Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
No jasné,že nepamätá - živočích. Pamätajú si iba ľudia.
Iminko prepáč,že o Tvojich kolegoch ,Marťanoch takto ,bez nich - škaredo my Venuše.
Majka, že si to Ty, tak Ti odpúšťam.

Mimochodom, pokúsim sa k tomuto vyjadriť aj ja, len ešte do utorka-stredy mam nával (uzávierka). No natoľko ma to zaujalo, že som si niektoré príspevky skopíroval do PC a neskôr sa k nim v kľude vrátim.

Zatiaľ aspoň a veľa trpezlivosti s nami, "živočíchmi", vy neše VENUŠE.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Majka, ale Iminko sa nám niekde podel, už tu dávno medzi nás neprišiel. Buď ešte maróduje - čo mu neželám - alebo už šrotí ročnú závierku .
Ďakujem, že ste si na mňa spomenuli, ste fakt zlaté. Posielam vám slniečka (pusinky mám pre kráľovnú,... ale aj vám sa z nich ujde ).

No, kríže už trochu povolili, ale uzávierka tlačí. No nie ročná, ale dvojmesačná a od apríla by mala byť mesačná... Uf, držme si palce navzájom.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Dievčence moje zlaté, človek tu na chvíľu nenazízne a potom nevie či má s vami roniť slzy, rehotať sa a tak som stihla preventívne jedno aj druhé. A toto poznáte? ... ŽIVOT MÁ CHUŤ ZÁPASU a človek ním len preletí?........ Hm, hm.... Chlapi - večná téma - sú zlatí, nenahraditeľní, ale sú to len deti. Veľké deti, večná puberta, tak ja to tak beriem po celý môj život. A beda sedemnástke, ktorá pre chlapa slzu vyroní, nôcku preplače, ľutuje sa. Ale aspoň som si zaspomínala s Vami. A babenky moje, asi budem výnimka, ale ja som vždy bola radšej, keď ten môj najdrahší pretancoval ples s mojimi kolegyňami, priateľkami, nadriadenými, podriadenými. A ja s jeho kolegami, priateľmi, nadriadenými, podriadenými....jednotvárnosť ubíja.Ani vo sne by ma nenapadlo, že čo len jediná tanečníčka by bola lepšia ako ja. Vždy som mala na zreteli, že žiarlivosť je ako mor!!!!!!!!!!! Pokiaľ nevyvádzajú tí naši mimo parketu, tak je to O.K. Takže na záver ÚSMEV, prosím..... pre všetky CCCC.... A aj chlapi to zbožňujú. Oni tie naše naduté ksichtíky fakt nemusia. Beťári....
Danilka, úprimne a úctivo: KLOBÚK DOLU.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
No a teraz sa idem posťažovať . Práve keď Vás tu bolo tak veľa, môj internet si povedal dosť, už tu nemáš čo robiť Aj keď na modeme svietili dve čiarky, stále ma to vyhadzovalo a nedovolilo mi to dať ďalší príspevok a ani len odhlásiť sa . Tak som tu sama-samučičká svietila celú noc , aj keď som tu nebola . A tak som sa vám tešila a nemohla som tu ostať .

Evka , ja sa nevzvyknem odhlasovať z PORADY, neviem ako to potom ukazuje či svietim , alebo nie . To je už moja slabosť odhlasovať sa ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Marianka, skús dať malému hlavičku do predklonu, stisnúť noštek Samozrejnme musí dýchať pusou tak dve tri minutky a na zátylok dať mokrý studený uterák. Je to úplne opačné ako sme boli zvyknutí (tzn. hlava do záklonu-v tom prípade zatečú dýchacie cesty)
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick
A jaaa nééééé máááááááááááám bááááááááááááá bííííííííí kúúúúúúúúú

Nebudem sa s Vami hrať. Aby ste vedeli.
Anii jáááááááááááááááááá nemáááááááááááááááááám báááááááááááááááááááábiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiikúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúú.......

Ale hrajkuškať sa vami budem.......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

imino
Anii jáááááááááááááááááá nemáááááááááááááááááám báááááááááááááááááááábiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiikúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúú.......

Ale hrajkuškať sa vami budem.......
Imino, ty potvora
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino
Anii jáááááááááááááááááá nemáááááááááááááááááám báááááááááááááááááááábiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiikúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúú.......

Ale hrajkuškať sa vami budem.......
Iminko a macíka neceš? Pozri koľkých tu máš Alebo pridať jedného špeciálne pre Teba?
Možno táto sestrička by bola tým správnym liekom na kríže

alebo táto?

Máš na výber
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Alebo takúto masáž?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Iminko, sľúbila som macíka - tu je. Nevadí, že je to ona?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

willma
Imino, ty potvora
Ja a potvora????????? Niééééééééééééééééé...... Len taká malá. (sranda musí byť )
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Iminko a macíka neceš? Pozri koľkých tu máš Alebo pridať jedného špeciálne pre Teba?
Možno táto sestrička by bola tým správnym liekom na kríže

alebo táto?

Máš na výber


Hm, ako "správny" (schválne tie úvodzovky!!) chlap by som mal zareagovať:
> No jasné, že tá prvá!
Ako menej "správny" chlap by som mohol odpovedať:
> No, aj tá druhá by stačila...

Ale bez prikrášľovania sa je moja odpoveď úplne iná:
> Ďakujem Eulalia, vážim si záujem a snahu pomôcť. Našťastie "sestričku" mám, doma.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Alebo takúto masáž?
Masáž by každopádne dobre padla, bez ohľadu na to, kto by ju urobil...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino


Hm, ako "správny" (schválne tie úvodzovky!!) chlap by som mal zareagovať:
> No jasné, že tá prvá!
Ako menej "správny" chlap by som mohol odpovedať:
> No, aj tá druhá by stačila...

Ale bez prikrášľovania sa je moja odpoveď úplne iná:
> Ďakujem Eulalia, vážim si záujem a snahu pomôcť. Našťastie "sestričku" mám, doma.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia



Toto je pre všetkých našich maródikov, virtuálne pohladkanie po čielku, aby im bolo lepšie
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia
Iminko, sľúbila som macíka - tu je. Nevadí, že je to ona?
Krááááááááááááááááááásny macko. Ďakujéééééééééééééééééééééé ééééééééééééém

A pečo by malo vaďiť, že je to ona... "...na mene nezáleží a ani na veku...", tak isto ani na pohlaví a iných nuansách, keď si ľudia rozumejú.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Tak ja všetkým, ale skutočne všetkým, ktorí sa necítia vo "svojej koži" a ak sa cítia zle posielam osvedčených liečiteľov. Verím, že si každý dokáže vybrať a zabudne, že sa cítil niekedy zle.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino
"...na mene nezáleží a ani na veku...", tak isto ani na pohlaví a iných nuansách, keď si ľudia rozumejú.
Dobrééééééééééé.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dvaja z našich princov mali koncom januára malú, milú oslavu... (je to fotené slabším mobilom, takže kvalita...)
070120_093328.jpg  
070120_132555.jpg  
070120_132632.jpg  
070120_134545.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Takže sú narodení skoro v jeden deň. Tak by mali byť vodnári. Oslava vyzerá lákovo. Dodatočne gratulujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať