Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak
pre Teba Danila:

tu máš priateľov pri sebe.
Keby som kraj sveta prešla, nič hrejivejšie by som asi neobjavila. Vaša energia - môj životabudič. Veď ja potom dvakrát vrátim.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som tak stráááášne dlho odolávala tejto stránke, lebo som bola absolútny závislák a nerobila som si potrebnú prácu, keď som bola stále tu. Až dnes som to porušila, len dúfam, že zase nezostanem závislá - potom sa stretneme na Prednej Hore. Môžem ale povedať, že pri novoročných predsavzatiach som takú pevnú vôľu nemala a už na piaty deň som namiesto tukožravej polievky jedla slaninku s cibuľkou a zapíjala pivom.
Ale povedzte, kto by tejto stránke odolal?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
....a aj tej slaninke s cibuľou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel
Ja som tak stráááášne dlho odolávala tejto stránke, lebo som bola absolútny závislák a nerobila som si potrebnú prácu, keď som bola stále tu. Až dnes som to porušila, len dúfam, že zase nezostanem závislá - potom sa stretneme na Prednej Hore. Môžem ale povedať, že pri novoročných predsavzatiach som takú pevnú vôľu nemala a už na piaty deň som namiesto tukožravej polievky jedla slaninku s cibuľkou a zapíjala pivom.
Ale povedzte, kto by tejto stránke odolal?
Teším sa na stretko na Prednej Hore Juj ani spať nebudem. Elenka kedy? Maminkaaaaaaa......:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel
Ja som tak stráááášne dlho odolávala tejto stránke, lebo som bola absolútny závislák a nerobila som si potrebnú prácu, keď som bola stále tu. Až dnes som to porušila, len dúfam, že zase nezostanem závislá - potom sa stretneme na Prednej Hore. Môžem ale povedať, že pri novoročných predsavzatiach som takú pevnú vôľu nemala a už na piaty deň som namiesto tukožravej polievky jedla slaninku s cibuľkou a zapíjala pivom.
Ale povedzte, kto by tejto stránke odolal?
Elenka, spomedzi CCCC nikto:p . Ja mám dva spôsoby - buď ju otvorím hneď ako prvú, lebo sa už neviem dočkať, čo pribudlo, alebo si ju nechávam nakoniec, aby som si to tu "riadne vychutnala". Ale náladu mi spraví vždy .

P.S. Takže prvé stretko CCCClubu bude na Prednej Hore? Záväzne sa prihlasujem Kto bude robiť objednávku a kto prezenčku? .
Naposledy upravil Eulalia : 13.01.07 at 07:25
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Elenka, spomedzi CCCC nikto:p . Ja mám dva spôsoby - buď ju otvorím hneď ako prvú, lebo sa už neviem dočkať, čo pribudlo, alebo si ju nechávam nakoniec, aby som si to tu "riadne vychutnala". Ale náladu mi spraví vždy .

P.S. Takže prvé stretko CCCClubu bude na Prednej Hore? Záväzne sa prihlasujem Kto bude robiť objednávku a kto prezenčku? .
Organizáciu superstretka závislákov zorganizuj Ty Evka.
Ja sa prihlasujem záväzne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Organizáciu superstretka závislákov zorganizuj Ty Evka.
Ja sa prihlasujem záväzne.
Ja si beriem na starosť občerstvenie ...alko a nealko
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a bude tam aj internet???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hlinkovx
a bude tam aj internet???
Však ako ináč by nás odúčali ako bitkou po prstoch,keď budeme na internete.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Len aby sme nedopadli tak, že pri osobnej komunikácii nebude o čom a budeme sa musieť zavrieť do nejakej netovej kaviarne a debat sa rozbehne na plné obrátky.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Melnick
Však ako ináč by nás odúčali ako bitkou po prstoch,keď budeme na internete.
ta vypnutou elektrikou a odpojeným netom
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka a Ty by si bola schopná na PH si vziať aj PC ík?:p Však celé pršťoky by si mala modré ....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka a Ty by si bola schopná na PH si vziať aj PC ík?:p Však celé pršťoky by si mala modré ....
No mne už po nich začína mlátiť manžel. Predpríprava na PH.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hlinkovx
ta vypnutou elektrikou a odpojeným netom
Bože ,veď sa psychicky zrútime.Silvi Ty nestraš tak veľmi.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, nasadili ste mi chrobáka do hlavy A musí to byť PH? Nemohlo by byť prvé stretko CCCClubu v niektorom kúpeľnom meste? Mám k dispozícii 4 postele pre hostí a možno by sme zvládli aj väčšie množstvo Veď nás (dobrých ľudí) sa všade veľa zmestí:p :p :p :p . Je jasné, že to musí byť po 31.3., ale možno by to bola predpríprava na Krahule, čo Vy na to? Ak sa nájde dosť záujemcov, možno by som to vedela zorganizovať. Veď by som Vás všetky tak rada videla....

P.S. Vidno, že sa blíži obdobie pre účtovníka najťažšie, pozrite si tému Panická porucha, už to zase začína, bude tam treba pomoc nás všetkých. A myslím, že CCCC sú na to najvhodnejšie. Veľké CCCCmuk všetkým a peknú nedeľu. .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Kým prejdem do panickej poruchy, tak som strašne rada, že to stretko bude na PH, lebo ja Vás tam už idem čakať.... A ponáhľajte sa, tiež by som Vás všetky veľmi rada videla... Peknú nedeľu.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak teraz potrebujem vysvetlit tu PH, to vazne alebo sa tu len doberame ze si spravime stretko,
ja som sa pytala Elenky na stretku ale nejako som to opomenula a potom zabudla, to su tam zavislaci cize my CCCC to viem od Elenky a teraz neviem ci vazne alebo nie ,
asi mi ta praca ubera rozumove bunky na premyslanie
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Silvik, to som sa nasmiala na tom internete ci tam bude , ja osobne mozem byt bez neho najviac 1 den, potom musim kuknut co nove ale s dobrou partiou poradakov urcite viac , vsak vcera som vydrzala dost dlho bez mojho skaredeho zlozvyku, dufam ze mi to dievcata potvrdia
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
kamelka...
ja vydržím aj týždeň bez netu...ale potom tie stavy
ale fakt netuším.. či bude nejaké CCCC stretko ...
ja sa chystám na 3. superstretko na nekrahuliacke krahule

potvrdzujem...že som zase musela nacvičovať vstávanie a uhýbanie..
pretože tvoj zlozvyk ťa premohol :p
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ahojte dievcence, som rad, ze vam opat aspon trosku pisem. Prispevky za tych niekolko dni, co som sa za vami nedostal, mi zprijemnili dnesnu pochmurnu nedelu a aspon trosku ulavili z bolesti, ktoru uz treti den mam... Ale nebojte sa, este "nezomieram", ved ma este caka druhych 140, ako som minule spominal.

Peknu nedelu, CCCC!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať