Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab
Ako vidím, Majka pravdepodobne vyhrala včerajšiu miss. Že si tu bola sama o tej dvanástej priznaj, lebo ja zaspala ako drevo.:p
Simonka,máš medzery v čítaní, pozri dozadu, akým spôsobom mi Majka tú Missku vyfúkla.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Eulalia
Nemýľ sa, odhadujem, že to bude podstatne viac strán. To podľa toho, ako to tu po tom včerajšom sneme a voľbe Miss ježibabky vyzerá.
upravila som svoj príspevok, v akom tempe máte prispievať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
UFFFF poviem Vám ,dnes nakupovať nie je žiadna slasť,ale podarilo sa . Myslím,že všetky si prídete na svoje. Berte plným priehrštím,kým nepoviem dosť.

Ak sa niektorej neušla cena útechy a darček zároveň,niekde tu som zverejnila adresu. Ale môžem zopakovať:
..........................Miss 2006 Škaredica Ohavná
...........................dom na kuracej nôžke č.13
...........................131313 Tmavý les.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Simonka,máš medzery v čítaní, pozri dozadu, akým spôsobom mi Majka tú Missku vyfúkla.

Neočierňuj Evka ,všetko išlo po poriadku, aj krstný tato to povedal,že už dopredu vedel ako to dopadne.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Ako vidím, Majka pravdepodobne vyhrala včerajšiu miss. Že si tu bola sama o tej dvanástej priznaj, lebo ja zaspala ako drevo.:p
Simonka pst nikomu ani muk . Bol tu ešte imino-kamoš z fotografie a mgm, no tú sme presvedčili,že nemôže vyhrať.Spolieham na Teba ,že to nikomu nevyzvoníš, ináč ja zazvoním Tvojim chalanom a prezradím čo si robila v čase,keď venčili Jorika.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Majka, ďakujem Ti za dary.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...kočky dnes som mala "krásny" telefonát so šéfom. Práve som prišla domov z práce, a prvé čo som spravila - dala som si na Profesiu životopis... Hľadám si novú prácu, bo pri mojom šéfovi čoskoro prídem o vlásky čo si ich všetky vyšklbem! Teraz idem rýchlo upratovať skrine, poprezliekať periny...deťúrence sú u babky...ježiško im chce cez víkend stromček doniesť tak musí byť upratané - síce on sa aj v chlieve dobre cítil...

Simonka ako sa kvietky vydarili???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Trocha som zmenila image a hajde na cestu okolo sveta. Dúfam,že som sa o Vás vzorne postarala.Barborka vďaka za darček,šľape ako hodiny.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick

Neočierňuj Evka ,všetko išlo po poriadku, aj krstný tato to povedal,že už dopredu vedel ako to dopadne.

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p
A už sa do neskorého večera s Vami lúčim, ideme sa stretnúť, čítajte správy zo stretka PN a okolie.
Veľké CCCCmuk všetkým CCCCarodejniciam:p.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

georeo
...kočky dnes som mala "krásny" telefonát so šéfom. Práve som prišla domov z práce, a prvé čo som spravila - dala som si na Profesiu životopis... Hľadám si novú prácu, bo pri mojom šéfovi čoskoro prídem o vlásky čo si ich všetky vyšklbem! Teraz idem rýchlo upratovať skrine, poprezliekať periny...deťúrence sú u babky...ježiško im chce cez víkend stromček doniesť tak musí byť upratané - síce on sa aj v chlieve dobre cítil...

Simonka ako sa kvietky vydarili???
Ľubka, rýchlo napíš ešte Ježiškovi, možno donesie lepšieho šéfa. Držíme Ti všetky palce..
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Eulalia -ďakujem. Od jedu som sa do koláčikov (na Vianoce napečených )pustila, makových kvietkov padlo asi desať, medových kociek päť... A teraz som sa rozhodla že idem liečiť svoje boľavé hrdlo a uvarím si víno... Manžel príde až okolo desiatej, dovtedy sa aj sťať stihnem...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

georeo
...kočky dnes som mala "krásny" telefonát so šéfom. Práve som prišla domov z práce, a prvé čo som spravila - dala som si na Profesiu životopis... Hľadám si novú prácu, bo pri mojom šéfovi čoskoro prídem o vlásky čo si ich všetky vyšklbem! Teraz idem rýchlo upratovať skrine, poprezliekať periny...deťúrence sú u babky...ježiško im chce cez víkend stromček doniesť tak musí byť upratané - síce on sa aj v chlieve dobre cítil...

Simonka ako sa kvietky vydarili???
Lubi, ty ze sa bojis ako si to pisala v tej TEME ? pozri aka si silna osobka a ako CCCC-ckarka budes este viac , pockaj ako ti este stupne sebavedomie,
drzim ti palceky
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Trocha som zmenila image a hajde na cestu okolo sveta. Dúfam,že som sa o Vás vzorne postarala.Barborka vďaka za darček,šľape ako hodiny.
teda Majka, z tej metlicky na take faro , dufam ze v tom kufri mas pre mna ten novy plastik slubeny, ten darcek z hora co sme si mohli vybrat, mam, druhy riadok, druhy z lava dakujeeeem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak TY otrhaná už chodiť nebudeš! Máme na to ,aby sme sa parádili,veď sponzor bol ako vždy samotný SPP. Veď sponzoruje každú súťaž a potom dvíha ceny obyvateľstvu.


0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Tak TY otrhaná už chodiť nebudeš! Máme na to ,aby sme sa parádili,veď sponzor bol ako vždy samotný SPP. Veď sponzoruje každú súťaž a potom dvíha ceny obyvateľstvu.



samotny SPP Majkaaaaaaa to je super

inac ti poviem moja, ze to ma chces ako carodejnicu az moc pekne obliect , budem este skromna ked sa opytam ci tie krasne cizmicky aj samotne behaju? dakujeeem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Áno po obchodoch. A samých značkových.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Áno po obchodoch. A samých značkových.
tak si prosim najmenej 10 ale ja sa kludne rozdelim, v pripadne rozobratia do minutky aj kazdej z vas poziciam CCCC ckarkam zlatym, vsak mne teraz budu stacit aj obycajne, tie zoderem lebo som este nic nekupila, budem musiet zacat lebo uz tu zacina kupna horucka a bojim sa ze poriadne uz nic nezozeniem
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Camelinka to je taktika, Ty budeš elegantná a ďalšiu miss o 100 rokov zas Majka vyhrá. Bude stále rovnaká, nefalšovaná, nepančovaná, rovnako krásna bosorka, čarodejka. Kredit stále vysoký.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

camelfly
Lubi, ty ze sa bojis ako si to pisala v tej TEME ? pozri aka si silna osobka a ako CCCC-ckarka budes este viac , pockaj ako ti este stupne sebavedomie,
drzim ti palceky
Camelfly - práveže sa bojím a preto som si nechala obrazne povedané na sebe orať rok a pol... No a z práce na štyri hodiny je práca na osem hodín s tým, že kedykoľvek šéfinko povie zostaňte minútku dlhšie... Pracujem aj počas PN aj počas OČR (aj do nemocnice mi volali že toto ste mali vybaviť, prečo to ešte nie je...)keď mali deti ovčie kiahne, dopoludnia som doma bola s nimi, keď prišiel muž z práce ja som šla robiť aby mali hotové čo si počas dňa telefonicky vyžiadali... Plat mám smiešny a jeden zo šéfov si dovolí zatelefonovať mi o trištvrte na tri (pracovať mám od desiatej do druhej) a vyžiadať si presný zoznam mnou spracovaných dokladov!
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Camelinka to je taktika, Ty budeš elegantná a ďalšiu miss o 100 rokov zas Majka vyhrá. Bude stále rovnaká, nefalšovaná, nepančovaná, rovnako krásna bosorka, čarodejka. Kredit stále vysoký.
tak teraz sa momentalne na mna divne pozera moj muz, smejem sa az skoro prskam na monitor , este ze je odolny


slniecko Elenkaaaaaaa, zeby Majka takuto taktiku na mna? vsak priznavam ze pojdem aj do tej carodejnickej pripravky
Naposledy upravil camelfly : 15.12.06 at 16:59
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať