Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Dievčence môžem prísť aj ja na ten snem?

PS: dík za dodávku perfektnej nálady.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Podmienka: max. 2 zuby . /Na celé ústa pochopiteľne/ ak si ich nevyrazíš cestou na snem,neboj mi Ti pomôžeme.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
Tu je foto,čo si mi nedávno venoval. Dúfam,že Tvoja manželka sa nebude hnevať ak to zistí, že som bola obdarená Tvojou fotografiou. Len mi ju prosím Ťa vráť.
Ajajaj, takmer som bol vyzradeny... Skuste uhadnut, ktora metamorfoza je ta moja.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

"Nebude to take lahke..." jezibabky moje... Zeby tato???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
parohatý sobík?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
môj muž sa po mne veľmi divoko kuká, asi sa moc vyškieram sa pri pc, pri tejto témičke vždy.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Po mne sa čudne kuká nielen manžel, ale aj dcéra ...
Najradšej túto tému prezerám, keď som sama doma, alebo keď oni už dávno spia ...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
parohatý sobík?
Vedla, vedla, opica to zjedla...
Aaaaaaaaaaaa, Majka, UZ TO MAAAAAM! Uz som na to prisiel, co som hladal. O chvilocku prekvapkanicko....
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

A je to tu....

Majka, spominas, nase spolocne foto z predosleho carodejnickeho balu... :p :p :p :p :p :p



Len si akosi neviem spomenut, ci si vpravo, alebo vlavo...
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Podľa fota, bolo minule veľmi dobre.
Asi vyženiem malú rýchlo spať, manžela tiež, zoberiem nejakú metla a potichučky sa vytratím z domu. Ešte sa môžem pridať? Stihnem to ešte?! Končí sa to o polnoci?!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elenka, chýbaš mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

imino
HA!! A PRE NAS BOSORAAAKOV, CI STRIGONOV-PIGONOV SA TAM ZIADNUCKA SUTAZ NESTROJI...! JUUUJ ZNOVU PRIIIIDEM ZKRAAATKA... FRK-FRK, CHR-CHR!!!
VEEEED SA JA NA TOOOO POZRIEEEEM!!!
Nemboj srdénko, veď ty si predsa čestný člen poroty , po mojej lavici aj pravici. A dámam ďakujem za výstižné pomenovanie
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

mgm
Podľa fota, bolo minule veľmi dobre.
Asi vyženiem malú rýchlo spať, manžela tiež, zoberiem nejakú metla a potichučky sa vytratím z domu. Ešte sa môžem pridať? Stihnem to ešte?! Končí sa to o polnoci?!
Nebooooj mgm, stiiiihas.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

willma
Nemboj srdénko, veď ty si predsa čestný člen poroty , po mojej lavici aj pravici. A dámam ďakujem za výstižné pomenovanie
Iiiiii, bystu, sak by som bou skoro zabudouuuuu. Wilmuska, cmuk, :p este stastie, ze si mi to pripomenula. :p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

že váhaš, veď kde inde by už len mohlo byť tvoje miesto, za odvahu a trpezlivosť s týmto babincom.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac



Dobrý večer prajem zo snemu .......priebeh v norme ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Zita5



Dobrý večer prajem zo snemu .......priebeh v norme ....
ty si ešte nejaké čarodejnícke ucho, aj zubov máš hodne....to musí byť zvlášť kategória , s tým naša porota vôbec nepočítala
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

willma
že váhaš, veď kde inde by už len mohlo byť tvoje miesto, za odvahu a trpezlivosť s týmto babincom.
Aby nie, ved ste take zlate. Pri dnesnom, nie velmi vydarenom dni, sa mi to lahsie "nieslo"... A ta tema mi aspon vtlacila usmev na tvar. Dost pochmurnosti, nech nekazim naladu.

Takze, aby som sa ustrojil a pripravil na porotcovsku ulohu. Moment, o chvilu som naspat.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zita5



Dobrý večer prajem zo snemu .......priebeh v norme ....
Eee... Zitka... waaaauuuu... skoro som ta nespoznal... :p :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Daaamy, som spat. Pripraveny na svoju ulohu.

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať