Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Všetkým posielam cmuk
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ďakujeméééééééééééééé. Pekný rúž Alduška,kde si ho kúpila,prezraď .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Čafteeee. Ešte raz Vám všetkým ďakujem za gratulácie. To tu musím naozaj všetko prelúskať, aby som náhodou nevyzerala potom pred vami takto . Prišla som načerpať trošku energie, včera som videla svet celý čierny , ale dnes je to lepšie aj vďaka Vám.

Ľubka aby som nezabudla koláčiky sú ( skoro sa stalo, že boli ) výborné, ďakujeme za recept.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ahojte, no ja sa dnes cítim naozaj zle. Po .... la som 1/2 dňa s pokusom o preinštalovanie tlačiarne, lebo mrcha počítač nechce prijať fakt, že tlačiareň je pripojená a predsa to nefunguje, šľak aby trafil tú mašinu do rána.


Presne takto sa cítim dnes
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tak sa nám to nezadržateľne blíži. Už je aj chladno. Tak si prajme aby sme celý zhon okolo prežili v zdraví, spokojní.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Vsak ten zhon uz aj citit Elenka , ako citam, kazdy uz pecie a ja sa este len chystam , zatial nebolo kedy ale uz od zajtra hadam aj ja nieco popeciem nech nezaostavam,
len ten sniezik nam chyba k vianociam, tak sa aspon vytesujem tu z obrazkov
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No čo sa pečenia týka, medový krémeš a šuhajdy. U nás sa suché pečivo neje. Takže ho nemusím. Robievam aj francúzske karamelové kocky, mandarínkové rezy a kadečo iné. Ale tento rok som indisponovaná s chrbticou, ľavá ruka je na ozdobu, takže aspoň ten krémeš, aj medové sa zjedia. A vôbec, potom vždy na váhe 2-3 kg. No hrúza. Takže pohoda. Na Nový rok zas nejakú dobrú tortu s parížskym krémom je to. Ale ako sa poznám, bude sa mi to zdať málo a tak sa budem naháňať.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

camelfly
Vsak ten zhon uz aj citit Elenka , ako citam, kazdy uz pecie a ja sa este len chystam , zatial nebolo kedy ale uz od zajtra hadam aj ja nieco popeciem nech nezaostavam,
len ten sniezik nam chyba k vianociam, tak sa aspon vytesujem tu z obrazkov
Tak teda ja som asi svetlá výnimka, alebo nanič gazdinka . Ja pečiem v obchodoch.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
No čo sa pečenia týka, medový krémeš a šuhajdy. U nás sa suché pečivo neje. Takže ho nemusím. Robievam aj francúzske karamelové kocky, mandarínkové rezy a kadečo iné. Ale tento rok som indisponovaná s chrbticou, ľavá ruka je na ozdobu, takže aspoň ten krémeš, aj medové sa zjedia. A vôbec, potom vždy na váhe 2-3 kg. No hrúza. Takže pohoda. Na Nový rok zas nejakú dobrú tortu s parížskym krémom je to. Ale ako sa poznám, bude sa mi to zdať málo a tak sa budem naháňať.
vsak ved, zakazdym sa nam zda ze je to malo a preto sa tak vypeka a vypeka, no moji by to najradsej spotrebavali ihned este kym je plnka a cesto este v nedohladne, staci aj bez cesta , Elenka posli na mailik recept kremesu, ja mam tiez ale nikdy ho tak nespravim ako moja babka
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
Tak teda ja som asi svetlá výnimka, alebo nanič gazdinka . Ja pečiem v obchodoch.
neboj, ja tiez dokupujem ked uz nicoho nie je, ale nasi maju radi z obchodu to suche cajove pecivo tak to s mliekom vedia zbastit kila
Naposledy upravil camelfly : 19.12.06 at 13:59
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

presne tie suché keksové kupujem aj ja. Ale aby ste nepovedali, bude aj makovník aj orechovník a synátor štrúdl sľúbil upiecť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

camelfly
neboj, ja tiez dokupujem ked uz nicoho nie je, ale nasi maju radi z obchodu to suche cajove pecivo tak to z mliekom vedia zbastit kila
Tak, posledné roky som niež nejak podobne piekla, nakoľko kvôli škole vôbec neostával čas. Ale tento rok, že šak sa nenehám zahanbiť. Nakoniec to tak vyšlo, že ideme k rodičom sviatkovať a mama už dobrý týždeň má všetko upečené.
PS: Ja asi nikdy nebudem piecť.
Naposledy upravil Gabi03 : 19.12.06 at 14:06
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Gabi03
Tak, posledné roky som niež nejak podobne piekla, nakoľko kvôli škole vôbec neostával čas. Ale tento rok, že šak sa nenehám zahanbiť. Nakoniec to tak vyšlo, že ideme k rodičom sviatkovať a mama už dobrý týždeň má všetko upečené.
PS: Ja asi nikdy nebudem piesť.
vsak aj ja mam take mnam babky, rolady, torticky a take dostanem az az , ale co robievam je penovy kolac, suhajdy, no a salko uvarene 2,5 hodinky vo vode a po vychladnuti ho zmiesam s polkou obycajneho masla a nemusim vobec uz vypekat to je plnka ktoru mam davat ale nikdy ju nestihnem natriet na platky cesta
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ahoj, pečieme, varíme?

Ja som spravila pardubické perníčky(ešte musím poliať polevou), chystám sa upiecť bajgle(makové a orechové) a ešte malému kokosové vykrajovance,
jaj bože skoro som zabudla, pre sestru - punčové rezy(recept z porady- super)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Penový koláč? a už si recepisovala?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
Penový koláč? a už si recepisovala?
veru penovy kolac trojvrstvovy - cesto, krem, cukrova pena
je to potvrdene
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Simonab
Čafteeee. Ešte raz Vám všetkým ďakujem za gratulácie. To tu musím naozaj všetko prelúskať, aby som náhodou nevyzerala potom pred vami takto . Prišla som načerpať trošku energie, včera som videla svet celý čierny , ale dnes je to lepšie aj vďaka Vám.

Ľubka aby som nezabudla koláčiky sú ( skoro sa stalo, že boli ) výborné, ďakujeme za recept.
...Simonka prepáč...

...až teraz som si všimla... Pripájam sa ku gratulantom...

...a čože moja, prečo si mala čierny svet?

...mimochodom som rada, že sa ti koláčiky podarili, prišla mi SS-ka od Jarky že sú moc tvrdé a že asi nepôjdu na odbyt...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.







Spinkáte krásaviccccky 17-roccccné ,alebo vás zmáhajú tie vianoccccné vypekaccccky a upratovaccccie prácccce?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
- ja pracujem, ale mrkám sem pravidelne.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

georeo
...mimochodom som rada, že sa ti koláčiky podarili, prišla mi SS-ka od Jarky že sú moc tvrdé a že asi nepôjdu na odbyt...
Ja som dnes robila kvetinky, a naozaj som mala obavu, že budem musieť ešte jednu dávku urobiť, aby na Vianoce niečo zostalo!
Najprv chodili na lentilky, ale keď bola prvá várka upečená, už chodili len na kvetinky
Takže Ľubka, ďakujem Ti za skvelý recept!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať