Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
--------------------------------------------------------------------------------

Milé CCCC-čkáry,dnes tu je rušno.Prooosím pošlite mi pozitívnu energiu a niečo na ukludnenie. Zajtra idem na vyšetrenie do Piešťan na reumatológiu a veľmi sa bojím že čo mi tam zistia a čo mi povedia. Danielka mi už písala ,že nemusím báť,ale určite viete ako to je.


Nevieme poniektoré, no vidíš mohli sme si tam dať stretko. Mňa to čaká tiež a nechtíky mám dlhé,neohrýzam ich od strachu- niet sa čoho obávať.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Veľmi pekne ďakujem. Majka aj Ty tam ideš zajtra? Velmi rada by som sa s tebou stretla.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nie , zajtra nie ,ja si to musím najprv zariadiť. Tiež by som Ťa rada spoznala. Hoci by to nebolo najpríjemnejšie miesto,my by sme ho na také prerobili.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Neboj, pozri akí sú úžasní. Viem, je to nepríjemné. Ale obavy a neistota je horšia ako fakty.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ešte raz Vám ďakujem na Vás sa dá stále spolahnúť.Potom zajtra Vám napíše ako som dopadla, keď to prežijem.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

aj ja idem nieco pridat pre ten pocit, ze vsetko sa vzdy zda byt horsie ako to vyzera
takze treba len pozitivum a negativum hodit za seba
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Melnick
Nie , zajtra nie ,ja si to musím najprv zariadiť. Tiež by som Ťa rada spoznala. Hoci by to nebolo najpríjemnejšie miesto,my by sme ho na také prerobili.
V živote som tam nebola mi bývame dosť ďaleko,ale určite by sme našli aj príjemnejšie miesta.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
andi
Ešte raz Vám ďakujem na Vás sa dá stále spolahnúť.Potom zajtra Vám napíše ako som dopadla, keď to prežijem.
určite prežiješ, veď si nemôžeme dovoliť prísť o skvelú členku cccc.

posielam špeciálne pre Teba, nech Ti prinesie pokoj:
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Lenka, to ma v puse cigu?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
žuvačku :p
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

lenkak
žuvačku :p
tak to je ono, spatne som mrkla
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Už mám oveľa lepšiu náladu aj tá nervozita ustúpa

ĎAKUJEM
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- sme tu s Tebou, posielame energiu.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta



I ja posielam štvorlístky pre šťastie.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Andi a Melnick - reumatológie v Piešťanoch - VURCH sa netreba báť, veď máte už 17. Ja tam chodím s dcérkou od jej 1,5 roka, teraz má 5.

Tam len treba v prvom rade trafiť - je to veľmi zle značené, potom je dôležité tam byť dosť skoro, aby ste chytili nejaké slušné čísielko. Sestričky Vás vycucajú z krvi (tuším 5 ampuliek) a vyšlú Vás do čakárne čakať na lekára, povedia Vám v ktorej ambulancii zo štyroch bude... A potom len čakáte a čakáte. Vyšetrenie prebehne v kľude, výsledky prídu po mesiaci domov poštou.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
willma
Barbara nechcem sa ťa dotknúť, ale ty nosíš okuliare a dneska si ich doma zabudla. Veď ten tanečnica je CHLAP.


jééééééé už mám bríííle no fakt, som ja ale hlúpučka, no veď ja som táto


http://www.gify.nou.cz/lid_balet_sou...aletka%202.gif
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Krasne ranko dievcata, dufam ze ste sa pekne vybuvali, ja si uz varim kavicku
da si niekto ? fakt to bude pochutka, musim hned z rana lebo este sa mi nejako zatvaraju ocka a nie a nie sa prinutit sustredit na pracu, mat tak energiu ako moja kamoska tu dolu

ale aspon ze je to taka pekna sikulka
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Týždeň mi nešiel v práci net. No až som bola chorá, že sem nemôžem prísť prečítať príspevky. Viem, že neprispievam v tejto téme takmer vôbec, ale to pozdvihnutie nálady dievčatá, stojí za to. Hlavne za posledný mesiac sa cítim veľmi dobre...Takže Vám Ď A K U J E M. a posielam
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Alenka, uz sa neospravedlnuj tolkooooooo
nadych, vydych , tak to robim v tejto teme JA a ver mi, chodim sem
aj ja moc rada

a to nikto nechce tu moju kavicku co varim horevyssie?
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Pôvodca príspevku: camelfly:
a to nikto nechce tu moju kavicku co varim horevyssie? [/quote]

Ďakujem za ponúknutie, ja som si z nej odliala, práve ju chlipkám a mám taký zvláštny pocit, akoby som bola a to mám postavu bližšie k tejto dáme priznaj čo si tam primiešala?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať