Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No neviem,neviem 17-tka ,uvidela si v profile foto M3G a teraz...........
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
VANESKA7
Kte je teta MGM????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§!!!!§§§§§§§§ §§§§

Ahoj Vaneska. Ja som sa pred chvíľkou vrátila z mesta. Boli sme sa pozrieť pri stromčeku na program. Ale neboli sme tam dlho. Bola zima a nechcela som, aby moja Monika /9 rokov/ premrzla. Pred 2 týždňami bola chorá a nechcela by som, aby ju to chytilo akurát na Vianoce.

Vaneska, Ty si čo robila celý deň. Hrala si sa s bratčekom, alebo si pomáhala mamke vypekať?

A som naozaj teta, nie ujo

Posielam Ti nejaké obrázky. Z mesta som si doniesla takú vianočnú náladu




Vaneska pekne sa vyspinkaj a zajtra hurá do školy. Veď už len 5 dní idete do školy a potom už sú prázdniny. ... a v nedeľu večer príde Ježiško ...

Pa
Naposledy upravil mgm : 17.12.06 at 20:32
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

cavte cocky a cockosi. Tak som to prelúskala, vidím, že už má každý predvianočné starosti. Pridám aspoň dáky pekný obrázok.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Pre Vanesku.


0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
som myslela, že sa na koniec nedostanem....
ale super čítanie.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Simonka, vsak ty mas dnes oslavovat a ty tu na PORADE aby ta posluchali pismenka , tak este jeden obrazok pre teba
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ďakujem Camelka, šak já oslavujem. Už sa mi aj hlava točí od toľkých gratulácií. Ale ste ma potešili aj tu na Porade, že ste na mňa mysleli. A neodolala som len čo som sa dostala k PC.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak to ti verim , ja som dnes absolvovala Prievidza - Martin - Zilina - Prievidza a veru ked som prisla, spravila papat a sup , automaticky zapla pocko a uz bola PORADA na linke
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Veď také neodolateľné sme všetky. /Teda, nevieme odolať./
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Áááá posielam z tej torty a prípitok, aby ste nepovedali, že som lakomica lakomá.:p
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ale co, uz sa mi rodinka smeje, ich otazka ked sa ponahlam domov, uz zase ides na PORADU? VSAK SI TAM STALE

nuz, ale co spravim, taha to sem a taha
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Gabi03


Tento obrázok mi jeden bývalý kolega daaaaavno daaaavno pricapil na pracovnú plochu. Ževraj som sa málo usmievala. A keď som tento obrázok dnes zbadala, hneď som sa začala rehotať.
Je dobré mať takýchto priateľov.
Coooo???? To odkial ma tvoj kolega nasu spolocnu fotku s Majkou (Melnick a imino na minulorocnej zurke)...?????
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Nooo len ja sa už musím venovať aj manželovi. Aby sa mi nestalo, že mi povie, že môžem s tým počítačom aj spať.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Imi to nevieš, tá fotka už obletela celý svet. Teba poznajú už aj v Afrike. Raz darmo, krása sa nezaprie a my sme hrdé, že máme takého známeho cool clapa. A samozrejme Majka, to ani nehovorím, to je kapitola sama osebe.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

odchádzam, majte sa tu krásne a dobrú nôcku.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

camelfly

veru Zitka, aj ty si zasluzis aj ja sa pridam k Ivanke, to je pre teba

a este pridam aj vsetkym v tejto TEME : pre Vas dievcata aj pre Imina

DAKUJEEEEEEM!!!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pre Vás všetkých
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Prečítala som všetko. A som smutná presmutná. Vždy o mne hovorili, že som najväčšia bosorka. A cena žiadna. Vždy keď mám slzičku na krajíčku idem sa potešiť mojej starej vernej priateľke. Dnes som si od nej zobrala ako vždy, veľmi veľa. A aby ste nepovedali, aj na Vás som myslela a kúsok posielam:

Nebesá plačou drobné kapky dešte.
Odcházíš?
Kam?...
Ach, zústaň chvíli,
neodcházej ješte.
Nebesá plačou drobné kapky dešte,
... já zústávám...
Danilka, nebut smutna. Vsetko sa vzdy na dobre obrati.



A toto je pre teba.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.




imino
Coooo???? To odkial ma tvoj kolega nasu spolocnu fotku s Majkou (Melnick a imino na minulorocnej zurke)...?????
Dali sme vôbec práva,aby sa naša fotka zverejňovala kde kade po kanceláriách? imino priznaj ,neberieš Ty mimo mňa nejaké odmeny?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Iminko, pre zlatíčka.
Jeeeej, kraaaasne. Zajtra, ked pridu zo skoly im to ukazem. Dakujeeeeeeeeeeeeeem!

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať