Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Noooo, že by ste sa celý víkend cítili tak zle, že musím prečítať dobrých 13 strán?! Asi nie. Mám návrh. Čo tak premenovať tému na: Ak sa chceš cítiť dobre alebo ešte lepšie...?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
alušik
Doma net vôbec nemám a v práci bude asi tiež problém s prístupom... Budem však na Vás všetkých myslieť a novinky, ak by som sa sem naozaj nijako nedostala, Vám určite dám vedieť cez Majku.
Alušik, prajem Ti v novej práci veľa úspechov a nezabúdaj na nás. Nepoznáme sa osobne, ale aj tak to bolo na PORADE s Tebou príjemne.

Minulý týždeň som dostala od Krosu veľmi milý pozdrav. Veľmi sa mi páčil:

Každý okamih je jedinečný.
Každý človek je jedinečný.
Len niekedy na to zabúdame ...

Prajem Ti, aby Tvoje Vianoce a celý rok 2007, boli plné jedinečných okamihov a jedinečných ľudí, na ktoré nezabudneš.




Naposledy upravil mgm : 18.12.06 at 16:00
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Dobré ránko dievčence!

Hlásim: zameškané stránky som prečítala , vidím, že ste sa zasa nenudili.

Želám NÁM všetkým príjemný pre niektorých z nás posledný pracovný týždeň v tomto roku, aby nám ubehol podľa možnosti v pokoji
Naposledy upravil bezradná : 18.12.06 at 08:42
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
alušik
Joooj, na vypekanie áno. Ale v práci sa nedajú veci odsunúť...Dobieham zameškané, aby niekto, kto nastúpi po mne, nemal dôvod v budúcnosti na mňa pre niečo nadávať a hlavne, aby som nemusela v januári dochádzať po poobediach do Ružomberka, keďže novú prácu mám priamo v DK.
Milá Alenka, nech budeš kdekoľvek, či nazrieš, alebo nenazrieš, Tvoj alušik nám bude svietiť a my budeme čakať. Želám Ti Vianoce plné pokoja. Zdravie Tebe a celej rodine.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Simonke k narodeninám:

Zaželať ti radosť? To by bolo málo. Zaželať ti krásu? Veď jej nemáš málo. Zaželať ti šťastie? Načo, veď ho nájdeš aj sama. Tak ti želám, čo všetkým chýba, nech ti život dá to, čo v sebe skrýva! Krásne narodeniny.


Viem, že ti už mnohí gratulovali, ale nedá mi nepridať aj sem jednu malú gratuláciu.
Ešte raz všetko naj.

PS: A pekne si uži celý rok tých sladkých 17-násť, z ktorých sa ani jednej správnej CCCC-čkárke vyrásť nedá.

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Pre všetky CCCC.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Nie, ja mam troch "Musketierov". Hm, princeznu, vlastne KRALOVNU, mam doma iba jednu. Tu najkralovskejsiu. :p :p :p :p :p
Hádajte, pre koho?
Naposledy upravil Danila : 18.12.06 at 17:03
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danila
Pre všetky CCCC.
Danilkaaaa, tak este raz moja, vsak ty vies , blahozelam a moc ze sa to uz podarilo a ze si sikovnucka CCCC 17-nasta
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
camelfly
Danilkaaaa, tak este raz moja, vsak ty vies , blahozelam a moc ze sa to uz podarilo a ze si sikovnucka CCCC 17-nasta
Klaudia, keby mi to išlo v škole tak, ako s prilepovaním obrázkov, určite som s lopatkou a hrabličkami ešte niekde na pieskovisku. Tá gratulácia je skutočne véééééééľmi opodstatnená.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ale nakoniec sa ti to podarilo a to je podstatne, jednoducho si to zvladla na jednotku a uz ta snaha to tam pricapit musela byt ohromne velka to sa ceni najviac
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Klaudia, keby mi to išlo v škole tak, ako s prilepovaním obrázkov, určite som s lopatkou a hrabličkami ešte niekde na pieskovisku. Tá gratulácia je skutočne véééééééľmi opodstatnená.
A myslíš,že by nám tam bolo zle?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
INZERÁT

Cočky,neviete kde predávajú rúry samopečky?????? sporáky samovarky????? a samočistiače domky ?????kúpim ihneď.
Najlepšiu ponuku odmením. -- úsmevom
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
INZERÁT

Cočky,neviete kde predávajú rúry samopečky?????? sporáky samovarky????? a samočistiače domky ?????kúpim ihneď.
Najlepšiu ponuku odmením. -- úsmevom
Majka, myslim ze by to bol poriadny rad zienok na takyto vyrobok , ja dam aj zalohu dopredu
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
INZERÁT

Cočky,neviete kde predávajú rúry samopečky?????? sporáky samovarky????? a samočistiače domky ?????kúpim ihneď.
Najlepšiu ponuku odmením. -- úsmevom
My, čo sme už vyrástli, sme za vodou. Včera napiekol môj samopečko vnuk, navarila moja nevesta samovarka a domček sasamo leskne, lebo bol doma aj syn. Ale nemôžem predať, lebo ich veľmi ľúbim a budú aj druhé Vianoce. A ešte predtým Veľká noc, 1.máj a Nežná revolúcia. A Porada nepustí. Úsmev posielam ja Tebe. Aj energiu.


P.S.Veľmi ich ľúbim, aj keby neboli samo.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Prosím ja nešušlem,ale to samočistiače namiesto samočistiace "se tam vloudilo."
Idem teda,čaute zatiaľ:


Naposledy upravil Melnick : 18.12.06 at 18:21
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Prosím ja nešušlem,ale to samočistiače namiesto samočistiace "se tam vloudilo."
vsak moze byt aj to
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dievčatááááá, kde ste? Ako slušne vychovaná návšteva, prišla som s darčekom. Nezabudnite si zapnúť repráčiky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi,Tvoj darček vždy poteší , dušu pohladí. Hneď sa mi bude lepšie robiť.

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pripájam
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Majka. Ešte niečo vám prilepím a aj ja pokračujem v pečení. Repráčiky nevypínať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať