Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Dievčatá ja som od včera neurobila ani mäkké "F" som sa tak vžila do úlohy,že by som naozaj najradšej lietala na metle s titulom,alebo bez,len keby som mohla čarovným odvarom premeniť haldu nevybavených papierov na myši čo by sa rozutekali na všetky strany. A o tých mimických cvičeniach tváre- ja keď pozriem na našu fotku s iminom

rehocem sa až mi slzy tečú.
Majka, už si víťaz. Ani víťazi v iných súťažiach už nemusia pracovať. A komu by už len záležalo na mäkkom f? Keď je mäkké
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

bezradná
Ešte niečo ma napadlo. Keď sa budeme vytrvalo pozerať na hodiny, spadne o polnoci ten uterák? Nie, že nám vypadnú oči od toľkého čumenia

PS: Ako pozerám na ten ciferník, 100 rokov tak skoro neubehne, ani uterák o polnoci nespadne.
Však sme hádam nejaké 17 ročné čarodejnice, nie? Keď nebude chcieť padnúť, pomôžeme čarami...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová
Však sme hádam nejaké 17 ročné čarodejnice, nie? Keď nebude chcieť padnúť, pomôžeme čarami...
A nebude jednoduchšie ten uterák potiahnuť
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5



Dobrý večer prajem zo snemu .......priebeh v norme ....
No Zitka,nehnevaj sa na mňa ,že som vyhrala,ale kde sa hrabeš na mňa s touto vizážou. Neskutočné čo si o sebe niektoré myslia. Však porovnajte.

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Dievčatá ja som od včera neurobila ani mäkké "F" som sa tak vžila do úlohy,že by som naozaj najradšej lietala na metle s titulom,alebo bez,len keby som mohla čarovným odvarom premeniť haldu nevybavených papierov na myši čo by sa rozutekali na všetky strany. A o tých mimických cvičeniach tváre- ja keď pozriem na našu fotku s iminom

rehocem sa až mi slzy tečú.
Ty nemáš čo pracovať, Ty máš dnes oslavovať
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Ty nemáš čo pracovať, Ty máš dnes oslavovať
Cmuk :p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Cmuk :p
Majka, ale keď tu vidím, aké krásne darčeky si ako víťazka dostala, začína ma mrzieť, že si ma ako najvážnejšiu konkurentku vyradila z boja. Rýchlo vymysli cenu útechy, lebo Ťa odčarujem a budeš obyčajným smrteľníkom a pričarujem Ti každý mesiac aspoň 5 DPHčiek naviac.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Kočenky aj takto Vám dodám tú pozítivnu energiu, keď nám to slnko vonku nesvíti.


a ešte aj nejaké to cvičenie


lebo je nám teťkom asi takto
heeeej ty pivko kám utekáš sem s ním
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Majka, ale keď tu vidím, aké krásne darčeky si ako víťazka dostala, začína ma mrzieť, že si ma ako najvážnejšiu konkurentku vyradila z boja. Rýchlo vymysli cenu útechy, lebo Ťa odčarujem a budeš obyčajným smrteľníkom a pričarujem Ti každý mesiac aspoň 5 DPHčiek naviac.
Toto je cena útechy pre Evku,nieže jej ju niekto pajznete.


0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
Toto je cena útechy pre Evku,nieže jej ju niekto pajznete.


Sa bojíš tých DPH
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
No Zitka,nehnevaj sa na mňa ,že som vyhrala,ale kde sa hrabeš na mňa s touto vizážou. Neskutočné čo si o sebe niektoré myslia. Však porovnajte.


Majka , normálne ma niečo ťahalo na PORADU , akoby tu pre mňa niečo bolo .......a zrazu toto .......pccch ..ja viem , že Ty si skrásavica oproti mojej maličkosti .......skutočne nemáš konkurenciu...trblietajúce sa očká ,krásne zúbky, nežný úsmev , ešte krajšia metla , najnovší model topánok .....no bez komentára ....čo k tomu dodať ...... :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ale dúfam, že dáka cena útechy bude aj pre moju maličkosť ....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5
Ale dúfam, že dáka cena útechy bude aj pre moju maličkosť ....
Zitka neboj, Majka sa s nami urcite rozdeli , ze Majka? a ked nie, navarime lektvaru a rozdeli sa aj tak
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Toto je cena útechy pre Evku,nieže jej ju niekto pajznete.


Priznaj sa Majka, že si sa Ty zľakla tých DPHčiek, že si hneď takého krásavca našla Ale ďakujem, je pekný. A keď nebude vonku sneh, na Vianoce ho natiahnem ako tapetu a bude snežiť stále.:p.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03



Tento obrázok mi jeden bývalý kolega daaaaavno daaaavno pricapil na pracovnú plochu. Ževraj som sa málo usmievala. A keď som tento obrázok dnes zbadala, hneď som sa začala rehotať.
Je dobré mať takýchto priateľov.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Spravila som si práve malý štatistický prehľad - v počte príspevkov vedie táto téma už aj nad Srandičkami a v počte videní nám chýba už len niečo okolo 20 tisíc nákukov Kočky a kočkoši, sme proste jedničky .

A keďže je piatok, debata tu pokračuje priam závratným tempom...:p .

P.S. A ešte mi zišlo na um jedno dešifrovanie našej skratky:
Cool Club Crásnych Carodejníc
Naposledy upravil Eulalia : 15.12.06 at 13:42
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jéjdanenky cocky ( carodejnice ) majte so mnou zľutovanie, kedy to ja prečítam. 10 strán od včera. Chalani už aj makové kvietky napiekli a ja nemóžem ani sem nakuknúť, aby ma nevideli. Sa nado mnou zľutovali, že koľko mám roboty aj s Jorkom išli von ( tak rýchlo píšem aby nezbadali, že som zas tu strčená ).
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Milé čarodejnice a samozrejme aj čarodejník!
Pre tento týždeň sa s vami lúčim, želám príjemný víkend, prosím Vás kroťte sa trošku, aby som v pondelok nemusela dobiehať 100 strán.

Berte si príklad zo zvieracej ríše a nasaďte primerané tempo
Naposledy upravil bezradná : 15.12.06 at 14:07
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ako vidím, Majka pravdepodobne vyhrala včerajšiu miss. Že si tu bola sama o tej dvanástej priznaj, lebo ja zaspala ako drevo.:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

bezradná
Milé čarodejnice a samozrejme aj čarodejník!
Pre tento týždeň sa s vami lúčim, želám príjemný víkend, prosím Vás kroťte sa troškou, aby som v pondelok nemusela dobiehať 100 strán.
Nemýľ sa, odhadujem, že to bude podstatne viac strán. To podľa toho, ako to tu po tom včerajšom sneme a voľbe Miss ježibabky vyzerá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať