Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino Pozri príspevok
Zbabelca myslis toho byka?? Neviem aku znacku, nic tam nevidim... Na prdelke...

Ty si rodený diplomat
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok

Ty si rodený diplomat
Eulika, mas sice pravdu, no tentoraz je to aj inak... Ja som tu znacku nevidel, lebo mi to moj prehliadac nekorektne zobrazil. Asi chcel so mnou pospasovat... Tak som ten OBRAZOK stiahol a uz je mi jasne o aky "vodicsky" test tu islo.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino Pozri príspevok
Eulika, mas sice pravdu, no tentoraz je to aj inak... Ja som tu znacku nevidel, lebo mi to moj prehliadac nekorektne zobrazil. Asi chcel so mnou pospasovat... Tak som ten obrazok stiahol a uz je mi jasne o aky "vodicsky" test tu islo.
A predsa si diplomat. A ešte aj múdry.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

chvíľu vás človek nechá bez dozoru, a vy tu skladáte nanovo vodičské skúšky a neviem čo všetko
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma Pozri príspevok
chvíľu vás človek nechá bez dozoru, a vy tu skladáte nanovo vodičské skúšky a neviem čo všetko
Wilmuš, veď sa pridaj, čo by si si Ty tipla? Aká je to dopravná značka?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila Pozri príspevok
A predsa si diplomat. A ešte aj múdry.
Vdaka

Vy ste take zlate strigusky
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Wilmuš, veď sa pridaj, čo by si si Ty tipla? Aká je to dopravná značka?
Ja by som aj povedal, ale asi by ste ma... hm, vytahali za...... usi.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Čo poviete, že by sme takto napravili reputáciu?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


...ale neviem čo by sa stalo, keby sa "karta" obrátila....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Čo poviete, že by sme takto napravili reputáciu?
Elenka, urobili sme niečo zlé? Však som si doteraz myslela, že išlo o slépu uličku. Nebyť Evky.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Niekedy by sa nam k pocitacu zisiel takyto strazca...
nesahaj_mi_na_moje_jedlo.jpg  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Čo poviete, že by sme takto napravili reputáciu?
Elenka a komu tú reputáciu budeme napravovať? Tomu zbabelcovi býkovi, toreadorovskému anjelovi alebo sebe?
Mimochodom, myslím, že som prišla na to, čo sa to včera dialo s tými číslami súhlasov. Ráno som spravila kontrolu niektorých tém a zistila som, že všade, kde sa včera pohybovala Silvika Hlinkovx pridávala po dva súhlasy a práve tam sa tie zázračné čísla objavili. Niečo sa na tom liečení musela nové naučiť, mala by odovzdať svoje skúsenosti a spraviť pre nás kurz
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Elenka, urobili sme niečo zlé? Však som si doteraz myslela, že išlo o slépu uličku. Nebyť Evky.
Kdeže zlé. Nemáme to ani v povahe. Ale stačí jednoduché a základné veci ovládať, aby vodičské skúšky neboli také náročné.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Elenka, urobili sme niečo zlé? Však som si doteraz myslela, že išlo o slépu uličku. Nebyť Evky.
Danilka, nič zlé som nevyviedla A slepá ulička je iná značka Toto je fakt zákaz vjazdu do jednosmernej ulice z protismeru Alebo sa mýlim?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Elenka a komu tú reputáciu budeme napravovať? Tomu zbabelcovi býkovi, toreadorovskému anjelovi alebo sebe?
Mimochodom, myslím, že som prišla na to, čo sa to včera dialo s tými číslami súhlasov. Ráno som spravila kontrolu niektorých tém a zistila som, že všade, kde sa včera pohybovala Silvika Hlinkovx pridávala po dva súhlasy a práve tam sa tie zázračné čísla objavili. Niečo sa na tom liečení musela nové naučiť, mala by odovzdať svoje skúsenosti a spraviť pre nás kurz
Presne tak, reputáciu budeme napravovať zbabelcovi býkovi. Čo sa týka Silvinky, nemám slov... asi horský vzduch dodal toľko energie... Keď sme telefonovali, vždy sa ľuftovala, takže zrejme jej to chvalabohu veľmi prospelo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino Pozri príspevok
Niekedy by sa nam k pocitacu zisiel takyto strazca...
Teda tá cica sa tam tvári ozaj hrozivo ale mám obavy, že mňa by nodradila, iba ak tú myšku... ale mám aj náhradnú, takže slabý argument na mňa. A vôbec, potreba tu s Vami takto debatiť má pre mňa také čaro, že keby tam bol neviem aký strážca... nič neplatí.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia Pozri príspevok
Danilka, nič zlé som nevyviedla A slepá ulička je iná značka Toto je fakt zákaz vjazdu do jednosmernej ulice z protismeru Alebo sa mýlim?
Jóóóóó´j Evka, ja som chcela byť tiež diplomat.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivanka, odkiaľ berieš tie krásne obrázky? Podeľ sa so svojim výrobným tajomstvom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja si pozriem tú stránku kde Ivanka tie obrázky sťahuje, ale mne sa to nedarí otvoriť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať