Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Aj vám chýba snehová pokrývka ???
i003875.jpg  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja sem letím,dobre že mi kapor z úst netrčí a tu pokiaľ sa dostanem na koniec sa mi za oknom už aj zotmelo. Neleňošili ste CCCC .
Krásne pohodové dni želám.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
musela som sem prísť nakuknúť, svedomie ma hrýzlo,
prajem pekný večer.


nech Vám tieto zvony prinesú úsmev na tvári spolu s krásnymi spomienkami.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...kočeny moje, pristihla som svoju polovičku ako sem nakúka... Nevie pochopiť čo tu stále robím...a už aj komentoval nejaké témy... spomínal mentos, že mu nejaké zábery prišli aj mailom ale tu že boli lepšie...

...idem s detičkami pozerať Dobu ľadovú... popíjam horúcu kolu so zázvorom, napchávam sa koláčmi - spravila som 8 druhov a jem si to sama... ach joj...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
georeo
...kočeny moje, pristihla som svoju polovičku ako sem nakúka... Nevie pochopiť čo tu stále robím...a už aj komentoval nejaké témy... spomínal mentos, že mu nejaké zábery prišli aj mailom ale tu že boli lepšie...

...idem s detičkami pozerať Dobu ľadovú... popíjam horúcu kolu so zázvorom, napchávam sa koláčmi - spravila som 8 druhov a jem si to sama... ach joj...
Zahraj sa na schovávačku a osobnú váhu skry tak,že ju nájdeš až pri Veľkonočnom upratovaní.
Ja už som svoju skryla.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ako dobre, že ste tu. Len na chvíľku som poblúdila, a už mi chýba Váš kyslík CCCC. Tak mi treba. Už by som si mohla vtĺcť do hlavy, že všade dobre, ale doma n a j l e p š i e !!!!!!!!!!!!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
vegetíte,
všetci v pohodičke...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia


Spoznávate sa? Imino sa nám nejak zamaskoval
Ehm, ehm, a ktoraze som to? Ved sa sam(a) nespoznavam...

NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! NIEEEE, ten maly na konci, to NIE SOM JAAAAAAAAAAAAA..............
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

To uz je tolko hodin??? Pa, pa! Dobru noc!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dobré ránko, kúzelný čas je pomaly za nami, a teraz nasleduje tvrdá realita

- ideme zhadzovať kilečká, čo sme si dobrovoľne napiekli, spapali a nabrali .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Aj takto môže byť:
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Ako dobre, že ste tu. Len na chvíľku som poblúdila, a už mi chýba Váš kyslík CCCC. Tak mi treba. Už by som si mohla vtĺcť do hlavy, že všade dobre, ale doma n a j l e p š i e !!!!!!!!!!!!!
Danilka, ja tvrdím, že Vianoce by mal človek tráviť v kruhu rodiny, preto som bola celé sviatky tu
A toto je len pre Teba
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A zase do práce
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

imino
Ehm, ehm, a ktoraze som to? Ved sa sam(a) nespoznavam...

NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! NIEEEE, ten maly na konci, to NIE SOM JAAAAAAAAAAAAA..............


Imino, to urcite bolo fotene z dialky preto si tam taky malicky ale zlatyyyyyyyyyyyyyyy

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Eulalia
Aj takto môže byť:
Evkaaa, ten obrazok poriadne vystihuje trpiace pocity , ked som ho uvidela, tak som sa nasmiala , no asi ma ten smiech prejde ked to zacnem prevadzkovat aj ja

tento cvik sa mi zda prijatelny
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Aj takto môže byť:
Evi ,neuraz sa, ale stiahni moju fotografiu - nedala som Ti predsa právo zverejňovať ju. Mala to byť fotka určená výlučne Tebe, tak prečo????? Aj keď .....cyklámenová so zelenou mi celkom svedčia,nemyslíte?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Počúvajte klony, veď ako by bolo na tomto svete, keby sme boli všetky rovnaké. Mám taký dojem, že opäť bude treba zaviesť tréningy autosugescie a netýrať sa nejakými hlúpymi pohybmi. Uvidíte, že keď sa prestanete zaoberať sebou, tak si ani len nevšimnete, že cez dvere neprejdete, alebo po účinnej autosugescii Vám to bude šuma fuk.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
Počúvajte klony, veď ako by bolo na tomto svete, keby sme boli všetky rovnaké. Mám taký dojem, že opäť bude treba zaviesť tréningy autosugescie a netýrať sa nejakými hlúpymi pohybmi. Uvidíte, že keď sa prestanete zaoberať sebou, tak si ani len nevšimnete, že cez dvere neprejdete, alebo po účinnej autosugescii Vám to bude šuma fuk.
tak klony ,
a spravis nam taky rychlokurz? vsak to by bolo narocne burat zarubne na dverach, radsej teda tu autosugesciu

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Danilka, ja tvrdím, že Vianoce by mal človek tráviť v kruhu rodiny, preto som bola celé sviatky tu
A toto je len pre Teba
No, ja celkom celé nie, ale prišla som sa potešiť často. Keby som bola dala na iminkove predsviatočné rady, a nebola sa potuľovala aj u susedov, mohla som byť sviatočnejšia. Ale veď ja si to tu užívam priehrštím. Len ešte mám podlžnosti, tak na chvíľu si odbehnem. Neviem sa veru vzdať tohoto nášho krbu. Je tu fajn, teplúčko, pokojne, spokojne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať