Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Už sa môžem hrdidť? Myslela som, že to musím vypísať nejakú prihlášku. Tak sa veľmi, veľmi hrdím MELNICKA.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nie, my máme papierov... Takže tu je to nezáväzné, aj keď Ti bude veselo či biedne.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 01.02.07 at 19:46
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
eva212
Už sa môžem hrdidť? Myslela som, že to musím vypísať nejakú prihlášku. Tak sa veľmi, veľmi hrdím MELNICKA.
Nejde mi to podľa predstáv, ale aj tak sa konečne dosýta rehocem. Vďaka Tebe. Si strašne zlatá. Úprimná, milá, no jednoducho naše nové CCCC...Aspoň vidíš, ako je tu dobre. Ale nedopadni ako ja. Keď sa sem pár dní nedostaneš, tak smútiš a nevieš sa dočkať. No katastrofa. A keď sem opäť prídeš, nevieš sa odlepiť. No ale nevychutnávaj si dosýta toľko priateľstva, láskavosti a vzájomnej úcty. To fakt nejde. Tak sa teším, čo najbližšie vymyslíš. Veľmi.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
Už sa môžem hrdidť? Myslela som, že to musím vypísať nejakú prihlášku. Tak sa veľmi, veľmi hrdím MELNICKA.

smejem sa i ja, uprimne.
zatial sa Evicka "CCCC" hrdi len doma, potajomky pred zrkadlom asik.
do profilu si to da zrejme po vikende az potom.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

tiny77
smejem sa i ja, uprimne.
zatial sa Evicka "CCCC" hrdi len doma, potajomky pred zrkadlom asik.
do profilu si to da zrejme po vikende az potom.
skôr by som povedala, že až sa jej podarí prelúskať tie stovky našich stránok
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Ešte mám jednu /blbú/ otázku - ale to mi nedochádza iba preto, že som po uzávierke a potom týždeň dva musím robiť somariny aby mi to vyfučalo z hlavy.
Tak tá otázka:
Koľko tých "CCCC" mám písať tri, štyri alebo až päť /toľko som ešte nevidela/.Alebo je je to jedno C za každú stú stranu?
A nesmejte sa mi , už som na tej stránke závislá. V robote su dnešné kolektívy ako krematória - nikto sa nezasmeje, aj keď by som chcela tak radšej nie aby som nevyzerala, že mi šije.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Štyri Cusy si tam vyCCCCap. A usmiať sa môžeš na nás , takto:

Cool Cočky Cool Clubu.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

áááhháááááá
Štyri Cusy - dobre vyCCCCapujem. Ešte tie úsmevy musiím zistiť skade pricapujete.
Zistím
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

capneš myš na rozšírené možnosti - odpovedať, rozbalí sa ti nové kukuk okienko a tam po ľavej strane máš všetky možné vyrehotané ksichty. Samozrejme okrem tých našich reálnych
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
áááhháááááá
Štyri Cusy - dobre vyCCCCapujem. Ešte tie úsmevy musiím zistiť skade pricapujete.
Zistím
napis dvojbodku a zatvorku ) a ked chces i zubky ukazat, tak napis dvojbodku a velke D bez medzery
ale mam i nazivo usmev od ucha k uchu. uprimne.

a ak kliknes na svoje meno, najdes profil a doplnis tam styri zazraCCCCne pismena
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma
capneš myš na rozšírené možnosti - odpovedať, rozbalí sa ti nové kukuk okienko a tam po ľavej strane máš všetky možné vyrehotané ksichty. Samozrejme okrem tých našich reálnych
Nesúhlasím - ten zelený ksicht čiže tento,použil Richard z mojej fotografie Vilmuš,keby si chcela veľmi vedieť. Takže na ulici ma kľudne zdravte,ksicht už poznáte.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Majka, kdeže ksicht. Iba Tvoj úsmev, tá zelená by Ti pristala ale nie na tvári. Takže podľa zelenej Majku nepoznáte.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Aj ja som takáto a to som sa dnes dušovala, že sem ani nepáchnem nech sa deje čo sa deje. No len čo zapnem PC už som zasa tu.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Simonab
Aj ja som takáto a to som sa dnes dušovala, že sem ani nepáchnem nech sa deje čo sa deje. No len čo zapnem PC už som zasa tu.
Z toho si nič nerob, ja som včera si tiež sväto sväte sľúbila, že dneska v robotke kmitať budem ani očkom nenakuknem a nie jedným ale oboma som tu a ešte aj nejako aktívna , len tá robota nie a nie sa zo sveta sprovodiť sama.
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Ospravedlňujem sa, že zdržujem, ale skúšam Vaše rady:
dvojbodka )
dvodjbodka D

zasielam všetkým CCCCkočkám svojích prvých smejkov- história môjho vývoja na porade :
Ta čo som už v tom dobrá ????
/Jak ....Anička - ja mám nožík./
Naposledy upravil eva212 : 02.02.07 at 09:30
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

EVI :-) :-D
0 0
eva212 eva212

eva212 je offline (nepripojený) eva212

Wilmuške
:-) :-D
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
eva212
Ospravedlňujem sa, že zdržujem, ale skúšam Vaše rady:
dvojbodka )
dvodjbodka D

zasielam všetkým CCCCkočkám svojích prvých smejkov- história môjho vývoja na porade :
Ta čo som už v tom dobrá ????
/Jak ....Anička - ja mám nožík./
super vyvoj.. a tak je to i u mna
len som asik nepochopila dodatok v zatvorke: jak anicka tak i ty mas nozik? vysvetlis? pjosiiiim
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

tiny77
super vyvoj.. a tak je to i u mna
len som asik nepochopila dodatok v zatvorke: jak anicka tak i ty mas nozik? vysvetlis? pjosiiiim
Tiny, slovenská klasika, Holleho Kubo v nezabudnuteľnom podaní nezabudnuteľného Jožka Krónera. Asik si ešte mláďatko 17-tka, ak si nepamätáš ešte čiernobielu asi 30 ročnú inscenáciu. Aničku hrala Milka Vašáryová, réžia K.L.Zachar. A okrem toho kopec našich super hviezd - Adamovič, Kristínová, Pántik. A Darinka Laščiaková si tam vyspevovala Čo to za veselie.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Eulalia
Tiny, slovenská klasika, Holleho Kubo v nezabudnuteľnom podaní nezabudnuteľného Jožka Krónera. Asik si ešte mláďatko 17-tka, ak si nepamätáš ešte čiernobielu asi 30 ročnú inscenáciu. Aničku hrala Milka Vašáryová, réžia K.L.Zachar. A okrem toho kopec našich super hviezd - Adamovič, Kristínová, Pántik. A Darinka Laščiaková si tam vyspevovala Čo to za veselie.
ahaaaaaa tak ked tridsatrocna ČB inscenacia, tak to sme potom dvojčata dvojvajecne, bo ja som farebna
btw. dakujem za vysvetlenie.
a čoze tam teda mala nožik ta Anička?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať