Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

No, ucenie som uz spominal. A to zaspavanie... Mozu mat na zlatom podnose 1/2 hod. pred spanim, aj 5min. pred ulozenim sa, akonahle lahnu v tom momente su hladni, smadni... Neraz to cloveka nasrdi, ale co uz s nimi, zlatusikmi.

Sa vravieva, ze aki su krasni, ked spinkaju... Ale oni su nadherni aj ked su hore, aj ked nam z nich tecu nervy, ze by sme ich roztrhali, ked domov prinesu roztrhnute nohavice, ci horsiu znamku nez bezne atd, atd.... Vcera v nasej skole bola besiedka, na ktorej deti predavali svoje vyrobky, ktore pocas roka vyrobili bud na hodinach alebo na kruzkoch. No to ste ich mali vidiet, ako im VSETKYM ziarili ocka a obzvlast ked si tu a tam niekto nieco od nich kupil. Stastnejsich by ste na svete nenasli...
Naposledy upravil imino : 11.12.06 at 22:32
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

A propos, poopravil som recept na oblatky, niecim som si tam nebol isti, ale uz je to o.k. No, to je z inej temy.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

imino
No, ucenie som uz spominal. A to zaspavanie... Mozu mat na zlatom podnose 1/2 hod. pred spanim, aj 5min. pred ulozenim sa, akonahle lahnu v tom momente su hladni, smadni... Neraz to cloveka nasrdi, ale co uz s nimi, zlatusikmi.

Sa vravieva, ze aki su krasni, ked spinkaju... Ale oni su nadherni aj ked su hore, aj ked nam z nich tecu nervy, ze by sme ich roztrhali, ked domov prinesu roztrhnute nohavice, ci horsiu znamku nez bezne atd, atd.... Vcera v nasej skole bola besiedka, na ktorej deti predavali svoje vyrobky, ktore pocas roka vyrobili bud na hodinach alebo na kruzkoch. No to ste ich mali vidiet, ako im VSETKYM ziarili ocka a obzvlast ked si tu a tam niekto nieco od nich kupil. Stastnejsich by ste na svete nenasli...

Sú to jednoducho naše zlatíčka

0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník


Naše decká píšu Ježiškovi.

Vy ste na to nezabudli?

Ja musím povedať a priznať sa, že ešte som to nestihla.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá skutočne ste imina dobre nazvali, že je odvážny šuhaj , vydržal tu s nami a to sa mi páči.:p Ja si myslím, že aj ostatní sem nakuknú, veď ani Richard to nevydržal a aspoň na pár viet sa tu k nám pridal. Len možno ti ostatní, čo si sem prídu nabrať trochu úsmevu a dobrej nálady, nemajú dosť odvahy, aby sa k tomu priznali, asi si myslia, že ide o "výsostne babskú" tému. Ale chlapci naši Poraďácki, nebojte sa, my sme dobré duše a určite Vás nevyhodíme . Každý, kto si sem príde nabrať trochu pozitívnej energie je tu vítaný .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Evi , ale stromy a kríky vysádzaj také,čo sa Ti uhnú,ba priam zmiznú keď Ťa uvidia. Neboj to sa všetko utrasie a aj budú neboj.
Majka, bohužiaľ, tie kríky som nevysádzala ja , určite by som vybrala niečo "mäkšie", ale mestským záhradníkom sa do remesla fušovať nedá .
Našťastie už dnes ráno si idem do obchodu pre nové zrkadlo a snáď to do večera bude hotové.
Majka a keď si už pre nás našla taký skvelý dopravný prostriedok, nenašiel by sa niekde taký čarovný prútik, ktorý by odstránil aspoň časť našich bežných problémov?:p .
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobre rano, dievcence. Tak co, zlatusikovia obleceni, vystrojeni do skoly? Moji uz su takmer v nej. Dnes to celkom sikovne zvladli... a ja s nimi...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

My sme uz Jeziskovi pisali aj listy poslali. Uz len aby prisiel... Uz to pocitaju na dni...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Dobré ránkooo spachtoši

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Danila
Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....


súhlasím s Tebou, je to tu pohodíčka a držím Ti palčeky.:p
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Dobré ránko ...
My sme stávali dnes trocha skôr, aby sme si zopakovali vybrané slová po p a m. Majú dnes písať písomku. Moje zlato prišlo na to, že nemá ešte dokončenú úlohu.
Ale stíhali sme všetko. Aj sa stihlo zopakovať a už je aj v škole. Dúfam, že dnes nepríde s nejakým prekvapením
0 0
Spoška Spoška

Spoška je offline (nepripojený) Spoška

Úžasné obrázky, celkom som sa preniesla do tej atmosféry.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja sa vzdialim, lebo zase nič neurobím a dnes je toho dosť, čo musím stihnúť. Som už nabitá energiou, tak môžem utekať.

Prajem pekný deň
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ahoj všetci, možno mi dnes budete závidieť, možno nie. :p V piatok mi padol cely windows a odvtedy sú so software-mi problémy, takže neviem robiť a čas zabíjam tu Ale na druhej strane práca neutečie a pred vianocami aby sa to všetko nakopilo... No ale aspoň dovtedy...
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Gabi03
Ahoj všetci, možno mi dnes budete závidieť, možno nie. :p V piatok mi padol cely windows a odvtedy sú so software-mi problémy, takže neviem robiť a čas zabíjam tu Ale na druhej strane práca neutečie a pred vianocami aby sa to všetko nakopilo... No ale aspoň dovtedy...

...hmm, tažko povedať či je čo závidieť, ale aby si nebola sama, mne môj datalock aspoň 5x denne "padne"... lenže on sa ako oslík otrasie a funguje ďalej...

Danila
Len som nazrela, že pre energiu, lebo idem lekárovi. Ale tu je náladička sviatočná, vianočná, pohodová, maminkovsko-tatinkovská a už aj babičkovská, takže tie výsledky jednoducho idem zobrať v pohodičke a teším sa na Vás. S Vami sa tak krásne žije.....
...maminkovsko-tatinkovská a babičkovská náladička - to sa mi páči... Moje Dorotky išli dnes do škôlky v sukničke, lebo dnes príde do škôlky Mikuláš a musia sa mu ukázať okrem toho že sú poslušné sú aj krásne... Síce protestovali že nie sú nakreslené - rozumej namaľované, ale som ich presvedčila že by si umazali od maľovačiek vankúšiky a to by sa Mikulášovi určite nepáčilo... A dostala som od nich prísľub, že Mikuláša pošlú aj za mnou aj za tatinkom do robotky. A keby nechcel ísť, tak ho poprosia aby povedal Ježiškovi, že maminka potrebuje papuče, lebo jej je doma zima na nožičky...

Danilka - dobre vybav... A ako vidím, aj ty asi obľubuješ "neukončenú výpoveď"... Ono tie tri bodky, alebo aj viac...nech si každý pokračovanie domyslí, aspoň vieme či sme na tej istej vlne...čo tu v CCCC určite všetci sme!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kukuk, čo ste fšetci na .
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
willma
kukuk, čo ste fšetci na .
Ja prosím poctivo makám až sa mi z kalkulačky parí som tu len na skok , načerpať energiu
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

jamNicka


Ahoj kočky a kočkoš,
vidím, že sa máte lepšie ako ja ,takto som dnes dopadla a tak sa tu snažím rozptýliť a zabaviť, a je teda čo čítať, tu zabúdam aj na povinnosti
ked som citala naspat prispevky aby som nestratila prehlad, vzdy mi oci utkveli na tento obrazok jamNicka
vsak aj ja mam za chvilku termin zubarovsky a tento obrazok vyzera az moc realisticky , uz teraz mam malinko strach

Danilka a ty sa tiez drz u lekara , tie biele plaste nic moc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať