Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Imino ,nemáš náhodou dcéru Vanesku?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ermon
TU SOMJA VANESKA MAM 7 ROKOV. MATE TU KRASNE OBRASKY. UZ MUSIM SEM PRI POCITAC PUSTIT MAMINKU.
tu je Vaneska - Ermon
takže ešte jeden pre Teba, Vaneska!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ďakujem vám všetkým veľmi pekne, malá sa tu vytešuje a celý deň akože poslúcha aby mohla troška "pokecať" s tetami s porady. Už spí, ale zajtra bude určite zvedavá. Ďakujem... má to aj výchovný charakter...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ermon
ďakujem vám všetkým veľmi pekne, malá sa tu vytešuje a celý deň akože poslúcha aby mohla troška "pokecať" s tetami s porady. Už spí, ale zajtra bude určite zvedavá. Ďakujem... má to aj výchovný charakter...
presne viem o čom hovoríš, ja mám podobného 7 ročného počítačového "experta" Andrejka doma
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Iminko, pre zlatíčka.
Danilka, týchto by som brala okamžite, ale živých. Len by, chúďatá, v tejto chvíli u mňa trpeli, bo by si museli celý deň vystačiť sami, dvanásť hodinové pracovné dni sú pre takýchto miláčikov utrpenie.A občas aj pre paničku .
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

fúha kukám kukám že sa tu začal nejaký výchovno vzdelávací proces mladistvých? Hm žeby som aj svojho drobca zavolala do debaty?.....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

bv_alexandra
fúha kukám kukám že sa tu začal nejaký výchovno vzdelávací proces mladistvých? Hm žeby som aj svojho drobca zavolala do debaty?.....
Nika, aspoň to bude veselšie, veď už sme sa zhodli na tom, že PORADUJE CELÁ RODINA . Ja som sa síce ešte nenaučila prikladať obrázky, ale poteším sa z každého tu pricapeného:p . Nech sa teda aj náš drobizg má z čoho tešiť. .
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Eulalia
Nika, aspoň to bude veselšie, veď už sme sa zhodli na tom, že PORADUJE CELÁ RODINA . Ja som sa síce ešte nenaučila prikladať obrázky, ale poteším sa z každého tu pricapeného:p . Nech sa teda aj náš drobizg má z čoho tešiť. .
Juj tá bude rada že konečne bude môcť niekam prispievať, ona má síce len 7 rokof, ale už sa veru bijeme o počítač Hned jak k nemu sadne tak ju sem prihlásim.Hm, ale teraz rozmýšlam pod akým nickom, bo alexandru som jej prevzala ja
A konečne ju budem môcť nechať na internete bez dozoru, ved mi ju predsa neskazíte....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Nika, aspoň to bude veselšie, veď už sme sa zhodli na tom, že PORADUJE CELÁ RODINA . Ja som sa síce ešte nenaučila prikladať obrázky, ale poteším sa z každého tu pricapeného:p . Nech sa teda aj náš drobizg má z čoho tešiť. .
Zlatíčko, ja som sa tie obrázky učila celú sobotu. Ani pôrod zvyčajne toľko netrvá. A nakoniec som o pomoc volala môjho vnúčika, ktorý poťukal, vyťukal a bolo to hotové. Takže súhlas s ermon. Je to tu aj s výchovnými účinkami. Hlavne ja sa tu dostatočne prevychovávam. CCCC, želám všetkým pekný deň. A pozitívnu energiu.
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

mgm
Vaneska, rada chodíš do školy? A aký predmet máš najradšej?
najradsej mam predmet naboženstvo.
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Ivana Š
Vaneska - pre Teba a Tvojho bračeka!




...
Dakujem za krásni obrastek.
Naposledy upravil VANESKA7 : 17.12.06 at 09:10
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

áno vidíme, že to nie je slovenčina.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Eulalia
Danilka, týchto by som brala okamžite, ale živých. Len by, chúďatá, v tejto chvíli u mňa trpeli, bo by si museli celý deň vystačiť sami, dvanásť hodinové pracovné dni sú pre takýchto miláčikov utrpenie.A občas aj pre paničku .
Evi pozor, aby si sa necítila naozaj zle. Pribrzdi, lebo utrpenie príde ak sa nespamätáš!
Dobre sa radí, viem, aj keď všetko prehúli, človek rýchle zabudne. Bohužiaľ sa učíme iba na svojich chybách a nie vždy sa poučíme. Viď môj prípad.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Evi pozor, aby si sa necítila naozaj zle. Pribrzdi, lebo utrpenie príde ak sa nespamätáš!
Dobre sa radí, viem, aj keď všetko prehúli, človek rýchle zabudne. Bohužiaľ sa učíme iba na svojich chybách a nie vždy sa poučíme. Viď môj prípad.
Telepatia vlastná tejto téme. Presne toto som mala na jazyku, aj na srdci, že napíšem Evičke. Elenka, ale ja som sa poučila z Tvojích slov. Žiaľ, Ty si to musela odskúšať, a ja už som len zbystrila.....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

bv_alexandra
Juj tá bude rada že konečne bude môcť niekam prispievať, ona má síce len 7 rokof, ale už sa veru bijeme o počítač Hned jak k nemu sadne tak ju sem prihlásim.Hm, ale teraz rozmýšlam pod akým nickom, bo alexandru som jej prevzala ja
A konečne ju budem môcť nechať na internete bez dozoru, ved mi ju predsa neskazíte....
Nika, neboj, neskazíme. Veď už aj dvanásta odbila a ten uterák nie a nie spadnúť . Ale počítaj s tým, že z nej bude taký závislák na Porade, ako sme my .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Telepatia vlastná tejto téme. Presne toto som mala na jazyku, aj na srdci, že napíšem Evičke. Elenka, ale ja som sa poučila z Tvojích slov. Žiaľ, Ty si to musela odskúšať, a ja už som len zbystrila.....
Vidím, že mám dobrých strážnych anjelov. Mám to na pamäti, pretože už podobnú skúsenosť mám, len to chvíľku trvá, kým sa nová firma zabehne. Mám jedno obrovské šťastie, že aj keď som v robote tých 12 hodín, v našej kancelárii panuje taká atmosféra, že sa mi veru ani večer nechce do prázdneho bytu. Stres je len vtedy, keď príde jeden z najsamnajvrchnejších šéfov, bo to veru nie je dobrý človek. Ostatní sú našťastie v pohode. Ale to neznamená, že si Vašu starostlivosť nevážim, naopak, dobre to padne. A na Vaše slová nezabudnem. Heli, držím palce, aby si bola ešte dlho fit. .
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Kte je teta MGM????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§!!!!§§§§§§§§ §§§§
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
VANESKA7
Kte je teta MGM????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§!!!!§§§§§§§§ §§§§
Vaneska, asi si myslela M3G. A to je ujo. Veľmi šikovný, bystrý ujo, ktorý uhádol, čo dievčence potrebujú. A my sme radi, že toho uja máme, lebo vie vymyslieť samé dobré veci. A preto sme mohli aj Teba privítať medzi nami, ako najmladšiu našu návštevníčku. Tak cíť sa tu medzi nami vždy len dobre. Tu nikdy nie si mimo témy, a všetko, čo zaradíš, bude u nás na správnom mieste.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danilka,VANESKA hľadá tetu mgm. Tá sa jej pýtala ,ktorý predmet má najradšej .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Danilka,VANESKA hľadá tetu mgm. Tá sa jej pýtala ,ktorý predmet má najradšej .
No vidíš to Majka? A ja z vďaky M3G za túto tému ho vidím všade.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať