tými ostatnými sa veľmi nezaťažujem. Aj keď ma učili: kto do teba kameňom, ty do neho chlebom, nezapamätala som si to. Nemôžem dopustiť na Slovensku hladomor.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Elenka, takých, čo nevedomky,je málo. S tými ostatnými sa veľmi nezaťažujem. Aj keď ma učili: kto do teba kameňom, ty do neho chlebom, nezapamätala som si to. Nemôžem dopustiť na Slovensku hladomor.

Ja Ti zlatenko používam ten chlebík, ale dvojtýždňový.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať