Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ahoj, jamNicka. To chce nejaky dobry bylinkovy cajik s medikom. Pripadne s.... domacim... panom, alebo aspon palenym. Ale toho do caju len "primerene, primerene...".
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

No neviem... primerane...a s páleným domácim pánom...??? do čaju?
Naposledy upravil Ivana Š : 11.12.06 at 18:55
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ivana Š
Môj prvák zatiaľ stále protestuje, že - to si už mám robiť úlohy? veď som len pred chvíľou prišiel zo školy, to si ani nemôžem oddýchnuť?

Moja piatačka prišla zo školy, prezliekla sa, naobedovala sa, hneď si napísala si úlohy na zajtra a už tri hodiny oddychuje...

A keď si synak bude písať úlohu, tak bude stonať, nooo ja si musím písať a Maťka sa môže hrať! :p
Ach jaj, ulohy...
Stvrtak si nastastie robieva sam, len ked potrebuje poradit pride, potom mu uz len zkontrolujeme. Najvacsie "suboje" s ulohami zvadza tretiacik... Najma, ked si kazdy druhy den zabudne zapisat ulohy a najblizsi spoluziak byva asi 1/2 km od nas... Zato prvacika zatial stale (tfuj, tfuj, nezarieknut) skola bavi, niekedy by aj predbiehal. Len nech mu to VYDRZI....
Naposledy upravil imino : 11.12.06 at 19:00
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ivana Š
No neviem... primerane...a s páleným domácim pánom...??? do čaju?
NIEEEE Domaceho pana neupalujte, s nim to domace palene... vypit.
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
ja to skombinujem, uvidíme....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

imino
NIEEEE Domaceho pana neupalujte, s nim to domace palene... vypit.
No u mňa má domáci pán šťastie , že nie je tento týždeň doma (a neviem teraz ktorého smajla mám pridať?) ??????
Naposledy upravil Ivana Š : 11.12.06 at 19:14
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta


Milé moje 17-nástky. Už ste písali Ježiškovi?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

jamNicka
ja to skombinujem, uvidíme....
Tak, tak to bolo myslene.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ivana Š
No u mňa má domáci pán šťastie , že nie je tento týždeň doma (a neviem teraz ktorého smajla mám pridať?) ??????
Stastie???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

imino
Stastie???
Jasné, že nebol upálený :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dievcence, vasi drobci uz pospali??? Moj najmensi sa este krmi v kuchyni... To bude zase rano vstavanie do skoly...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Dievcence, vasi drobci uz pospali??? Moj najmensi sa este krmi v kuchyni... To bude zase rano vstavanie do skoly...
Jééééj, Ty si tu u nás vydržal? Imino, vedela som, že nesklameš. Tak to mám dnes veľkú radosť. Iminko veľkúúúúúúúúú.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Už som ich trikrát uložila, a stále je nejaký problém
najprv bol Ajo hladný, potom potrebovali obaja vycikať a ešte pred 5 minútami vybehli, že sú strašne ale strašne smädní
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jéj aha čo som našla.


Dobrý večer!
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Moja malá už spinká. Dnes išla po 2 týždňoch plávať /športové/ a zaspala ako bábätko. Konečne! Pením, keď počujem, že sa otvárajú dvere a počujem - som smädna, hladná, mamka, nemôžem zaspinkať ...
Keď ste písali postrehy s úlohami, hneď som dávala súhlasy. Je tretiačka, ale nahnať ju k učeniu, písaniu úloh, čítaniu ... Potešilo ma to, že nie som sama.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Krásne, oni nepotrebujú už nič. Sú spokojné a o chvíľu krásne zaspinkajú. Mám chúť im povedať: Dobrú noc
Naposledy upravil mgm : 11.12.06 at 21:33
69_7577[1].gif  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Jééééj, Ty si tu u nás vydržal? Imino, vedela som, že nesklameš. Tak to mám dnes veľkú radosť. Iminko veľkúúúúúúúúú.
Snazim sa nesklamavat ludi, hoci to nie vzdy ide... a sam som bol neraz sklamany... Ale pohoda...
A vydrzat?? Pokial je o com debatovat, kecat, bavit sa a pod. nie je dovod utekat.
A ak vam to nevadi, ze vam tu do toho trosku kafre aj to opacne, co vacsina z vas ma doma... :p :p :p
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať