Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

aj ja sa pripajam Andrejka,

Prekrásne meniny,
ako tie kvetiny,
šťastia plný les,
želám Ti dnes.



0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
Diecence a chlapci, dufam, ze si so mnou aspon takto pripijete,
od pondelka nastupujem do prace,
drzte mi palceky
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

monr
Diecence a chlapci, dufam, ze si so mnou aspon takto pripijete,
od pondelka nastupujem do prace,
drzte mi palceky
tak to je uz co povedat, to si s tebou pripijem moc rada
a nezabudni rano v pondelok PRAVOU NOZICKOU VSTAT Z POSTELE,
drzim palce a nech sa ti dari v novom co najlepsie
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

camelfly
tak to je uz co povedat, to si s tebou pripijem moc rada
a nezabudni rano v pondelok PRAVOU NOZICKOU VSTAT Z POSTELE,
drzim palce a nech sa ti dari v novom co najlepsie
Budeme všetky držať palce, aby to bol krok správnym smerom, aby si mala dobrého šéfa-fku, zaujímavú robotu a kolegyne, ktoré Ťa nebudú ohovárať na každom kroku. NO A PLAT, SAMOZREJME, TEN NAJLEPŠÍ
Drž sa..
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Len nech Ťa nemrzí. Z tých príspevkov sa ja vytešujem. Veľmi. A keďže práce pribúda, nebude ich asi tak veľa. Tak sa teším aj z toho mála.
To si ma upokojila. :p :p Ved aj tak je vacsinou (a mala by byt VZDY) dolezitejsia kvalita a nie kvantita. Jedine, v com by kvantity malo byt "viac", je LASKA. Obycajna ludska laska, porozumenie, hrejive slovo, pohladenie hoci aj na dialku... Tak ako to je TU!!!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino
To si ma upokojila. :p :p Ved aj tak je vacsinou (a mala by byt VZDY) dolezitejsia kvalita a nie kvantita. Jedine, v com by kvantity malo byt "viac", je LASKA. Obycajna ludska laska, porozumenie, hrejive slovo, pohladenie hoci aj na dialku... Tak ako to je TU!!!!!
Jééééééééééééééééj dobre sa to číta
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

to ano a ako to vyznanie krasne napisal, ten nas Imino je vazne niecim vynimocnym jednoducho krasa
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[quote=camelfly]... ten nas Imino ... jednoducho krasa [/quote
Asi takto?...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak to je presne Elenka ako by tu vyrastol medzi CCCC skupinou carodejnic ale krasnych " TO SOM SEM MUSELA PRIDAT ABY TO NIEKTO NEZNEUZIL ZE TO MA BYT OPACNE " a este k tomu taky svihak

PS doplnene: Iminko, teba ked citam, tak ma utvrdzuju tvoje pismenka ze si moc pozorny a tvoja rodinka musi byt rada ze ta ma , tak si to nepokaz
Naposledy upravil camelfly : 05.01.07 at 18:06
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Poznáte ten vtip? Aký je to pocit keď sa zabije vaša svokra na vašom novučičkom aute?
Teraz sa vôbec nechcem dotknúť nikoho, ja sama mám tú najnajnajlepšiu svokru na svete, kiežby každý takú mal!

To som vám len chcela trošku priblížiť ako sa teraz cítim.
Včera išli deťúrence k babinke na prázdniny. Keď odišli, jáj, tak som vzdychla, konečne ticho. Mali sme s mužom večer len pre seba. Ráno odišiel do práce.
A v dome božské ticho! Nikto sa neprosil vyk...ť , nikto nebol hladný, smädný, nikto nerozhadzoval...
Dom sa mi teraz blýska čistotou, všade je poriadok a všade je TICHO a ČAKÁM , kedy mi babinka s dedkom privedú deti

(Len tak na okraj, keď sme s babinkou telefonovali, tak podotkla, že upratovať po deťoch bude asi aj v nedeľu )
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

camelfly
tak to je presne Elenka ako by tu vyrastol medzi CCCC skupinou carodejnic a este k tomu taky svihak
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Budeme všetky držať palce, aby to bol krok správnym smerom, aby si mala dobrého šéfa-fku, zaujímavú robotu a kolegyne, ktoré Ťa nebudú ohovárať na každom kroku. NO A PLAT, SAMOZREJME, TEN NAJLEPŠÍ
Drž sa..
Ja veľmi držím palce, aj keď želanie, aby Ťa kolegyne neohovárali myslela Evka s nadhľadom. Veď to bude to prvé, čo urobia, keď na chvíľu vypadneš z kancelárie. Ale to je dobré znamenie. Veď si CCCC a budeš in. Od hlavy až po päty. Zvonku aj znútra. Takže drž sa a hlavičku hore. Prídi nám zreferovať, ja už sa teším. A keby len. Som zvedavá a nedočkavá. :p :p :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
To si ma upokojila. :p :p Ved aj tak je vacsinou (a mala by byt VZDY) dolezitejsia kvalita a nie kvantita. Jedine, v com by kvantity malo byt "viac", je LASKA. Obycajna ludska laska, porozumenie, hrejive slovo, pohladenie hoci aj na dialku... Tak ako to je TU!!!!!
Krásne si to napísal. Kiež by bolo všade, ako je TU!!!!!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

téééééda cccclubistky, nestíham súhlasy pripájať.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Veľmi pekne ďakujem za krásne slová.A veľký ccccmuk pre všetkých
Mám Vás všetkých velmi rada a neviem čo by bolo bez Vás.Teraz mám dosť veľa problémov ale keď prídem sem nakuknúť vždy mi zdvihnete náladu. ĎAAAAKUUUJEEEEM
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Milá Andi,
pripájam sa aj ja ku gratulantom.
Prajem Ti všetko všetko najlepšie,
nech sa Ti splní všetko, čo si praješ!

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pre všetkých
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
andi
Teraz mám dosť veľa problémov
Žeby to bol problém viacerých CCCC?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vyzerá to tak.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Uffff... Už ma ruka bolí, čo som tak usilovne klikala na súhlasy
Babenky moje CCCC, toto sa tak krásne číta, že ma vôbec nestraší to množstvo roboty, čo som si na víkend naplánovala:p . Začínam ten víkend s úsmevom vďaka Vašim slovám.
Tak na oplátku, aby ste sa aj Vy trochu usmiali
.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať