Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Nie nedráždim ...
To ste fakt až doteraz spali? Keď "dobré ránko".
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Hlinkovx
http://www.porada.sk/t40068-cccc-stretko-2007.html

môžte sa prihlasovať..
anketa spojazdnená
Nemala som cez deň čas sem kuknúť, Silvi, si jedniCCCCka, vďaka.:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Hej a kde sú tie súhlasy? Ja žiadne nemvidím
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Juuuuj, diovcicky CCCC-ckovie, toto mi nerobte, ved len na chvilku ockom mrknem a uz tretiu plienocku aby som menil.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Evka suuuu, klik na cisielka ktore su na ankete 1 3 5 3 a uvidis kto je za suhlasmi
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tákato som vyškerená . Ja som mangelovi zahlásila, že čo by sa stalo, keby som šla na stretko....ale na celý víkend. Najskôr vytreštil oči a potom povedal, že šak dobre ja súhlasím. A po chvíľke dodal, v pohode, ale na ďalší víkend idem ja. A mladší syn sa ma pýtal, či viem čo je to tam na tej Prednej Hore a či to myslím vážne, že by som tam bola cez víkend a oči táketo vypúlil .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
Tákato som vyškerená . Ja som mangelovi zahlásila, že čo by sa stalo, keby som šla na stretko....ale na celý víkend. Najskôr vytreštil oči a potom povedal, že šak dobre ja súhlasím. A po chvíľke dodal, v pohode, ale na ďalší víkend idem ja. A mladší syn sa ma pýtal, či viem čo je to tam na tej Prednej Hore a či to myslím vážne, že by som tam bola cez víkend a oči táketo vypúlil .
Však sme celebrity, tak tie majú všetky nejaké svoje závislosti, tak prečo by sme akurát my mali byť iné celebrity. Aj my máme svoje závislosti a konkrétne ja som na tú moju aj hrdá. :p
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Rozmýšľam, čo zaželať Dobrú noc! alebo Dobré ráno?




0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivana Š


.
Takto si budeme na tej PH užívať
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Takto si budeme na tej PH užívať
A ja si tak už užívam.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Danila
A ja si tak už užívam.
Aj ja chcem. Ale ešte nemôžem. Musím makať, zblázniť sa môžem až potom.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Jój ako je dobre byť nevedomý. Čím viac toho viem, tým mám väčší pocit, že furt nič neviem.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Simonka, v pohode, je nas viac.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
A ja si tak už užívam.
Danilka, Ty si jedna z opôr tejto témy a ešte si sa v ankete nevyjadrila, či máš možnosť prísť na CCCC stretko . O nezáujme z Tvojej strany ani neuvažujem . Veď by si určite nazbierala námety na 3 knihy, nie na jednu .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia
Danilka, Ty si jedna z opôr tejto témy a ešte si sa v ankete nevyjadrila, či máš možnosť prísť na CCCC stretko . O nezáujme z Tvojej strany ani neuvažujem . Veď by si určite nazbierala námety na 3 knihy, nie na jednu .

Danilka to by si mi a nám neurobila, dúfam?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No ja vám poviem jednu perličku, čo zapotil manžel včera v kúpeľni. Umývala som si zuby, keď vošiel do kúpeľne. Tak som ho hneď sprdla, že čo sa tam pchá či nevie trošku vydržať ( jasne že zo srandy ) a on mi na to v rýchlosti: " Šak si zuby musím oholiť." Myslím, že má toho chudák tiež dosť v práci. A ešte potom zahlásil, že by sa k nám mohol kľudne pridať na tú PH.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab
No ja vám poviem jednu perličku, čo zapotil manžel včera v kúpeľni. Umývala som si zuby, keď vošiel do kúpeľne. Tak som ho hneď sprdla, že čo sa tam pchá či nevie trošku vydržať ( jasne že zo srandy ) a on mi na to v rýchlosti: " Šak si zuby musím oholiť." Myslím, že má toho chudák tiež dosť v práci. A ešte potom zahlásil, že by sa k nám mohol kľudne pridať na tú PH.
Simonka jasné aj synov zober budete mať právo výberu apartmánu
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elena Navrátilová
Simonka jasné aj synov zober budete mať právo výberu apartmánu
Ale kde, on to myslel tak, že už aj on má toho dosť. A čo by tam s nami toľkými babami robili?:p A súhlasil zatiaľ so sobotou, neviem či ho prehovorím aj na piatok. Nooo budem musieť použiť svoje vyjednávačské schopnosti.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Simonka a ako mladých synov máš? Nie že by som bola zvedavá, ja len že moju sojku by som asi ťažko mohla nechať doma takže....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať