Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Melnick
helenka 11 - k doktorovi !!!! a to je rozkaz a od doktora šup sem do témy ,čítať humorné príspevky,ktorých je tu neúrekom. A niečo Ti prezradím,ale nikomu ani muk. My sme tiež ekonómky ,liečime sa navzájom humorom a celkom nám to pomáha prežiť v tejto džungli,nazvanej trhové hospodárstvo.
Melnick, musím len s Tebou súhlasiť. Ešte že máme Poradu a túto tému. Lebo keby nie, bolo by to na zbláznenie - a je ešte len január
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VANESKA7
AHHAHAHAHAHAHAHA TO SOM JA 7MOLIENKA
DOSLA SOM SPRAVIT SEM KUK...
Vaneska prestaň!NEPRESTANEM
Choď si urobiť domácu úlohu z matematiky!!! Hneď. PRECO HAHAAHAHHAHAHAHAHHAAHHHAHAHAHAH Ferdo
Ahoj,tu Ferdo Mravec-vo všetkom umelec.
Ked som sa raz vrátil zo sveta do rodného mraveniska,
zhrozil som sa.Tam vám bol neporiadok!
Ja viem,že kamaráti mravci maju kopu práce
ale poriadok musí byt!
Chceli rýchlo upratat,no iba rozvírili prach.
Vtedy som si povedal:na to treba filipa!



To máte doma toľko PC aby ste komunikovali takto? Nie je nad priamu komunikáciu s deťmi.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

[/quote]To máte doma toľko PC aby ste komunikovali takto? Nie je nad priamu komunikáciu s deťmi. [/quote]


0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Nie, ja som bola v práci, ona doma... Priamo sme komunikovali zhruba o hodinku. Vaneska je už poučená o tom, čo smie a čo nie, ja sa ospravedlňujem za jej úlet a dúfam, že nám odpustíte...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ermon
Nie, ja som bola v práci, ona doma... Priamo sme komunikovali zhruba o hodinku. Vaneska je už poučená o tom, čo smie a čo nie, ja sa ospravedlňujem za jej úlet a dúfam, že nám odpustíte...
jasne ze sa nikto nehneva , su to deti , nic si z toho nerob
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ermon
Nie, ja som bola v práci, ona doma... Priamo sme komunikovali zhruba o hodinku. Vaneska je už poučená o tom, čo smie a čo nie, ja sa ospravedlňujem za jej úlet a dúfam, že nám odpustíte...
Monika, ale vidno, že máš učenlivú dcéru, tak sa teš. Aspoň to tu niekedy odľahčí. V tejto téme je dovolené všetko, čo neuráža a neubližuje.:p A počítaj s tým, že o chvíľu bude učiť ona Teba, keď už teraz ovláda chatovanie . Neodraďme si ju, bude nám mať kto aspoň radiť, dnešné deti sú múdrejšie ako my - no a potrebujeme aj novú generáciu Poraďakov. .
Naposledy upravil Eulalia : 21.01.07 at 04:24 Dôvod: stratené písmenká
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

CCCC-kárky, kuk do témy CCCC stretko - anketa, dala som tam pár info
A potom rýchlo píšte svoje vyjadrenia .
0 0
helenka11 helenka11

helenka11 je offline (nepripojený) helenka11

Melnick
helenka 11 - k doktorovi !!!! a to je rozkaz a od doktora šup sem do témy ,čítať humorné príspevky,ktorých je tu neúrekom. A niečo Ti prezradím,ale nikomu ani muk. My sme tiež ekonómky ,liečime sa navzájom humorom a celkom nám to pomáha prežiť v tejto džungli,nazvanej trhové hospodárstvo.

Srdečná vďaka, za radu , aj za to, že si ma optimisticly naladila, a že medzi poraďákmi sú neni len vážne témy, ale aj ,hneď po uzávierkach
sa dám lekárom do rúk.
Prajem Ti krásne dni
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ivankina klasika
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š










,
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Ivana Š









,
ste to skoro zaklincovali vcera
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tiny77
ste to skoro zaklincovali vcera
no nie každý deň je inšpirácia, sme tam aj oddychovať treba.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

helenka11
Srdečná vďaka, za radu , aj za to, že si ma optimisticly naladila, a že medzi poraďákmi sú neni len vážne témy, ale aj ,hneď po uzávierkach
sa dám lekárom do rúk.
Prajem Ti krásne dni
Nečakaj po uzávierkách, zdravie je dôležitejšie. Skús si nájsť čas aspoň na tie najzákladnejšie vyšetrenia. V marci budeš mať poriadny frmol, teraz by si to ešte časovo mohla zvládnuť. A neboj, tu nájdeš vždy podporu .
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobry vecer, hviezdicky moje. Davno som vas nevidel... Zdravicko snad uz konecne zacina posluchat... Nech by aj starôstok trosku ubudlo. Ale to je tak. Clovek najskor nema cas aspon kuk, no a potom sa cuduje, ze sa nie a nie vystrabit... Tak aspon zopar

Chi, to bolo niekolko "parov".
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tiny77
ste to skoro zaklincovali vcera
tiny77 - motýlik pre Teba

0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ahojte dievčatá, po dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhom čase som opäť prišla medzi vás. vidím, že veselo tvoríte. Ináč, táto téma je mojou trvalou inšpiráciou pri gratuláciách. V blahoželaniach pohľadám nejaký veršík, odtiaľto popripájam 2-3 krásne obrážťoky a gratulácia hotová!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taký malý kukuk
holky u tyce nahore bez.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Elenka Navrátilová - k Tvojim 17- tym narodeninám - všetko naj!




.
Naposledy upravil Ivana Š : 23.01.07 at 23:38
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať