Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Čo Ti robí problém?
Že tu nikto nie je. Ale teší ma, že sa všetci cítime dobre.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Všetci pracujeme........
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Elena Navrátilová Pozri príspevok


Všetci pracujeme........
Teda dievčatá, kedy ste ma odfotili? Presne takto si pripadám celý deň. Hrdlo ma bolí, len sa nalievam čajom a robota konca nemá!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Včera som začala s novým životným štýlom. Menej PC, viac vzduchu, v lese medzi borovicami. Nabrala som tam energie aj pre Vás a posielam každému za veľký mešec. Keď bude treba zajtra doplním. / Nám, čo máme 17 preč iné nezostáva /.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Všetci máme strach, že nestihneme povinnosti splniť.O chvíľu budeme vyzerať takto. Jedna krajšia ako druhá. Hurá, hurá Valentová?...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


To je oáza pokoja...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


No tak toto našim PC isto nehrozí.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Aj ja som prišla trošku zrelaxovať. Danilka ja som bola včera na vzduchu aj trikrát aj tak mi to nepomohlo. Bola som voľáko mimo, lebo ešte aj majonézový šalát som si zohrievala v mikrovlnke.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Bez slov...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
Aj ja som prišla trošku zrelaxovať. Danilka ja som bola včera na vzduchu aj trikrát aj tak mi to nepomohlo. Bola som voľáko mimo, lebo ešte aj majonézový šalát som si zohrievala v mikrovlnke.
Simonka a chutil? Bez následkov?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Simonka a chutil? Bez následkov?
Elenka vybuchol. A tom som si ešte šomrala popod nos, že šak som to tam len teraz hodila na pár sekúnd.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonka ešte že to nedopadlo takto.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Simonab Pozri príspevok
Aj ja som prišla trošku zrelaxovať. Danilka ja som bola včera na vzduchu aj trikrát aj tak mi to nepomohlo. Bola som voľáko mimo, lebo ešte aj majonézový šalát som si zohrievala v mikrovlnke.
Toto si nemala robiť. Ja sa tvárim, že mám veľa práce. Prečítam o mikrovlnke a vybuchujem a vybuchujem smiechom. Zdola už počujem zvláštne mrmlanie, idem to zažehnať.....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Simonka ešte že to nedopadlo takto.
Ja som včera stvárala veci, sama sa čudujem. Aj Zitka povedala aby som si išla radšej oddýchnuť. Manžel ma poslal kúpiť zákusky na oslavu narodenín a ja som miesto toho kúpila desať rožkov. Ešteže som to v aute zbadala. By sa čudovali jeho kolegovia.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
Ja som včera stvárala veci, sama sa čudujem. Aj Zitka povedala aby som si išla radšej oddýchnuť. Manžel ma poslal kúpiť zákusky na oslavu narodenín a ja som miesto toho kúpila desať rožkov. Ešteže som to v aute zbadala.
Každému sa sporadicky zadarí. Takže nech sa Ti zadarí častejšie, dobre sa na tom zabaví, že nielen ja som schopná takých vecí. No hobby bodov už máš... môžu Ti závidieť. Aspoň si nám tu zlepšila dýchanie Simonka. A to som Ťa nechcela na skype otravovať.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tak pridám ešte jeden včerajší. Obliekla som sa, že idem na sociálku. Jorkovi som pritom dohovárala, že musí zostať doma lebo idem do mesta ( on sa vždy strašne teší keď sa začnem obliekať ). Len sa tak čudne na mňa pozeral keď som si už obliekala bundu a topánky. Nebyť toho jeho vyčítavého pohľadu odídem do mesta v oranžovej bunde a traktorkách. To by nevadilo len neviem ako by sa na mňa ľudia pozerali. Tesilové čierne nohavice, oranžová bunda, traktorky a diplomatka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka , to by si ešte dopadla v celku dobre
Ja poznám v skutku taký prípad , že v jedno pekné zimné ráno o 5,00 hod .sa jedna osôbka zobudila do práce , rýchlo sa umyla,osprchovala , obliekla , hodila na seba zimný kabát,šál,čiapku a odišla utekajúc do práce ......lebo zrejme už bolo dosť hodín.
Po príchode do práce prišla na šatňu , kolegyne na ňu pozerajú ,ako si rozopína kabát , išla sa prezliekať do pracovného odevu a ako si pekne zoblieka ten kabát ...tak velikánsky výbuch smiechu , dotyčná pozerá či im šibe ......a zrazu jedna vykríkne ....a Ty kde máš suknu ....????????
Dotyčná sa po sebe poobzerala a zistila , že si ráno obliekla spodné prádlo,rolák, silonky , čižmy a kabát a sukňa skutočne zostala doma.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5 Pozri príspevok
Simonka , to by si ešte dopadla v celku dobre
Ja poznám v skutku taký prípad , že v jedno pekné zimné ráno o 5,00 hod .sa jedna osôbka zobudila do práce , rýchlo sa umyla,osprchovala , obliekla , hodila na seba zimný kabát,šál,čiapku a odišla utekajúc do práce ......lebo zrejme už bolo dosť hodín.
Po príchode do práce prišla na šatňu , kolegyne na ňu pozerajú ,ako si rozopína kabát , išla sa prezliekať do pracovného odevu a ako si pekne zoblieka ten kabát ...tak velikánsky výbuch smiechu , dotyčná pozerá či im šibe ......a zrazu jedna vykríkne ....a Ty kde máš suknu ....????????
Dotyčná sa po sebe poobzerala a zistila , že si ráno obliekla spodné prádlo,rolák, silonky , čižmy a kabát a sukňa skutočne zostala doma.
Zitkaaa super.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Keď to takto pôjde ďalej, ani sa dnes odtiaľto nepohnem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonab Pozri príspevok
Zitkaaa super.

Podotýkam , že dotyčná bola moja blízka a nebola ani účtovníčka, ani ekonómka ............mala iné starosti ......pri ktorých sa zabudla obliecť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať