Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čo hororíš?
297822.jpg  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

na tomto Poradisku som ja pánom! :p
garfield%20a%20pratele-roy.gif  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Malá recepcia na oslavu víťazstva.



Viem čo sa patrí ,nie?!
Naposledy upravil Melnick : 14.12.06 at 23:53
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
imino a mgm , prezradím Vám,že ostatné súťažiace som uspala odvarom. Ak by spali 100 rokov tak im pošlite tam nejakého princa čo ich oslobodí.

Najlepšie tohto,ten vyzerá ,že by ich mohol bozkom zachrániť.

Majka a kto to do pokynov napísal, že vchod je D R U H Ý
komín sprava?! A už si zabudla aj ten správny recept na uspávací odvar, už som hore a teraz nemám šancu čakať 100 rokov na toho krásneho princa A ako dopadli ostatné naše dievčatá - Zitka, Wilmuška a ostatné? Alebo aj tie si uspala a ako jediná účastníčka si vyhrala kontumačne A kde bola Kukučka - najprv sa tu chystala len tak nenápadne a zrazu nikde-nič

P.S. To už píšem "vážne" - neviem si predstaviť lepší ranný telocvik ako je taký správny záchvat smiechu. Všetkým Vám ďakujem. Imino, si skvelý člen CCCClubu:p . Mám pocit, že sa v noci skutočne niekde triasli strechy domov, ale to určite od smiechu. Ešte raz vďaka .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Malá recepcia na oslavu víťazstva.



Viem čo sa patrí ,nie?!
Jedno Ti treba uznať, aj keď si vyhrala podfukom - pardon, správne ježibabovsky - nie si lakomá:p , mám aspoň dobré raňajky. . Po týchto mi určite rýchlo vypadne aj ten posledný zub .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A kde sa nám vytratila Elenka Bola tak dobre zamaskovaná, že ju nikto nespoznal alebo to nestihla? .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Elenka, chýbaš mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daanilka a Ty si na tom bále nebola? Alebo aj Teba víťazka uspala .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá, normálne som si to musela prečítať ešte raz a do roboty idem takáto
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Eulalia
Dievčatá, normálne som si to musela prečítať ešte raz a do roboty idem takáto
Na mňa ten odvar zaúčinkoval nejako slabo, ale v kombinácii s inými prísadami ma vyradil do rána. A momentálne sedím tu a snažím sa tváriť veľmi vážne, lebo už som v práci, ale tá gymnastika mimických svalov po ránu to Vám poviem ............ no budeme krásne všetky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Ja som Vám všetko riadila, upratovala, chystala, aby bola dobrá zábava.trénovala som na záverečnú oslavu rôzne tance, ja som bola prihlásená aj do Lets dance, ale porota nevidela moje vysoké a profesionálne kvality. Tak som nepostúpila, ale zato na záverčnej oslave som si to dohnala.
Z vyhlásenia konečného poradia som bola takáto vytešená, síce Ja som Majku považovala za dobrú vílu porady, ale som ani netušila že je len inkognito vílou a jej pravá podoba až teraz rozkvitla do krásy. /Majka nezabi ma/ Takže jej tú krásu môžem len nemo závidieť. Mne sa podaril odvar krásy a teraz niekoľko storočí budem vyzerať takto /všetky členky môjho fun klubu ma budú poznať/.
Samozrejme v prípade záujmu rada odpredám pre mňa už nadbytočný nápoj.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak sme s Elenkou zase prisli po funuse , praca nedovolovala prist, tak sme aspon navarili nieco pre vitazku , je to mnaaam




Elenkaaa, pamatas si co sme to vlastne varili???
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

teeeda Elenka, ty si zmenila vyzas? no tak aj ja musim prehodit svoj vonkajsok


len ta metla nejako neposlucha
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Gratulujem víťazke a posielam jej řád myší chvostíku
a ma zas všetci mrne
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ale po citani naspat som zistila ze vsetci tu skrasneli do krasy, aj zubky ma kazdy porobene a vidim ze aj Imino

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dekuju, dekuju, dekuju mám to strašne ráda. No musím letieť na tlačovku, fotografovanie do médií a podpísať zmluvu na účasť v celosvetovej súťaži krásy. Len čo to bude možné podelím sa o zážitky.

PS. Nevedela som,že víťazka musí aj pracovať.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Dekuju, dekuju, dekuju mám to strašne ráda. No musím letieť na tlačovku, fotografovanie do médií a podpísať zmluvu na účasť v celosvetovej súťaži krásy. Len čo to bude možné podelím sa o zážitky.

PS. Nevedela som,že víťazka musí aj pracovať.
Majkaaaa, z tej oslavy nieco zostalooo ci ste to vsetko uz spukali
mozem nieco navarit z tych dobrot co ste tu pisali

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Papajte ,pite,koľko hrdlo ráči -to je stolček prestri sa -ukradla som ho ešte vlani.
PS. Ďakujem Elenke že sa obetovala a v prestrojení mi robila manažerku. Odmením ju ,kúpim jej lepšiu metlu,teraz keď na to mám.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Camelka a Tebe kúpim nový kabátik,nemôžem sa dívať na tie záplaty.
Náhodou ma budete musieť sprevádzať na Miss World a čo! mám sa za Vás hanbiť!!!!!!
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Camelka a Tebe kúpim nový kabátik,nemôžem sa dívať na tie záplaty.
Náhodou ma budete musieť sprevádzať na Miss World a čo! mám sa za Vás hanbiť!!!!!!
veru zisiel by sa mi, len teraz premyslam co je krajsi v nasej reci
este viac zaplat??? aby ste sa na mna mohli na tej sutazi aj pozerat, tak Majka vyber krasny
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatá ja som od včera neurobila ani mäkké "F" som sa tak vžila do úlohy,že by som naozaj najradšej lietala na metle s titulom,alebo bez,len keby som mohla čarovným odvarom premeniť haldu nevybavených papierov na myši čo by sa rozutekali na všetky strany. A o tých mimických cvičeniach tváre- ja keď pozriem na našu fotku s iminom

rehocem sa až mi slzy tečú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať