Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka moja, ver, že spomenú. Keď sme išli ako mlaí manželia na dovolenku do Bulharska boli v kupé s nami manželia s dvomi deťmi. Staršia dcérka mala asi 8 rokov a chlapec asi 5 rokov. Som im vtedy rozprávala rozprávku o "Červenej čiapočke", ktorá ale bola moderná a pred vlkom sa bránila karate . Som nedávno stretla tú bývalú kolegyňu a mi povedala, že dodnes spomínajú "moju" Červenú čiapočku a to je jej dcéra už maminou školáčky. Detská fantázia je jedinečná a samozrejme aj pamäť a toto mnohí dospelí u detí podceňujú.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Evka moja, ver, že spomenú. Keď sme išli ako mlaí manželia na dovolenku do Bulharska boli v kupé s nami manželia s dvomi deťmi. Staršia dcérka mala asi 8 rokov a chlapec asi 5 rokov. Som im vtedy rozprávala rozprávku o "Červenej čiapočke", ktorá ale bola moderná a pred vlkom sa bránila karate . Som nedávno stretla tú bývalú kolegyňu a mi povedala, že dodnes spomínajú "moju" Červenú čiapočku a to je jej dcéra už maminou školáčky. Detská fantázia je jedinečná a samozrejme aj pamäť a toto mnohí dospelí u detí podceňujú.
Dúfam, že to pre nich budú príjemné spomienky. Jeden už vychováva vlastného syna - už puberťáka - a druhý je už tiež ovrabčený, tak možno budú touto spomienkou aspoň trochu ovplyvnení. Dúfam......
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No dobre Majka, aby si sa lepšie cítila, tak ešte jedného, čo sa už tiež na nás teší


A idem konečne presádzať kvietky, lebo takto nič nespravím. Aj keď mi je tu príjemne a CCCCrásne
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka a aké? Balkónové? U nás je taká vianočná chumelica, že sa mi to ešte nezdá urgentné.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Evka a aké? Balkónové? U nás je taká vianočná chumelica, že sa mi to ešte nezdá urgentné.
Nie izbové, lebo mi už vytekajú z kvetináča . A u nás svieti slniečko. Vy tam máte protekciu u Sv Petra alebo čo?

P.S. Tenhle spúsob zimy se mi zdá poněkud rozmarný .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, nezabudni do tej chumelenice macíkov pekne teplúčko poobliekať

No a u nás sa práve zamračilo a začalo pršať . Aj ja chcem sniežik
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Nie izbové, lebo mi už vytekajú z kvetináča . A u nás svieti slniečko. Vy tam máte protekciu u Sv Petra alebo čo?

P.S. Tenhle spúsob zimy se mi zdá poněkud rozmarný .
Evka , u nás svietilo ráno slniečko keď som išla do práce .Teraz je pochmúrno a aj ja sa tak cítim , lebo som sa cestou zastavila na pohotovosti si pre antibiotiká , a tam to je plné ako keby tam niečo za darmo dávali .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Posielam krásny zasnežený pozdrav z Tálov.
Evi tak slniečko, no tu je riadna fujavica. Človek sa bojí aj von vyjsť. Na kopci nás skoro odfúklo. Som vravela, že detičkám, ktoré majú menej ako 20 kg by mali povinne závažie dávať. Krásne spomienky aj ja si pamätám. Mňa zas najviac chytila knižočka Somárik Dominik.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Hurá, už sme skoro v plnej zostave

Kvietky asi musia počkať do zajtra
Danilka, Lenka a ostatné, haló, kde ste? Zitka, Teba tu ešte nevidím
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zitka, prepáč, už som nasadila okuliare, už vidím
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia



Na strednom Slovensku budú náhradné Vianoce?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka ale za chvíľku sa to bude topiť. My tu aspoň nemáme povodne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Hurá, už sme skoro v plnej zostave

Kvietky asi musia počkať do zajtra
Danilka, Lenka a ostatné, haló, kde ste? Zitka, Teba tu ešte nevidím
Kde cestujeme ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To by bolo ideálne do Valentovej.
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

To sotva... Do mája tu pre vás nestihnem "štreku" vybudovať.
Zabudli ste? Najprv predsa cestujeme do Prievidze.
Halóóó, camelfly, do ktorého chlievika si odletela tuho nad tým premýšľať?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Camelinka má chlievik? A kde?
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Predsa tu na Porade. Ešte pred chvíľkou tu bola...
Elenka, porozmýšľajte spolu (aj s Danilkou) nad termínom stretka v Prievidzi, prispôsobím sa každému návrhu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Povedať si musí Danilka aj ja sa prispôsobím. Ale ona si bude musieť povedať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Tento je hlavne pre Danilku.
Toto je môj favorit Tento pre všetky, ktoré majú potrebu. Tento je Majku, už je veľký a pomáha všetkým účtovníčkam a účtovníkom, ale jeho vyvolená je tá čo najviac slzičiek pre neho vyslzila.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Opäť na porade - nie vzala voda macíka, ale stiahla... To ma tak teraz napadlo, keď som sa hrala s dieťaťom, tak som to sem išla šikovno napísať. A tu nových príspevkov! A ako sa to moje dieťa potešilo vláčiku!!! Budem to zrejme musieť uložiť do PC...
Nemáte ešte nejaké pre môjho 3,5 ročného Miška, ktorý je so mnou chorý?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať