Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No Simonka , ja som sa tam našla ................
122.gif  
128.gif  
1/1
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zita5
No Simonka , ja som sa tam našla ................
Zituš neukazuj furt tie moje fotečky
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ALDA
Zituš neukazuj furt tie moje fotečky


Alduška .......neboj .....:p
5df50882859da334d9984c1e73728382.gif  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

TO: MELNICK, ZITKA, ALDA, ALENKA a SIMONKA (ak som niekoho opomenula hluboce se omlouvám)
počúvajte baby nie som tu zo dve hodinky, musím prelúskať skoro 6 stránok a tak sa mi vidí, že sa dajako opúšťate.
Pripraviť sa....... pozor.......... kuk na príspevoček 386 včuleky a prestante sa porovnávať s takými nejakými hej počkaj či už v kresle alebo inde.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danilka vidím že si vymazala príspevok ...ale Tvoja fotečka je asi táto......môže byť ...:p :p :p :p
130.gif  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Žeby sa Danilka zľakla mojich zamračených pohľadov, alebo tej fotky čo by ste jej pridelili
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Danilka vidím že si vymazala príspevok ...ale Tvoja fotečka je asi táto......môže byť ...:p :p :p :p
Ja som ho nechcela vymazať, ale doplniť. Ale mne sa to stáva, veď moju techniku poznáš. Ale to nie sú silikóny.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

willma
TO: MELNICK, ZITKA, ALDA, ALENKA a SIMONKA (ak som niekoho opomenula hluboce se omlouvám)
počúvajte baby nie som tu zo dve hodinky, musím prelúskať skoro 6 stránok a tak sa mi vidí, že sa dajako opúšťate.
Pripraviť sa....... pozor.......... kuk na príspevoček 386 včuleky a prestante sa porovnávať s takými nejakými hej počkaj či už v kresle alebo inde.
Alebo sa choďte inšpirovať do témy Mentos - tam prebieha presne opačná debata, o krásnych 17-nástkach.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
willma
Žeby sa Danilka zľakla mojich zamračených pohľadov, alebo tej fotky čo by ste jej pridelili
Danilka sa nezľakla, lebo na Danilku si v príspevku zvysoka kašľala a Danilka vedela, že Zitka si ju dobre pamätá. A vidíš nesklamala. Som to presne ja.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdeni
Alebo sa choďte inšpirovať do témy Mentos - tam prebieha presne opačná debata, o krásnych 17-nástkach.
Zdeni a myslíš že tu nie sú krásne 17-stky ........ak sa mýlim opravte ma prosím ......:p
196.gif  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
všade sme, všade sa zatúlame, všade hľadáme príjemné myšlienky...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ups .........teraz neviem či som priložila babu alebo chlapa , nejaké má tenké noženky ......
Naposledy upravil Zita5 : 14.09.06 at 20:24
90.gif  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zita5
ups .........teraz neviem či som prolozila babu alebo chlapa , nejaké má tenké noženky ......
teraz mám dilemu:
prolozila - preložila
prolozila - priložila
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danila
Danilka sa nezľakla, lebo na Danilku si v príspevku zvysoka kašľala a Danilka vedela, že Zitka si ju dobre pamätá. A vidíš nesklamala. Som to presne ja.
Danilka a zátvorku si nečítala?
Přijměš moji rúži???

a nie ako nabídku k sňatku ale na potvrdenie hĺĺĺĺbokej omluvy.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
teraz mám dilemu:
prolozila - preložila
prolozila - priložila

Leni...............:p už som asi stará a slepá ......:p
122.gif  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka stáva sa, len ja som fakt rozmýšľala, alebo mne to už dnes nemyslí.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
willma
Danilka a zátvorku si nečítala?
Přijměš moji rúži???

a nie ako nabídku k sňatku ale na potvrdenie hĺĺĺĺbokej omluvy.
Prijímam Tvoju ružu. A melóny kde sú moja?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Danila
Prijímam Tvoju ružu. A melóny kde sú moja?
No už som si myslela Danilka, že sa uspokojíš len s tou ružou.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Zitka stáva sa, len ja som fakt rozmýšľala, alebo mne to už dnes nemyslí.
Lenka prosím Ťa ...ja chcem aby sa mi obrázky pohybovali ........ja do teraz som to dala ako ..uložiť obrázok .....a ak ho chcem pridať do príspevku dám obrázok..otvoriť ..stiahnuť .....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zdeni
No už som si myslela Danilka, že sa uspokojíš len s tou ružou.
Aj ja som si najskôr myslela. Ale veď milionára nepýtam. Tak aspoň niečo navrch.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať