Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Dievčatá ja som od včera neurobila ani mäkké "F" som sa tak vžila do úlohy,že by som naozaj najradšej lietala na metle s titulom,alebo bez,len keby som mohla čarovným odvarom premeniť haldu nevybavených papierov na myši čo by sa rozutekali na všetky strany. A o tých mimických cvičeniach tváre- ja keď pozriem na našu fotku s iminom

rehocem sa až mi slzy tečú.

na akom zure ste to vy dvaja boli je vam tam poriadne veselo, tie usmevy ste si urcite cvicili, vsak su rovnako mileeee



Majka, ta praca dusi asi kazdeho, nuz pokial si to neurobime, vzdy nas bude cakat a nie a nie odist toto jedine nas vytrvalo caka vzdy
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

budem si musiť prísne prikázať pozrieť sem až o .............................5 minút
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Majka ešte mi povedz k tomu prvenstvu bola aj finančná výhra? Ako Tvojej manažérke, teda veď vieš čo sa patrí. No ja to vedieť, tak sa prihlásim a bol by v tom čert, aby som nevyhrala, však vidíš aká som bola nádherná.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Manažerka,nebuď nenásytná,lebo Ťa vymením

Toto foto bolo urobené bez môjho vedomia. http://www.porada.sk/showpost.php?p=...postcount=3430
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Manažerka,nebuď nenásytná,lebo Ťa vymením

Toto foto bolo urobené bez môjho vedomia. http://www.porada.sk/showpost.php?p=...postcount=3430
vsak preto mas asi aj ocka zavrete, to vas fotili tajne
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Majka ešte mi povedz k tomu prvenstvu bola aj finančná výhra? Ako Tvojej manažérke, teda veď vieš čo sa patrí. No ja to vedieť, tak sa prihlásim a bol by v tom čert, aby som nevyhrala, však vidíš aká som bola nádherná.
Elenka asik je neskoro, VSAK AJ JA BY SOM SA BOLA TAM TLACILA

za tu odmenu, neviem neviem ci tu sutaz nerobili nejako tajne aj s predsednickou porotky , nejako mi nedosla pozvanka
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

veď hovorím že o 5 minút som späť-to sa nedá ....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Milé Ježibabušky nejak sme pozabudli na 1. vicemiss

a na 2. vicemiss


na moju maličkosť
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Padám,lebo klientov asi ťažko uspokojím svojou fotografiou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Keby toto čítali moje deti,tak padajú do kolien a muž by volal sanitku.
Majka schovaj mu okuliare a mali by sme si dať zaheslovať náš vstup na poradu.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

No prepáč Camelka- veď pred žiadnou dobrou bosorkou, sa táto súťaž neutajila- máš sa ešte čo učiť aj s Elenkou- ste ešte len čarodejnícke uchá. Do súťaže sa môžte prihlásiť najskôr o 100 rokov. A teraz heš, učiť sa učiť sa učiť sa-ahá pardon to povedal niekto druhý. ale nevadí, platí to stále.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
No prepáč Camelka- veď pred žiadnou dobrou bosorkou, sa táto súťaž neutajila- máš sa ešte čo učiť aj s Elenkou- ste ešte len čarodejnícke uchá. Do súťaže sa môžte prihlásiť najskôr o 100 rokov. A teraz heš, učiť sa učiť sa učiť sa-ahá pardon to povedal niekto druhý. ale nevadí, platí to stále.
no podla toho ake heslo si povedala, tiez nie si nejaka staruska ,
myslim ze sa stretneme vsetky v pripravke
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
No pekne ste sa tu včera zabávali. Víťazke gratulujem , aj takýto pekný šperk si vyfasovala?

A nám ostatným už nezostáva nič, len pomaly odpočítavať čas do ďalších volieb
(ale s takýmito hodinami to asi veľký problém nebude)

PS: A každých 10-15 rokov zlikvidovať alebo takto jeden zúbok, aby sme spĺňali prísne kritéria kandidátky
PS2: Iminovi dajme výnimku, veď je predsa jediný chlap
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Elenka, chýbaš mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no ništ, tak ja už teťkom sa prihlasujem do súťaža a budem Vás strážiť ako
a budem si robiť chuťky na tie fšetky dobrôtky
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dúfam, že vám nie je tak zle, že ste od včera popísali viac ako 10 strán?! Dúfam, že sa vám nechce pracovať, tak ako mne...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
aby výherkyňa mala načom odletieť, tak do súťaža venujem tento:
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
No prepáč Camelka- veď pred žiadnou dobrou bosorkou, sa táto súťaž neutajila- máš sa ešte čo učiť aj s Elenkou- ste ešte len čarodejnícke uchá. Do súťaže sa môžte prihlásiť najskôr o 100 rokov. A teraz heš, učiť sa učiť sa učiť sa-ahá pardon to povedal niekto druhý. ale nevadí, platí to stále.
Sa mi zdá, že tu chceš z nás vyrobiť nejaké nevzdelané čarodejnice. Veď my sme predsa čarodejnice s patričným postavením a vzdelaním. Uvedomujem si len jedno, vyhrala "dobrá víla" a to rešpektujem, lebo jej to právom patrí. A nejdem tu teraz nad tým meditovať. Veď 100 rokov ujde... 2x sa dobre vyspím...
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Trón pre MISS JEŽIBABA 2006




a ďalšie gratulácie víťazke





Naposledy upravil mgm : 15.12.06 at 09:04
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ešte niečo ma napadlo. Keď sa budeme vytrvalo pozerať na hodiny, spadne o polnoci ten uterák? Nie, že nám vypadnú oči od toľkého čumenia

PS: Ako pozerám na ten ciferník, 100 rokov tak skoro neubehne, ani uterák o polnoci nespadne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať