Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja len na krátko - a už utekám
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku 2007.
Krásne prežitie Vianočných sviatkov Vám zo srdiečka želá Nika

Naposledy upravil bv_alexandra : 21.12.06 at 10:00
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Milé CCCC-čkárky a CCCC-čkári!



Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí. Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní, keď zvonček vo Vašich domoch zazvoní.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, šťastný nový rok želám všetkým skalným členom ako aj náhodným návštevníkom Porady.
Vali




0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bv_alexandra
Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku 2006.
Krásne prežitie Vianočných sviatkov Vám zo srdiečka želá Nika

Nika a budeme mladšie o rok /nový rok 2006/.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Šťastné a veselé Vianoce každému CCCC-čkarovi a veľa pohody a "ak sa cítiš dobre"

http://www.icq.com/specials/christmas_2006/
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Milé moje, pohodový predvianočný zhon a kúsok z toho, čím si spríjemňujem tento deň:
Ať mír dál zústává s touto krajinou,
zloba, závisť, zášť,
strach a svár, ty ať pominou...
Naposledy upravil Danila : 21.12.06 at 09:28
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

ALDA
Nika a budeme mladšie o rok /nový rok 2006/.
No vidíš ako Vám chcem všetkým len to najlepšie. / už som to napravila:p/
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ahojte všetci!

Pomaly sa zfajrontnieva a ja oficiálne pre tento kalendárny rok končím. Od zajtra až do nového roku dovolenkujem... Síce na budúci týždeň dobehnem na jeden deň, ale to už len v rámci dovolenky(aby mi robota nechýbala)
Želám Vám všetkým, aby ste si mohli v zdraví, v kruhu rodiny užiť sviatky . Pri silvestrovaní opatrne, aby to nedopadlo takto:.

PS: Keďže ja som doma prístup k netu nemám , budem mať poraďácký absťák a predpokladám, že dobiehať zameškané bude skoro nemožné.
Tak sa len pekne kroťte a nasaďte primerané tempo pridávania príspevkov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak ti poviem, budeš mať po dovolenke čo dobiehať , ale inak príjemné sviatky a už si v zdraví a pohodičke
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Milé moje, pohodový predvianočný zhon a kúsok z toho, čím si spríjemňujem tento deň:
Ať mír dál zústává s touto krajinou,
zloba, závisť, zášť,
strach a svár, ty ať pominou...
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Kde ste všetci?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ja som už tu.Na chvíľku maličkú. Aspoň pozdraviť a popriať pekný večer.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tiež iba pozdraviť a doháňať zmeškané
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Danila ,Maja prečo len na chvíľku?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
prišla som sa tiež len mrknúť. A pozdraviť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
andi
Danila ,Maja prečo len na chvíľku?
Dnes mám poverenie môjmu srdcu najdrahšie. Opatrujem moju princezničku. A teraz zaspinkala. Ale idú nám zúbky a tak sa trápime spolu.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Danila
Dnes mám poverenie môjmu srdcu najdrahšie. Opatrujem moju princezničku. A teraz zaspinkala. Ale idú nám zúbky a tak sa trápime spolu.
Tak Vám prajem bezbolestnú noc.A toto pre tvoju princezničku.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak robim aj ja nakuk a pozdravit vas, no prilozim sem aj jednu skvelu basnicku ktora vas ma pobavit

Somarik sa niekde sklatil. Jezisko nam darcek stratil. Anjelik sa niekde tuli, certik zase travu huli. Vianoce si zachranime, borovicku napalime. Stastne a Vesele...




0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Milé dámy
cca pred 1a1/2 hodinkou sa došiel ukázať "majster", ktorého som čakala včera o 18,00. Bez ospravedlnenia, ako borec. Ešte mi pred tým zavolal, že je pred domom. Ja po včerajšom čakaní napálená jak .... som nechala vybavovanie na maminu a syna a ja s krpatou sme sa zavreli do spálne. Bolo to asi aj trocha zbabelé, ale po včerajšom márnom čakaní som absolutne nemala chuť s ním jednať. Ale ja mám uši tenké, takže sa nedalo nepočuť jeho vyhrážanie exekútorom, hrubé invektívy proti môjmu synovi atď. Verte, že by som z tej izby aj vybehla, hlavne keď tu začal ziapať, ale keďže som povedala, že nie som doma, tak sa to dosť dobre nedalo. Po jeho odchode sme referovali aj môjmu bratovi, ktorý mu obratom volal a tomu poprel, že by sa akokoľvek hrubo vyjadril. Ešte teraz sa trasiem od zlosti. Prekrúca všetko na čom sme sa pôvodne dohodli. Ale mama mu aj šplechla, že keby spravil zmluvu tak jak sa patrí teraz by k týmto problémom neprišlo. Zajtra to opäť nadhodím na porade a budem potrebovať asi najskôr právne rady. Nemienim mu totižto vyplatiť už ani halier.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Trošku hudobného pozdravu posielam všetkým CCCC-árkam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať