Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

marči
Srdečná vďaka všetkým za krásne blahoželania, že ste si spomenuli, že ste nezabudli, že ste !


A aby ste nepovedali, odložila som aj pre vás !

Na zdravie všetkým !

Ajeje, idem s krizikom po funuse... Hm, moja smola....
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

A viazanie pionierskej satky. Nie, nie je mi za tou dobou smutno, ale toto malo cosi, trosiiiicku do seba.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

imino
A viazanie pionierskej satky. Nie, nie je mi za tou dobou smutno, ale toto malo cosi, trosiiiicku do seba.
vsak od iskriciek, pionierov a potom sefi zvazaci , od zvazakov viem viazat kravaty , aj braskom som viazala
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja napr. som mala rada obdobie zväzákov, košiel a kravát ..........tam som začínala s účtom .....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5
Ja napr. som mala rada obdobie zväzákov, košiel a kravát ..........tam som začínala s účtom .....
Zitka, vsak aj my, ked sme vysli traja surodenci, boli sme ako trojcata
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No ja sa musím priznať ja som zväzákom nembola. V tej dobe to už nebolo také prísne, že musíš. Ale pravidelne som chodievala so zväzákmi hrávať divadlo ako pomocný režisér samozrejme lebo na javisko by ma neboli dostali. Sa nasmiali, keď som im predvádzala ako to majú zahrať, ale na verejnosti by zo mňa slovo neboli dostali. Aj sme vtedy tuším dačo vyhrali, ale bola to akože neslušná hra tak nám to povedali len tak potichu, po vyhlásení oficiálneho víťaza, že sme boli aj tak najlepší.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Ja napr. som mala rada obdobie zväzákov, košiel a kravát ..........tam som začínala s účtom .....
Ja s frajermi
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
Ja s frajermi
Fííha, tak to si začínala veľmi skoro, keď teraz máš len krásnych 17.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Fííha, tak to si začínala veľmi skoro, keď teraz máš len krásnych 17.
Simonka,radšej skoro , ako nikdy .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Ja s frajermi

Tak teda neboj , to som zasa určite nezaostávala .....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
quote=Melnick]Ja s frajermi [/quote]A to som chcela len nazíznuť a pracovať.... alebo pohmkávať.......nikdy se nevráti,.......
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
imino
A viazanie pionierskej satky. Nie, nie je mi za tou dobou smutno, ale toto malo cosi, trosiiiicku do seba.
Mne sa to obdobie iskričiek, pionierov a zväzákov veľmi páčilo. Keď sme boli na strednej škole, aspoň sa niečo mimo školy robilo - vtedy bol problém, že sa to robiť muselo
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak na oživenie spomienok z osobného majetku prikladám.
a toto poznáte.jpg  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Par zaujimavych spomienok... ked sme mali... hm, menej... No co uz, ked teraz mame tych 17-18. (Pssssssssst, nebonznite ma, ze ja uz 140... Uf, ked som sa vtedy preriekol )

Dobru nooooooooc.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vďaka Vám, začínam deň takto A to je dobré znamenie.
Milé CCCC a milí CCCC, splnila som si sen, včera prišiel oneskorený Ježiško (chudák, používa naše dráhy , tak niet divu, že prišiel neskoro:p ) a možno už čoskoro Vás budem buď v tejto téme, alebo v Zázrakoch prírody zasypávať vlastnoručne urobenými fotečkami . Včera som sa naučila prvé kroky - ako foťák zapnúť, spraviť snímku, pozrieť si ju a foťák zavrieť.:p Ale príslušenstvo je komplet, vrátane inštalačného CD a kábla, tak sa máte na čo tešiť. Dnes sa chcem zamerať na sýkorky, ktoré chodia do kŕmitka, čo sme im nainštalovali na strom pred oknom kancelárie, uvidíme, či budú mať so mnou trpezlivosť. .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Eulalia
Vďaka Vám, začínam deň takto A to je dobré znamenie.
Milé CCCC a milí CCCC, splnila som si sen, včera prišiel oneskorený Ježiško (chudák, používa naše dráhy , tak niet divu, že prišiel neskoro:p ) a možno už čoskoro Vás budem buď v tejto téme, alebo v Zázrakoch prírody zasypávať vlastnoručne urobenými fotečkami . Včera som sa naučila prvé kroky - ako foťák zapnúť, spraviť snímku, pozrieť si ju a foťák zavrieť.:p Ale príslušenstvo je komplet, vrátane inštalačného CD a kábla, tak sa máte na čo tešiť. Dnes sa chcem zamerať na sýkorky, ktoré chodia do kŕmitka, čo sme im nainštalovali na strom pred oknom kancelárie, uvidíme, či budú mať so mnou trpezlivosť. .
Držím palce a veľa krásnych záberov, snaž sa.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evka už sa teším na tie krásne fotky. A nezabudni prispievať aj do zázrakov prírody. Musela si byť veľmi, veľmi dobrá celý rok. A ja viem, že si bola a aj si a hlavne pomáhaš všetkým čo to potrebujú a to si Ježiško cení. Posielam Ti CCCC bodíky
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

To som ja viky
0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
AAAAAAAAAAAAAhojte
takze prve 2 dni za sebou, uf!!!! citim sa asi takto
maju tam program INSYPO a som z toho
takze uvidime ako to pojde dalej
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

monr
AAAAAAAAAAAAAhojte
takze prve 2 dni za sebou, uf!!!! citim sa asi takto
maju tam program INSYPO a som z toho
takze uvidime ako to pojde dalej
Neboj moja, tu načerpáš pozitívnu energiu a hravo všetko ľavou zadnou zvládneš.
Držíme palčeky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať