Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

imino
Presne taaaaaaaaak. :p :p :p :p :p

Tradaaaaaaaaaaaaaaaaaa.



NECH SA PACI.
imino
Jeeeeeeeeej, dievcence CCCC-ckarske zlate (ale aj chalani ) To bol 4-TISICI prispevok tejto temy. Waaaaaaaauuuuuuu tak to chce este:



Tramtadatramtadadaaaaaaaaaaa........
A kedze LASKY nikdy nie je dost, tak esteeeeeeeeeeeeeee:

0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

imino
A kedze LASKY nikdy nie je dost, tak esteeeeeeeeeeeeeee:

Ale neda mi...
Sme tu CCCC....

Prekrocili sme 4000 prispevkov....

Nuz sa teda patri, kedze nie sme skroby, dat si....:



NECH SA PAAAAAAAAAAAAAAAACIIIIIIIIIIIIIIIII......... :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
královničky spinkajú?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Ivanka, presne takto som to myslela U nás panuje vianočná nálada a rodinná atmosféra celý rok
(Priznám sa k jednej úchylke - ja som schopná si vianočné pesničky púšťať aj v lete ).
To je uuuuuuuuuplne v pooooooooohoooooooodeeeeeeeeee... :p :p :p :p

My to s mojou kralovnou takto robime tiez. Ked mame chut a chceme si navodit prijemnu atmosferu, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak suuuuuuuuuuuup, a uz nam hraju vianocne. :p :p :p :p :p :p :p :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

lenkak
královničky spinkajú?
Noooooo, uz je po sviatkoch.... a pracovny tyzden zacal. Ved ony sa ukazu. Ja tiez budem musiet odist od pocitaca, bo moj drobizg este vsetok nespi. :p :p
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

je presne 0:30 hod, len poradacky cas mi tu vzdy nejako nesedi ale to nevadi , clovek ked doraba tie sialene uctovne papiere, tak mu ten cas leti a leti,
aspon som tu kuk a posielam vam krasne snicky CCCC rodinka moja, neviem neviem co by som robila keby som sem nemohla kuknut a nenacerpat tu nadhernu atmosferu.
Vidim ze sme prekrocili limit na TEME , sme jednoducho uzasna rodinka pre vsetko, posielam Vam nocne slniecko.



no uz utekam lebo aj mne vylezu takto tie moje ocka



PS: tak som mrkla ten cas a normalne sediiiiiiii, takze porada cas, omluvam sa ale kedysi vazne nesiel dobre
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dobré ránko, slnieCCCCka, ako sa Vám spinkalo:p ?
Tak v pôvodne čisto babskej téme, prihodil rekordný príspevok CCCChlop, to sa mi páči . Tuším začneme aj my počítať A je nás..... Len dokedy nás tu Richard nechá , dúfam, že ešte chvíľu áno , pokiaľ mu neprerastieme cez hlavu - vlastne cez možný rámec témy . A možno by nám založil aj samostatnú Poradu na tému Ak sa cítiš zle ?
Aj Vy už zarezávate v práci? Tak aby sa Vám všetkým darilo.
A som rada, že tá moja úchylka, nie je vlastne úchylka, že tým trpíme viacerí .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Dobré ránko, slnieCCCCka, ako sa Vám spinkalo:p ?
Tak v pôvodne čisto babskej téme, prihodil rekordný príspevok CCCChlop, to sa mi páči . Tuším začneme aj my počítať A je nás..... Len dokedy nás tu Richard nechá , dúfam, že ešte chvíľu áno , pokiaľ mu neprerastieme cez hlavu - vlastne cez možný rámec témy . A možno by nám založil aj samostatnú Poradu na tému Ak sa cítiš zle ?
Aj Vy už zarezávate v práci? Tak aby sa Vám všetkým darilo.
A som rada, že tá moja úchylka, nie je vlastne úchylka, že tým trpíme viacerí .
Dobrý deň a vďaka za náladičku. Neboj Evka, ešte si tu tej energie užijeme. Richárd má teraz úúúúúúúúplne iné starosti.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Jeeeeeeeeej, dievcence CCCC-ckarske zlate (ale aj chalani ) To bol 4-TISICI prispevok tejto temy. Waaaaaaaauuuuuuu tak to chce este:



Tramtadatramtadadaaaaaaaaaaa........
Iminko, každým Tvojím príspevkom ma utvrdzuješ, že s chlapom zle. Ale bez chlapa ešte horšie. Ja Ti posielam :p :p :p :p :p .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia
Dobré ránko, slnieCCCCka, ako sa Vám spinkalo:p ?
Tak v pôvodne čisto babskej téme, prihodil rekordný príspevok CCCChlop, to sa mi páči . Tuším začneme aj my počítať A je nás..... Len dokedy nás tu Richard nechá , dúfam, že ešte chvíľu áno , pokiaľ mu neprerastieme cez hlavu - vlastne cez možný rámec témy . A možno by nám založil aj samostatnú Poradu na tému Ak sa cítiš zle ?
Aj Vy už zarezávate v práci? Tak aby sa Vám všetkým darilo.
A som rada, že tá moja úchylka, nie je vlastne úchylka, že tým trpíme viacerí .
Náhodou, možno sa aj my dáme spoplatniť, namiesto humoristických časopisov. Dúfam, že namiesto Roháča bude niečo iné, humorný život ...
to sa už doplní. A bude ďalšia vetva. Budeme písať a prispievať a hlavní hrdinovia sú z tejto témy. Super, nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Náhodou, možno sa aj my dáme spoplatniť, namiesto humoristických časopisov. Dúfam, že namiesto Roháča bude niečo iné, humorný život ...
to sa už doplní. A bude ďalšia vetva. Budeme písať a prispievať a hlavní hrdinovia sú z tejto témy. Super, nie?
Elenka, napísala si to krásne. Ako vždy. Spoplatnenie si myslela to naše, céééčkarske, však? Platíme vzájomnou úctou, priateľstvom a nezištne. Taký je náš kalkulačný vzorec.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Elenka, napísala si to krásne. Ako vždy. Spoplatnenie si myslela to naše, céééčkarske, však? Platíme vzájomnou úctou, priateľstvom a nezištne. Taký je náš kalkulačný vzorec.
Danilka samozrejme hobby bodíkmi
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Iminko, každým Tvojím príspevkom ma utvrdzuješ, že s chlapom zle. Ale bez chlapa ešte horšie. Ja Ti posielam :p :p :p :p :p .
Iiiiiiiiiiha... Takze s chlapom zle??? Ale DAKUJEEEEEEEEEEM.

Pre teba: :p :p :p :p.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Iiiiiiiiiiha... Takze s chlapom zle??? Ale DAKUJEEEEEEEEEEM.

Pre teba: :p :p :p :p.
Nóóóóóóóóóóóóóóó. Dúfam, že nebude ešte horšie?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No neviem ,neviem Danilka,po tých úsmevoch od chlapa ,ako bude s chlapom,tým Tvojim pochopiteľne.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
No neviem ,neviem Danilka,po tých úsmevoch od chlapa ,ako bude s chlapom,tým Tvojim pochopiteľne.
Majka, však som to napísala. ZLE !!!
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Majka, však som to napísala. ZLE !!!
Ajaj, Danilka, hadam som ti nezavaril (nie zavaraninu...). To by ma mrzelo...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Ajaj, Danilka, hadam som ti nezavaril (nie zavaraninu...). To by ma mrzelo...
Len nech Ťa nemrzí. Z tých príspevkov sa ja vytešujem. Veľmi. A keďže práce pribúda, nebude ich asi tak veľa. Tak sa teším aj z toho mála.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Milá Andi!

želám Ti všetko najlepšie k dnešným meninám, veľa šťastia ....(a ešte všetko,čo si len praješ)

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať