Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Simonab
Ja len dodám, jednu múdrosť ( neviem kto to povedal, ale je to pravda ).
Žena dokáže odpustiť veľa, ale nikdy nezabudne čo odpustila.
Čistá pravda!
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

mgm
Čistá pravda!
Súhlasím, keď sa raz pohár rozbije a ty ho zlepíš už nikdy nebude ako predtým.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
No jasné,že nepamätá - živočích. Pamätajú si iba ľudia.
Iminko prepáč,že o Tvojich kolegoch ,Marťanoch takto ,bez nich - škaredo my Venuše.
Majka a nezabudla si ešte na niekoho? Kto nám svojim nápadom umožnil vyšantiť sa aj podporiť.
0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
Ahojte dievcence
po dlhom case sa ozyvam, v praci uz zabehana, celkom v pohode,
citam tu od smutku cez radost
je pravda, ze kazdy v zivote ma aj radostne, aj tazke chvile, a tato stranka pomaha prekonavat problemy ale aj potesit v radostiach zivota.
tak co najviac s usmevom
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Ahojte dievčatá,
ďakujem za Vaše krásne slová. Nemohla som sa ozvať už ráno,lebo mi po kancelárií stále niekto cudzí lozí. Ale aspoň ma to vzpružilo. Doma pracujeme na mierovej misii, ide to len .... rana ostáva. Večer som sa veľmi snažila nevybuchnúť aj keď boli chvíle keď sa to nedalo. Výsledok - on si neuvedomil, že ma to môže raniť - ani dnes to nechápe - ale má má .... atď. nechcel apod.
Ak by som nebola ticho ani si to nevšimne. Ale musím ísť ďalej, spomínam na pekné chvíle.
Pozdravujem Vás všetkých a ďakujem, ešte sa ozvem.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
eva212
Ahojte dievčatá,
ďakujem za Vaše krásne slová. Nemohla som sa ozvať už ráno,lebo mi po kancelárií stále niekto cudzí lozí. Ale aspoň ma to vzpružilo. Doma pracujeme na mierovej misii, ide to len .... rana ostáva. Večer som sa veľmi snažila nevybuchnúť aj keď boli chvíle keď sa to nedalo. Výsledok - on si neuvedomil, že ma to môže raniť - ani dnes to nechápe - ale má má .... atď. nechcel apod.
Ak by som nebola ticho ani si to nevšimne. Ale musím ísť ďalej, spomínam na pekné chvíle.
Pozdravujem Vás všetkých a ďakujem, ešte sa ozvem.
eva212 a vieš, že sa možno aj viac ľutujeme a sledujeme? Nechcem sa vyjadrovať, pretože som pre nedostatok času v časovej tiesni, nečítala som všetky príspevky..ale keby si sa bola s niekým bavila, by si si toho svojho ani nevšimla.
Už som tu písala asi môj zážitok z oslavy výročia svadby: sobáš sme mali dva dni..21a 22 aprila..manžel mi vždy doniesol kvety..a teraz nie, tak som kúpila šampus, vtedy za 45,-Kčs a kyticu asik za 80,-Kčs čo bolo veľa paňazí v tom čase. Podotýkam, že som bola 2 roky s druhým synom na materskej. Manžel prišiel z roboty a pýtal sa, čo oslavujeme, odsekla som, že zapíjam žiaľ a požiadala o otvorenie šampusu / iba jeden pohár/...toľko ma otravoval, až som vypotila, že sme mali sobáš 2 dni a ani to si nevie zapamätať. Nechceli by ste vidieť jeho okále..a dodal: mamička, veď je ešte iba marec. Hrúza, najlepšia obrana je útok..som už taká doma zblbnutá, že ani neviem aký je mesiac...odvtedy sa nezaujímam o žiadne výročia
Naposledy upravil ALDA : 31.01.07 at 21:16
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A mamička Alduška sklapla. Dúfam,že ten šampus ste dorazili spolu.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Melnick
A mamička Alduška sklapla. Dúfam,že ten šampus ste dorazili spolu.
Ale tých penez mi bolo ľúto..a ocino doplatil do rodinného rozpočtu.

Z toho obdobia mám ešte zážitok z oslavy MDŽ. Po troch rokoch na MD som bola na oslave. Kolega rozprával vtipy, pri treťom som sa rozosmiala, pozrel na mňa a dodal, že poenta ešte len príde, ale ja som reagovala na prvý, ktorý mi zapol...všetci sa dobre zasmiali. Ospravedlňovala som sa tým, že variť, prať, upratovať, papanie, s....ca , vetry a podobné problémy riešim, môj mozoček oddychuje, keď prídem do práce uvidíte ako sa rozbehnem a s elánom
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence moje zlaté, človek tu na chvíľu nenazízne a potom nevie či má s vami roniť slzy, rehotať sa a tak som stihla preventívne jedno aj druhé. A toto poznáte? ... ŽIVOT MÁ CHUŤ ZÁPASU a človek ním len preletí?........ Hm, hm.... Chlapi - večná téma - sú zlatí, nenahraditeľní, ale sú to len deti. Veľké deti, večná puberta, tak ja to tak beriem po celý môj život. A beda sedemnástke, ktorá pre chlapa slzu vyroní, nôcku preplače, ľutuje sa. Ale aspoň som si zaspomínala s Vami. A babenky moje, asi budem výnimka, ale ja som vždy bola radšej, keď ten môj najdrahší pretancoval ples s mojimi kolegyňami, priateľkami, nadriadenými, podriadenými. A ja s jeho kolegami, priateľmi, nadriadenými, podriadenými....jednotvárnosť ubíja.Ani vo sne by ma nenapadlo, že čo len jediná tanečníčka by bola lepšia ako ja. Vždy som mala na zreteli, že žiarlivosť je ako mor!!!!!!!!!!! Pokiaľ nevyvádzajú tí naši mimo parketu, tak je to O.K. Takže na záver ÚSMEV, prosím..... pre všetky CCCC.... A aj chlapi to zbožňujú. Oni tie naše naduté ksichtíky fakt nemusia. Beťári....
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
ak sa cítiš zle... jednoducho za tým zatvor dvere, usmej sa na osobu, ktorá je najbližšie pri Tebe a vychutnaj si tú úľavu, keď pocítiš, že žiť je krásne
Naposledy upravil tiny77 : 31.01.07 at 19:49
pohoda.jpeg  
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Kočky, keď som videla tento nádherný obrázok od tinky, hneď som chcela, aby bolo už takéto počasie, pohoda, slniečko, opekačky ... A nie papiera, papiera, papiere ............. a na konci daň. priznanie ...

Pekný večer a pekné sníčky
Naposledy upravil mgm : 31.01.07 at 22:34
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mgm
Kočky, keď som videla tento nádherný obrázok od tinky, hneď som chcela, aby bolo už takéto počasie, pohoda, slniečko, opekačky ... A nie papiera, papiera, papiere ............. a na konci daň. priznanie ...

Pekný večer a pekné sníčky
Skúste si tento príspevok čítať od konca takto - ....daňové priznanie - papiere ....-opekačky - slniečko - pohoda
aj toto bude
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š


Dobrú noc a pekné sníčky!


.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

[Eulalia]CCCCočky moje, dva dni sem nestihnem dobehnúť a tu už na mňa čaká kopa nových vecí - žiaľ, slzičky, povzbudenie, pohladenie, skrátka všetko, čo si tu vymieňame. Mám proste pocit, že už som doma Evka 212, evkat, emily, nič to, že nie ste v klube, ak ste si prečítali pár stránok z tejto témy, viete, že je to veľmi voľný klub, kde existuje len jedno pravidlo - srdce na dlani.....

môže mi niekto napísať o aký klub ide?

Vďaka

P.S. Zle som pridala citát.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

CCCC Cool Club ....
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Elenka, už som sa s tým názvom na tejto stránke stretla, ale nečítala som všetkých 432. Môžeš napísať trochu viac.
Vďaka
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka a čo viac? O tom aké sme si urobíš najlepšie sama vlastný názor. A to že sa tu CCCC-čkujeme je len "imidžovka" . Inak sme tu všetko osadenstvo so srdiečkom na dlani a dobrým úmyslom na duši. Veď si to už sama zbadala.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
Elenka, už som sa s tým názvom na tejto stránke stretla, ale nečítala som všetkých 432. Môžeš napísať trochu viac.
Vďaka
je uplne jedno, ci si skratku CCCC vysvetlis tak alebo onak, dolezite je, Co Cítiš ked Cítaš "ak sa Cítiš zle"
momentalne asi idem nalistovat zopar stran dozadu. neCh tie mraCna z mojej duse odfrCia Cim skor.


ps-písal sa rok 2006, kedy padla prva písomná zmienka o CCCC a je zo dňa 29.9. na str. 102.
Naposledy upravil tiny77 : 01.02.07 at 08:45
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

No te je super - CCCCkočky s dávkou živej vody. Je mi z tejto stránky deň čo deň suprovejšie.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
eva212
No te je super - CCCCkočky s dávkou živej vody. Je mi z tejto stránky deň čo deň suprovejšie.
A prečo sa ešte nehrdíš titulom CCCC. Alebo si nás chceš najprv oťukať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať