Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ahoj CCCC-čkarky a CCCC-čkari. Ako vidím, som viac pozadu s čítaním ako keď sa tu tento ccccklub založil. Aj teraz som ešte v práci A takto to bude ešte dllllho dllllho. Dúfam, že sa napriek tomu budete mať dobre a písať sem budete len samé dobré a príjemné veci. Veď svoj život aj tak neprežijeme.

PS: Ani obrázky nestíham priliepať tak aspoň toto:
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dobrú noc.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Ahojte vesele a šťastné kočky,
som rada, že prekypujete elánom. Ja som na tom opačne. Je super, že to môžem tu takto napísať aj keď by som to najradšej vykričala. Je mi hrozne, alebo som len blbá?
Ako dlho sa má hnevať,trápiť, zožierať ..... "žena" ak jej polovička na plese po jej jednom presedenom kole a prestávke ide /čo ide pribehne/ na pesničku si kočka si kočka - tancovať so svojimi podriadenými "kočkami". / Po 22 rokoch.../
Napíšte mi, že som blbá či sentimentálna.Máme tichú domácnosť. Alebo radšej nepíšte, som v štádiu plaču, aby som nepreplakala celú pracovnú dobu.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
Ahojte vesele a šťastné kočky,
som rada, že prekypujete elánom. Ja som na tom opačne. Je super, že to môžem tu takto napísať aj keď by som to najradšej vykričala. Je mi hrozne, alebo som len blbá?
Ako dlho sa má hnevať,trápiť, zožierať ..... "žena" ak jej polovička na plese po jej jednom presedenom kole a prestávke ide /čo ide pribehne/ na pesničku si kočka si kočka - tancovať so svojimi podriadenými "kočkami". / Po 22 rokoch.../
Napíšte mi, že som blbá či sentimentálna.Máme tichú domácnosť. Alebo radšej nepíšte, som v štádiu plaču, aby som nepreplakala celú pracovnú dobu.
mila evicka,
v ziadnom pripade nie si blba.
viem velmi dobre ako sa citis.
uff..
sme tu na to aby sme si pomahali aj v takychto strastiach a uskaliach zivota.
Posielam silne objatie, a svoju podporu.

Niekedy v minulosti by som toto doma riesila hadkou, slzami, trieskanim...
Teraz viem, ze to vedie iba k vacsiemu odluceniu...

Ukaz mu ako ho milujes, povedz mu, ze ta to trapi,
neboj sa, si rusen, ktory taha rodinu, i ked sa obcas cestujúci vyklonia, vystupia, vzdy nan nazad naskocia...

Hadam by nevymenil srnky za taku krasnu, dobru zenu, ved ste prezili spolu tolke roky... v dobrom i zlom.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evi, netráp sa nad tým. Väčšina chlapov, ktorí majú nejaký komplex, či pocit menejcennosti, prídu do tej fázy že si potrebujú dokázať, že sú ešte mladí a schopní ( aj keď nemusia byť neviem ako starí, to si len oni myslia ) a žiaduci pre mladšie ženy . Väčšinou ide len o nevinný flirt, ale pre manželku, ktorá je prítomná veľmi nepríjemný. Snaž sa mu vysvetliť, že to nebolo od neho ohľaduplné. Hlavne nesmieš byť ticho, treba si to vysvetliť, on totižto nechápe, prečo sa na neho hneváš. Chlapi sú už takí, treba im to všetko polopate povedať, čo cítiš aké ti to bolo nepríjemné a že by si šla aj ty medzi nich keby ťa pozval.

Napíšem ti jeden príklad ako to vyriešila kamoška. Povedala manželovi, že ona s ním žila keď neboli na tom najlepšie ona ho podržala psychicky aj finančne keď to najviac potreboval, ona mu dala dieťa, ona s ním bola v dobrom aj zlom doteraz a teraz nemieni trpieť, že jej ho nejaká mladá kočena odláka, vlastne len kvôli tomu že je finančne zabezpečený. A pokiaľ v tom mieni pokračovať dobre, ale s tým , že jej splatí všetku tú námahu a financie, ktoré do neho vložila a môže ísť. Zostal by s holými rukami. Trošku tvrdé ale reálne, pretože chlapi si uvedomujú, že tie mladé baby by už s nimi nechceli nič mať, keby zostali na ulici. A tiež by prišiel o možnosť byť so synom denne, toho sa bál najviac. Zostal s rodinou, dokonca majú druhé dieťa - dievčatko. Ja viem toto je už krajný prípad keď už čiastočne ide o neveru.
Ale ty máš možnosť otvoriť manželovi oči skôr. Maj sa viacej rada, dopraj si dobrého kaderníka, choď na masáž, zašportovať si, na stretnutie s kamoškami, prípadne s kolegami. Ak pracuješ doma, sú tu stretká Poraďákov v každom okrese. Kúp si niečo pekné a hlavne daj manželovi pocítiť, že aj ty máš svoje hranice odkiaľ pokiaľ si on môže dovoliť, aby si ťa začal viacej vážiť. Neviem či ti to aspoň trošku pomôže, ale takýchto žien je u nás veľa. Nehovorím z vlastnej skúsenosti, ale stretávam sa s tým skoro denne.

Uff ale som sa rozpísala, zatiaľ ťa už aspoň trošku povzbudila tiny. Držím palce aby vám to vyšlo.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Ahojte Tinka,Simonka a všetky ostatné,
ďakujem za vaše slová. Pôsobia na mňa ako balzam na dušu. Ste strašne zlaté. Čítam Vaše odpovede stále dokola, neviem sa zdržať slz. Plakať tajne v práci je ťažké. Ale ja sa nedám. Prežila som už v živote strašne veľa problémov, chorôb a trápení.
Tinka budem tak ako doteraz silným rušňom v našej rodine. Moje deti ma potrebujú, a možno aj ten môj "somár".
Prekonám to len s Vašou pomocou a podporou. Je úžasné ak človek nájde oporu v ľuďoch, ktorých nikdy nevidel, nepočul. Každý deň stretnúť človeka ....
Zaslúžili by ste si všetky od toho mojho veľké kytice ruží.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
Ahojte Tinka,Simonka a všetky ostatné,
ďakujem za vaše slová. Pôsobia na mňa ako balzam na dušu. Ste strašne zlaté. Čítam Vaše odpovede stále dokola, neviem sa zdržať slz. Plakať tajne v práci je ťažké. Ale ja sa nedám. Prežila som už v živote strašne veľa problémov, chorôb a trápení.
Tinka budem tak ako doteraz silným rušňom v našej rodine. Moje deti ma potrebujú, a možno aj ten môj "somár".
Prekonám to len s Vašou pomocou a podporou. Je úžasné ak človek nájde oporu v ľuďoch, ktorých nikdy nevidel, nepočul. Každý deň stretnúť človeka ....
Zaslúžili by ste si všetky od toho mojho veľké kytice ruží.
mila Evka, preto tak mame rady/i nasu poradu. Zvlast tuto temu.
Prave preto, ze si prezila v zivote tolko problemov, atd, mala by si vediet, ze je to len neprijemna zastavka, ktora ta na druhej strane posilni, aby si mohla v jazde pokracovat.
nenechaj sa odradit, v plnom zneni suhlasim so vsetkym, co pisala Simonka, lepsie by som to nevyjadrila v danej chvili. Muzi si furt daco musia dokazovat, ale pri tom im je najlepsie, najpohodlnejsie prave pri tej ich domacej sukni.
Som presvedcena, ze ten tvoj somarik to vie, a tak to i coskoro pochopi.
Musim sa usmiat nad uvahami, cim vsetkym clovek musi v zivote prejst, co vsetko ho formuje, kym z neho vyrastie clovek s velkym Č.
Ak treba, poplackaj si, ale potom raz-dva utriet slzicky a hor sa domov vyobjimat a vystiskat svojho mileho.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka, poplač, vyplač všetok bôľ na dušičke, tam, kde si zaslúžia vidieť Tvoje slzy. Ak o nikom takom nevieš, tak pekne samam pred sebou. Ale potom už nedovoľ, aby Ti manžel spôsobil toľkú ranu na srdiečku. Nájdeš si spôsob /si žena/ nájdeš vhodnú chvíľku a kľudne sa s ním porozprávaj, bez negatívnych emócií. Potom si uvedomíš, že on si neuvedomil... alebo aspoň pre budúcnosť sa takému to správaniu vyhne, nakoľko si ho nezaslúžiš /myslím také správanie/. Veď je to od Teba neskutočne krásne, že sa trápiš pre Tvojho manžela aj po 22 spoločne prežitých rokoch.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Dievčatá, viete čo sa pred chvíľou stalo?
práve som čítala Vaše krásne odpovede. Prišiel - vraj nemá kľúč od domu /a to sa ešte nikdy nestalo/. Pri odchode mi povedal, aby som sa usmiala - lebo sa mu v práci bezomňa nič nedarí. Myslíte, že mu to dochádza?
Keby nie Vy a naša porada, asi by som vybuchla. Ale ovládla som sa.
Som predsa v porade.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

eva212
Dievčatá, viete čo sa pred chvíľou stalo?
práve som čítala Vaše krásne odpovede. Prišiel - vraj nemá kľúč od domu /a to sa ešte nikdy nestalo/. Pri odchode mi povedal, aby som sa usmiala - lebo sa mu v práci bezomňa nič nedarí. Myslíte, že mu to dochádza?
Keby nie Vy a naša porada, asi by som vybuchla. Ale ovládla som sa.
Som predsa v porade.
Pridám ešte aj ja svoj príbeh, aj keď niesom v klube. Stalo sa to už dávno, snáď v minulom život . S manželom sme roky pracovali v jednej firme aj keď na rôznych oddeleniach. Mali sme akciu disku v bare s pražskými kolegami.Tancovali sme v kruhu všetci spolu a keď začali hrať slaďák moj vrelemilovaný manžel sa otočil k jednej pražáčke a začal s ňou bez slova tancovať. Ja som tam ostala pár sekúnd stáť ako soľný stlp, ale fakt len pár sekund a išla som si sadnúť. Mnohí si to vtedy ani nevšimli, ale ja som mala po nálade a bola som príšerne sklamaná. Keď som to potom doma manželovi, vytkla ani si to neuvedomil čo urobil, nebyť toho, že som mu to povedala. Dnes sme spolu už 22 rokov, deti odrástli a ja si ten pocit pamätám stále, manžel určite nie. Takí sú chlapi.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No vidíš. Určite sa trápi aj on, keď ešte aj kľúče doma zabudol ( a to vravíš že sa ešte nestalo ). Tiež mu nie je asi jedno, že máte tichú domácnosť. vidí, že sa na neho hneváš. A Tiny to napísala dobre, ty si tá, ktorá drží rodinu pohromade.
Super to je úspech, že si nevybuchla ( to ja by som asi nedokázala ) a teraz mu už len kľudne vysvetliť ako veľmi Ti ublížil ( ak si to už sám neuvedomil ). Potom nám daj vedieť. A usmej sa s úsmevom ide všetko lepšie. Posielam ti slniečka
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dievčatá všimli ste si ayya prišla medzi nás. Dúfam, že zablúdi aj do našej témy. Vitaj ayya znovu na Porade.
0 0
evkat evkat

evkat je offline (nepripojený) evkat

Ahojte,
som veľmi rada, že som našla takúto stránku. Doteraz som na MD a v praci pracovala, na net som nestilaha, aj ked ho mam 24hod denne doma . Teraz si často najdem čas a pozriem si tu nove problemy a riešenia, ktoré ma zaujímajú.
Toto čo tu rozoberáte je pre mňa balzam na dušu a veľmi osviežuje aj tieto inak veľmi odborné témy.
Prajem vám veľa pohodových dní a menej starostí, aj keď to vaše pracovné nasadenie je úžasné.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

dievcata, musim povedat ze ako zeny sme silne osobnosti ci sa to muzom bude pacit alebo nie, uz len priviest na svet nase deticky bol poriadny vykon hodny obdivu a zase je len na nas drzat rodinu v celku, myslim ze kazda jedna z nas ma aj vesele ale aj smutne veci v zivote za sebou a stale sme tu , takze hlavu hore a ak sa budeme sem tam podporovat aj tu v nasej krasnej teme, zvladneme vela veci, mozno este tazsich, no dufam ze nie nech nas radsej obchadzaju
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

CCCCočky moje, dva dni sem nestihnem dobehnúť a tu už na mňa čaká kopa nových vecí - žiaľ, slzičky, povzbudenie, pohladenie, skrátka všetko, čo si tu vymieňame. Mám proste pocit, že už som doma Evka 212, evkat, emily, nič to, že nie ste v klube, ak ste si prečítali pár stránok z tejto témy, viete, že je to veľmi voľný klub, kde existuje len jedno pravidlo - srdce na dlani. A každá/ý sa dobrovoľne rozhoduje, či sa pridá na chvíľu, na dlhšie, alebo tu bude s nami dlhšie. Každého privítame s láskou. V tejto téme sme si navzájom oporou, povzbudením, úsmevom, všetkým, čo len chcete. Okrem pár vecí - zloby, závisti, neprajníctva. To na týchto stránkach určite nenájdete (Pokiaľ sa sem nezatúla jumper ). Takže vitajte medzi nami a berte plnými priehršťami to, čo sme schopné Vám ponúknuť. Keď budete mať príležitosť, vrátite tomu, kto to bude potrebovať. Cíťte sa tu ako doma.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
emily
doma manželovi, vytkla ani si to neuvedomil čo urobil, nebyť toho, že som mu to povedala. Dnes sme spolu už 22 rokov, deti odrástli a ja si ten pocit pamätám stále, manžel určite nie. Takí sú chlapi.
No jasné,že nepamätá - živočích. Pamätajú si iba ľudia.
Iminko prepáč,že o Tvojich kolegoch ,Marťanoch takto ,bez nich - škaredo my Venuše.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evka - Eulalia - pekne si im to napísala.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Majka, ale Iminko sa nám niekde podel, už tu dávno medzi nás neprišiel. Buď ešte maróduje - čo mu neželám - alebo už šrotí ročnú závierku .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ja len dodám, jednu múdrosť ( neviem kto to povedal, ale je to pravda ).
Žena dokáže odpustiť veľa, ale nikdy nezabudne čo odpustila.

Dobrú nôcku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Ja len dodám, jednu múdrosť ( neviem kto to povedal, ale je to pravda ).
Žena dokáže odpustiť veľa, ale nikdy nezabudne čo odpustila.

Dobrú nôcku.
Simonka,však je to medvedička a nie medvedík.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať