Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja sa snažím ešte pracovať, hoci sa mi nejak nedarí. Radšej kuknem, čo sa tu robí.

V nedeľu som urobila grilážky, dnes medovníčky /pomáhalo mi moje zlato Monča/, zajtra chceme ešte urobiť niečo sladké z lístkového cesta ... Potom príde suseda, donesie svoje výtvory, my jej dáme naše výtvory a už máme napečené. Takto fungujeme dlhé roky - ona nám, my jej. Suseda radšej pečie plnené a ja zase suché.

Som rada, že už začalo trocha mrznúť. Ešte keby ten snežík začal padať z nebíčka ... To by bola pohoda, aspoň pre mňa.

Majte sa pekne kočky a možno aj kočkoši, doupratujte, dovypekajte a o 5 dní je tu Ježiško ...


Naposledy upravil mgm : 19.12.06 at 23:45
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

camelfly
takze to je Imino len pre teba
DAKUJEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!! To sa bude aj chlapcom pacit.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ešte nespíš?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Hádajte, pre koho?
Pekna, bude mojej Kralovnej svedcat. Urcite tak nadherne, ako aj VAM vsetkym, mile CCCC-ckarky.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ivana Š
Ešte nespíš?
Myslis mna? Hm, kdeze... hoci mi uz tri krat klesla hlava na klavesnicu... Ale musim pracovat, tak budem asi dlho... Tym, co spinkaju, dobru nocku. A co su este hore, NEPONOCUJTE...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tiež sa mi to stane občas,že sa zobudím na ratatatataratatatratata a to mi hlava tlačí na písmenká.

No pracuj,pracuj,pracuj,my nemusíme, my sme sa učili,učili,učili.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Srdieccccka moje a Vy čo tu takto ponocujete? Potom ráno nestíham čítať a okrem toho som tu o takomto skorom čase sama . Tak Vám želám, aby sa Vám sladko spinkalo, kým Vás Vaše ratoliestky nezobudia a pekný deň .
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Ste tam teti?To som ja vaneska.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
VANESKA7
Ste tam teti?To som ja vaneska.
Vitaj Vaneska. Vždy tu niektorú tetu nájdeš. A som rada, že si si na nás spomenula. Tak nám napíš, ako sa máš ty a tvoj bratríček.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ahoj kukučka-Vaneska ako sa máš?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Tak už sa nám to kráti. Prajem si len zdravie, šťastie, lásky mnoho. Pohodičku, pohodu pre všetkých.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milé CCCC-čkáry vidím že s prípravami na Vianoce už finišujete ja začínam iba zajtra aj s pečením,aj s upratovaním.Neviem že ako to stihnem ale pokúsim sa to.Pritom ešte aj malý je stále chorý,takže neide to ľahko.Aj otec je stále v nemocnici aj za ním idem zajtra.Ďakujem každej za dobré slová,obrázky a každému želám prekrásne Vianoce.A teraz mi napadlo že mi máme ešte jeden krásny sviatok pred Vianocami,aj na to treba piecť jednu krásnu tortičku. Synček bude mať v piatok 4 roky.
PS:neviem prikladať obrázky,neviem prečo,ale akonáhle sa mi podarí prilepím niečo krásne.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

krajšia zo štyrmi sviečkami nebola a preto ešte pripájam virtuálny darček
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi


Velmi pekne ďaaakujeeme
Už mi idú obrázky
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š








Naposledy upravil Ivana Š : 20.12.06 at 21:32
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

VANESKA7
Ste tam teti?To som ja vaneska.
Pre Teba Vaneska a pre Tvojho bračeka
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Uf, u nas tiez pripravy v plnom prude. Nastastie, zlaticka uz daaaavno spinkaju, aj si dali povedat, ze ak chcu mat na Vianoce dobre maskrtky, nemozu maminku vyrusovat a zdrziavat od priprav tych dobrot. Ved pojdu uz len dva krat do skoly.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

moji dnes plakali, že oni pôjdu dvakrát do školy

(babinka - učiteľka na inej ZŠ sa pochválila, že majú v piatok riaditeľské voľno)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

moja cica 5r. sa len pýtala, kedy príde Ježiško. A synátor skoro 17r. dostal korunky na nákup. I keď voľno nemajú - vlastne akoby mali, jeden deň volejbalový a druhý deň futbalový turnaj. Chrobáčik radšej ostane doma pomáhať s nákupmi a upratovaním po prestavbe. Veď maminka do práce chodí a nie je kedy po obchodoch túlať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať