Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
:p A akeze su uz velke vnucence? :p
Jedno má 62 cm. Jedno má 162 cm. To druhé sa hnevá, keď mu napr. v hotelíku na obedíku povedia prísediaci, ako veľmi sa podobá na maminku. Naduje sa ako holub, strááááášme na nich zagáni a nepovie nič. Lebo vie, že ja sa rada hrám na jeho maminku. To vieš, ešte nepotrebujem bakuľu, a čo-to aj zo zubov ostalo.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danila
Jedno má 62 cm. Jedno má 162 cm. To druhé sa hnevá, keď mu napr. v hotelíku na obedíku povedia prísediaci, ako veľmi sa podobá na maminku. Naduje sa ako holub, strááááášme na nich zagáni a nepovie nič. Lebo vie, že ja sa rada hrám na jeho maminku. To vieš, ešte nepotrebujem bakuľu, a čo-to aj zo zubov ostalo.
tak to je krasne napisane , vsak mozu byt aj mladucke babky, na tuto chvilku sa aj ja moc tesim , len to nesmiem povedat este , aby som to nezahovorila , este si musim na to trosku pockat
Naposledy upravil camelfly : 12.12.06 at 17:51
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Elena Navrátilová
Žasnem nad jej šikovnosťou. Musia byť doma spokojní s takou šikovnicou. Veď moje deti keď chodili do školy neviem či až po polroku nevedeli celú abecedu.
...no konečne ma pustila... sľúbila som jej, že aj zajtra môže niečo napísať.
esemeskovala už v škôlke (píš ako počuješ) a teraz je každý deň s kámoškami na ICQ. Pýtala sa na poradu, hovorila som, že je to podobné ako ICQ.
P.S. vykecá všetko aj čo nevie...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Taaak, konecne aj: Dobry vecer, dievcence.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Jedno má 62 cm. Jedno má 162 cm. To druhé sa hnevá, keď mu napr. v hotelíku na obedíku povedia prísediaci, ako veľmi sa podobá na maminku. Naduje sa ako holub, strááááášme na nich zagáni a nepovie nič. Lebo vie, že ja sa rada hrám na jeho maminku. To vieš, ešte nepotrebujem bakuľu, a čo-to aj zo zubov ostalo.
Mal som sa inak spytat, ze kolko maju mesiacikov - rockov... Ale v pohode... :p :p Ten nas najmensi sa tiez vie tak srandovne zaksichtit, zalozi ruky, zdvihne bradu, zavrie oci a hra sa na "oduteho", ked mu daco nepasuje... Sinter jeden...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
camelfly
tak to je krasne napisane , vsak mozu byt aj mladucke babky, na tuto chvilku sa aj ja moc tesim , len to nesmiem povedat este , aby som to nezahovorila , este si musim na to trosku pockat
Jááááááááááj zlaté moje céééééééééčko. Práve špekuľujem nad tým, ako by sa dalo premenovať to slovíčko b a b k a . Lebo mne sa lepšie hodí len do toho sloganu. Babka k babce........
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Mal som sa inak spytat, ze kolko maju mesiacikov - rockov... Ale v pohode... :p :p Ten nas najmensi sa tiez vie tak srandovne zaksichtit, zalozi ruky, zdvihne bradu, zavrie oci a hra sa na "oduteho", ked mu daco nepasuje... Sinter jeden...
imino, no, no, no..........................................!!!!!
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

camelfly
tak to je krasne napisane , vsak mozu byt aj mladucke babky, na tuto chvilku sa aj ja moc tesim , len to nesmiem povedat este , aby som to nezahovorila , este si musim na to trosku pockat
Hm, ja by som teoreticky tiez uz mohol mat vnucence... len ked sa mi pod tu papucku nechcelo, tak to teraz vyzera, ze ... capko doma drobizg obhana..

Camilka, pockat ako pockat, aby sa zrazu nenazdali a ta babkou neurobili.. :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
imino, no, no, no..........................................!!!!!
Ved ja nic..... ja muzikant...

Len este drobcom daco na vecernu papu vymysliet...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danilkaaaaaa, tak posepkaj to spravne slovicko, opravim
ja sa len tesim na tie babuliatka co pridu
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Imino, to mne vobec vadit nebude , len este musia trosku pockat a doskolit sa
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

[quote=imino]Ved ja nic..... ja muzikant...

Len este drobcom daco na vecernu papu vymysliet...[/quote]

...takú polovičku xem aj ja, čo detičkám papenu nachystá, maminku nechá v kľude pracovať...

Ináč - musím sa pochváliť, dnes som stihla upiecť makové kvietky - naše baby to ohromne ľúbia... Medovníky budem preventívne piecť druhý krát tesne pred Vianocami, lebo sa zas "vyparia" ako tie prvé... No a ešte musím čo-to vymyslieť...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

georeo
...takú polovičku xem aj ja, čo detičkám papenu nachystá, maminku nechá v kľude pracovať...
súhlasím

georeo
Ináč - musím sa pochváliť, dnes som stihla upiecť makové kvietky - naše baby to ohromne ľúbia... Medovníky budem preventívne piecť druhý krát tesne pred Vianocami, lebo sa zas "vyparia" ako tie prvé... No a ešte musím čo-to vymyslieť...
aké sú to tie makové kvietky? aj my ľúbime mak.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

A je cas uspavat zlaticka. Zatial sa, dievcence, majte dobrucko, ak s nimi nezaspim, tak snad dnes este stihnem aspon na chvilku kuk.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Ved ja nic..... ja muzikant...

Len este drobcom daco na vecernu papu vymysliet...
Neviem, ako toto všetko stíhaš. Ja odkedy je táto téma, nepečiem, nevarím, už ani nevečeriam, ale žiaľ ani nerobím. Pre istotu som si vytiahla celú kopu, že si začnem robiť daňové priznanie. Svoje samozrejme. Aby som to do konca marca stihla. A zatiaľ som len otvorila šanón. No a ešte vbehnem do témy Ako prestať fajčiť.......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Krásny večer prajem našim CCCC-čkárkam .....vidím , že je tu opäť veselo ,čo ma veľmi teší...... a čítam , že máte tu aj chvopa.....




0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ahoj Zituš, Ty beťárka kde sa flákaš????
A kde sú všetky Cočky a aj Cočkoš už zmizol . No sama opustená tu nebudem ,tak sa majte pekne. Dobrú nôcku.


0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala


no konečne som sa prelúskala na koniec, ste kočky veľmi usilovné,aspoň Vás všetky pozdravím, aj kočkoša, ak ešte nezaspal so zlatíčkami

aj moje zlatíčka- 2 krásne zlaté vnučky už spia

aj tretie zlatíčko- môj mužíček, už dávno sníva, pomaly si zvyká na moje počítačové večery s Vami
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
Prečo mi to nechce zobraziť obrázok?
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať