Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, myslím, že podaktoré sa nemohli dočkať, až udrie polnoc, aby boli prvé, čo Ti môžu gratulovať. Ale si naša, tak sa niet čo čudovať.
Želám Ti krásny narodeninový deň, nech sa Ti splní čo najviac Tvojich prianí, veľa zdravia a radosti zo života. .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino
Dobry vecer, hviezdicky moje. Davno som vas nevidel... Zdravicko snad uz konecne zacina posluchat... Nech by aj starôstok trosku ubudlo. Ale to je tak. Clovek najskor nema cas aspon kuk, no a potom sa cuduje, ze sa nie a nie vystrabit... Tak aspon zopar

Chi, to bolo niekolko "parov".
Iminko, tešíme sa, že sa Ti darí lepšie. A nájdeš odvahu aj na CCCC stretko? Môžeš aj so svojou kráľovnou - ak nájdete niekoho, kto by Vám cez víkend postrážil princov a princezničky .
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Ivana Š
tiny77 - motýlik pre Teba

pre mna??
a to uz preco??
vies nieco, co nevie kazdy??
v kazdom pripade dakujem.

a preco sa takto cudujem??
povedzme, ze motyle su castou mojho osudu.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Eulalia
Iminko, tešíme sa, že sa Ti darí lepšie. A nájdeš odvahu aj na CCCC stretko? Môžeš aj so svojou kráľovnou - ak nájdete niekoho, kto by Vám cez víkend postrážil princov a princezničky .
Evi, ale ja tú moju kukučku asi beriem so sebou-spravíme im tam miniškôlku?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne, hlas dojatý, očká /gule / vlhké. Nech sa páči stôl prestretý, dúfam, že každému bude po chuti, do chuti.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ELENKA ešte raz všetko najlepšie k Tvojim krásnym narodeninám , veľa zdravia , štastia , lásky a ľudského porozumenia .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elenka veru slniecko, aj sem este musim pridat aj ja

nie som žiadny básnik, čo píše básne, nie som ani maliar, ktorý maľuje krásne, som len človek, ktorý ťa má rád, a chce ti zdravie, šťastie, lásku zaželať. všetko najlepšie!


0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ale naša Elenočka nepatri sem... ona Vam nepovie ani za svet že sa zle cíti a len sa chichúňa a chichúňa... tak ja som jej napísala do dnešných oslávencov
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slavica
Ale naša Elenočka nepatri sem... ona Vam nepovie ani za svet že sa zle cíti a len sa chichúňa a chichúňa... tak ja som jej napísala do dnešných oslávencov
Patrím sem. My tu máme chichúňanie ako povinné cviky.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

slavica
Ale naša Elenočka nepatri sem... ona Vam nepovie ani za svet že sa zle cíti a len sa chichúňa a chichúňa... tak ja som jej napísala do dnešných oslávencov
Slávka veď je pre Elenku založená celá téma. My len aby náhodou nezabudla, tak jej pripomíname kade chodíme. A ešte Anjelíčka strážnička posielam aj za nášho Jorika. Posiela Ti božtek a dáva na teba pozor.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

tak dobre, aj ja sa idem chichúňať
Naposledy upravil Halli : 22.02.07 at 21:42
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

slavica
tak dobre, aj ja sa idem chichúňať
babenky
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Simonab
Slávka veď je pre Elenku založená celá téma.
No kým sa tu ja porozhliadnem tak Elenka bude určite v každej téme , tak dnešna porada je jej a hotovo!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Milá Elenka, dovoľ mi pripojiť sa ku všetkým gratulantom. Poďakovať sa Ti za Tvoju láskavosť, tolerantnosť, úprimnosť a stále vyžarujúci optimizmus. K Tvojmu sviatku NA ZDRAVIE!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Takže úprimne sa priznávam, dnes som medzi Vami mala pocit asi ako "celebrita", ktorú majú všetci v láske. ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Takže úprimne sa priznávam, dnes som medzi Vami mala pocit asi ako "celebrita", ktorú majú všetci v láske. ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM.

Chcela som len rýchlo prečítať a dokončiť robotu a domov utekať, ale toto mi nedalo.
Moja zlatá, pre CCCClub a nás krásne 17-tky sú celebritami ľudia s takým krásnym srdiečkom ako máš Ty. Našťastie, sa tu ešte nájde takýchto celebrít viacero a najmä v tejto téme. A ja sem chodím predovšetkým kvôli takým celebritám ako si Ty.
CCCCmuk
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Elenka, aj odomna mala pozornost. A zelanie vsetkeho naj, naj, naj...

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dobrú noc ........
12.gif  
19.gif  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino
Elenka, aj odomna mala pozornost. A zelanie vsetkeho naj, naj, naj...

Ďakujeeeeeem.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Ďakujeeeeeem.
Elenka, kráááááásna fotečka, úplne Ťa vystihuje
Aj mne by si mohla takú peknú nájsť Dneska som za dámu, bola som včera u holička a kolegyne mi povedali, že mám účes na jedničku, tak chodím s nosom dohora .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať