Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

georeo
Camelfly - práveže sa bojím a preto som si nechala obrazne povedané na sebe orať rok a pol... No a z práce na štyri hodiny je práca na osem hodín s tým, že kedykoľvek šéfinko povie zostaňte minútku dlhšie... Pracujem aj počas PN aj počas OČR (aj do nemocnice mi volali že toto ste mali vybaviť, prečo to ešte nie je...)keď mali deti ovčie kiahne, dopoludnia som doma bola s nimi, keď prišiel muž z práce ja som šla robiť aby mali hotové čo si počas dňa telefonicky vyžiadali... Plat mám smiešny a jeden zo šéfov si dovolí zatelefonovať mi o trištvrte na tri (pracovať mám od desiatej do druhej) a vyžiadať si presný zoznam mnou spracovaných dokladov!
Lubka, viem ze teraz na rychlo to tak nepojde, ale ty sa vypracujes , pomalicky postupne si musis zacat hovorit co im mozes na to odpovedat, jemne im zacat naznacovat ze podla dohody mas hodiny take a take, deti su ti chorucke a teraz to jednoducho nejde, ja viem ze sa to hovori trosku inak ako sa to pise ale zacat moja musis, len trosku odvahy a jemnym sposobom, pojde to neboj sa , kazdy bol na zaciatku tzv. pokakany
ja tiez, az ma to zacalo hnevat, potom som si rozsirila obzor a uz to taktne naznacim ze to nie je dobry sposob , myslim ze teraz maju respekt zase predomnou Lubka pojde to, trosku odvahy sa vzpriecit, jemne naznacit a potom to pojde samo
Naposledy upravil camelfly : 15.12.06 at 16:58
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
georeo
Camelfly - práveže sa bojím a preto som si nechala obrazne povedané na sebe orať rok a pol... No a z práce na štyri hodiny je práca na osem hodín s tým, že kedykoľvek šéfinko povie zostaňte minútku dlhšie... Pracujem aj počas PN aj počas OČR (aj do nemocnice mi volali že toto ste mali vybaviť, prečo to ešte nie je...)keď mali deti ovčie kiahne, dopoludnia som doma bola s nimi, keď prišiel muž z práce ja som šla robiť aby mali hotové čo si počas dňa telefonicky vyžiadali... Plat mám smiešny a jeden zo šéfov si dovolí zatelefonovať mi o trištvrte na tri (pracovať mám od desiatej do druhej) a vyžiadať si presný zoznam mnou spracovaných dokladov!
Kašli im na to,poď na voľnú nohu ako my. Občas síce tá noha bude bosá ,ale pozri čo to s Tebou porobí. Ja Ti môžem byť príkladom ,akým to už je otázne. Ale ja som spokojná .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Camelinka to je taktika, Ty budeš elegantná a ďalšiu miss o 100 rokov zas Majka vyhrá. Bude stále rovnaká, nefalšovaná, nepančovaná, rovnako krásna bosorka, čarodejka. Kredit stále vysoký.
A Ty moja ,viéééééééš koľko som so sebou bojovala ,kým som ten kabátik kúpila? Veď čo ak sa na tej súťaži ona zapáči ,čo potom,no povedz !!!!!! moja pekná a komu si Ty manažérka,to komu nadŕžaš moja, to čí chleba papáš. To mám tu vykričať aký plat si podpísala ,však by poslanci dvere rozlámali u nás čo by Ťa chceli nahradiť vo funkcii. Tak bacha na § 68!
§ 68
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ môže okamžite skončiť pracovný pomer, ak zamestnanec

a) bol právoplatne odsúdený pre úmyselný trestný čin,
b) porušil závažne pracovnú disciplínu.

A budem postupovať v súlade s týmto zákonom.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Jasné zverejni, ja sa nehanbím, Ti poviem v takej konkurencii zabezpečiť Tvoje víťazstvo... Však uznaj sama konkurencia na úrovni miláčik. Chleba papám taký čo sa mi momentálne páči a keď si ho zaplatím je môj. Aspoň vidia aký to ja mám život, a že manažér, a že ... plat Však tu radí jedna dobrá víla porady, že mám ísť na voľnú nohu, tak neviemneviem či nepobalím tých pár "švestek",... A to radila úplne zadarmo a s dobrým zámerom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
A Ty moja ,viéééééééš koľko som so sebou bojovala ,kým som ten kabátik kúpila? Veď čo ak sa na tej súťaži ona zapáči ,čo potom,no povedz !!!!!! moja pekná a komu si Ty manažérka,to komu nadŕžaš moja, to čí chleba papáš. To mám tu vykričať aký plat si podpísala ,však by poslanci dvere rozlámali u nás čo by Ťa chceli nahradiť vo funkcii. Tak bacha na § 68!
§ 68
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ môže okamžite skončiť pracovný pomer, ak zamestnanec

a) bol právoplatne odsúdený pre úmyselný trestný čin,
b) porušil závažne pracovnú disciplínu.


A budem postupovať v súlade s týmto zákonom.
A môžeš si to aj vyčerveniť mojka. To viac vidno.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

dievcata, este sa tu zacnu linkovat zakony
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.

A to ja Vás mám a všetkých.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Zita5
Ale dúfam, že dáka cena útechy bude aj pre moju maličkosť ....
Ja tu mám pre Teba, Zitka aspoň takýto virtuálny darček
ako poďakovanie za Tvoj, ktorý si nám darovala na stretnutí



0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly


veru Zitka, aj ty si zasluzis aj ja sa pridam k Ivanke, to je pre teba

a este pridam aj vsetkym v tejto TEME : pre Vas dievcata aj pre Imina

Naposledy upravil camelfly : 15.12.06 at 19:17
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Prečítala som všetko. A som smutná presmutná. Vždy o mne hovorili, že som najväčšia bosorka. A cena žiadna. Vždy keď mám slzičku na krajíčku idem sa potešiť mojej starej vernej priateľke. Dnes som si od nej zobrala ako vždy, veľmi veľa. A aby ste nepovedali, aj na Vás som myslela a kúsok posielam:

Nebesá plačou drobné kapky dešte.
Odcházíš?
Kam?...
Ach, zústaň chvíli,
neodcházej ješte.
Nebesá plačou drobné kapky dešte,
... já zústávám...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Stanovisko poroty.

Na základe žiadosti,ktorú podala Škaredica Ohavná ,rušíme titul
miss Čarodejnica 2006 a vyhlasujeme jednohlasne: po prvýkrát v histórii súťaže sa stáva víťazkou ":
" Celý Colektív Crásnych Carodejníc".

Predseda poroty vlastnoručne.

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Takáto som vytešená,že vyhoveli mojej žiadosti.

0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milý CCCClub dneska som mala strašný deň ,otca operovali,deti sú choré, ja nevyspatá už druhý deň, ale teraz som prečítala tie Vaše včerajšie a dnešné príspevky a už sa cítim ovela lepšie.Dúfam že dnešná noc už bude kludnejšia a zajtra k Vám vrátim naspäť. Dobrú noc Vám prajem a ešte raz ďakujem za všetok pozitívnej energie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Prečítala som všetko. A som smutná presmutná. Vždy o mne hovorili, že som najväčšia bosorka. A cena žiadna. Vždy keď mám slzičku na krajíčku idem sa potešiť mojej starej vernej priateľke. Dnes som si od nej zobrala ako vždy, veľmi veľa. A aby ste nepovedali, aj na Vás som myslela a kúsok posielam:

Nebesá plačou drobné kapky dešte.
Odcházíš?
Kam?...
Ach, zústaň chvíli,
neodcházej ješte.
Nebesá plačou drobné kapky dešte,
... já zústávám...
cmuuuuuuuuk za tie Tvoje jedinečné vstupy, masáž pre moju dušičku,srdiečko.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Stanovisko poroty.

Na základe žiadosti,ktorú podala Škaredica Ohavná ,rušíme titul
miss Čarodejnica 2006 a vyhlasujeme jednohlasne: po prvýkrát v histórii súťaže sa stáva víťazkou ":
" Celý Colektív Crásnych Carodejníc".

Predseda poroty vlastnoručne.

Majka v žiadnom prípade. Ja súhlasím, aby si bola najsam...bola si v správnom čase na správnom mieste so správnymi argumentami. Nevidím dôvod vzdávať sa. Je to fér v rámci našej spoločnosti a mne sa to náhodou veľmi páčilo. Danilka a ostatné sme jednoducho neboli v správnom čase na správnom mieste, prosím, nechaj to tak. Je to veľmi vydarené a milé a náš klub CCCC to predsa neohrozí, veď tu nepoznáme závisť,...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elenka, šak mi to tam nepasuje, že Majka je najbosorka.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka pozri predchádzajúce príspevky, ona sa snažila a za tú snahu je aj jedno prvenstvo málo. Ja jej to prajem, aj manažérkou som je bola, takže to je aj môj úspech, že je úspešná, veď kuk v akej silnej konkurencii "dobrá víla porady" obstála a myslím, že aj chcela obstáť. Majka ja úžasná bojovníčka a čo chce to aj dosiahne. Ona by nikdy nevedela byť taká tá ... čarodejnica, ale práve pre svoju ľudskosť je prvenstvo v správnych rukách. Ja jej dôverujem, to prvenstvo jej patrí. Už za tú snahu. Veď nasilu to nie je, ale chcela a to sa cení. Aspoň u mňa, polovica úspechu za snahu. Cmuuuuk. Myslím, že je to zrozumiteľné. Správna členka CCCC musí ovládať isté čary, komu česť tomu česť víťazovi sláva. :p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať