Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A kde máme camelku , už som ju strááášne dávno nevidela ?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Zita5 Pozri príspevok
Simonka , to by si ešte dopadla v celku dobre
Ja poznám v skutku taký prípad , že v jedno pekné zimné ráno o 5,00 hod .sa jedna osôbka zobudila do práce , rýchlo sa umyla,osprchovala , obliekla , hodila na seba zimný kabát,šál,čiapku a odišla utekajúc do práce ......lebo zrejme už bolo dosť hodín.
Po príchode do práce prišla na šatňu , kolegyne na ňu pozerajú ,ako si rozopína kabát , išla sa prezliekať do pracovného odevu a ako si pekne zoblieka ten kabát ...tak velikánsky výbuch smiechu , dotyčná pozerá či im šibe ......a zrazu jedna vykríkne ....a Ty kde máš suknu ....????????
Dotyčná sa po sebe poobzerala a zistila , že si ráno obliekla spodné prádlo,rolák, silonky , čižmy a kabát a sukňa skutočne zostala doma.
Zitka, super
aj ja poznám podobný prípad, ale nešlo o oblečenie

Jedna kolegynka mojej tety si obočie nevytrhávala, ale holila si ho a potom si ho každý deň ceruzkou na obočie nalíčila
No a jedno ráno meškala a zabudla si ho nakresliť no a predstav si tvár bez obočia a ešte sa cestou do práce chúďa čudovala, že prečo na ňu každý tak čumí
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Elena Navrátilová Pozri príspevok

No tak toto našim PC isto nehrozí.
Jedine ak platí - komu sa nelení, tomu sa zelení
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Skôr to naše "nelení" vidím takto:


0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ako dobre, že ste tu, hneď mi je ľahšie na duši, keď som sa tu s Vami zasmiala. Už mi nie je zle
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ahoj kočky, nejak ste sa dnes rozbehli, ale tie zážitky sú supééér! Aspoň že si tu môžeme trochu oddýchnuť a uvoľniť sa.

Moja známa, keď prišla z práce, trochu si chcela oddýchnúť. Bola zima, uzávierkove obdobie ... Zaspala a zobudila sa o 6. hod. Zľakla sa, že zaspala do roboty, obliekla sa, umyla a utekala električkou do práce. Keď prišla pred firmu, bola prekvapená, že sa v oknách nesvieti ...Čo, všetci zaspali?! Keď prešla okolo vrátnika a pozdravila mu: "Dobré ráno" on sa začudoval a povedal: "Dobrý večer". Až vtedy si uvedomila, že vlastne je večer, každý z kolegov je už doma ... Zasmiala sa a išla naspäť domov dospať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mgm Pozri príspevok
Ahoj kočky, nejak ste sa dnes rozbehli, ale tie zážitky sú supééér! Aspoň že si tu môžeme trochu oddýchnuť a uvoľniť sa.

Moja známa, keď prišla z práce, trochu si chcela oddýchnúť. Bola zima, uzávierkove obdobie ... Zaspala a zobudila sa o 6. hod. Zľakla sa, že zaspala do roboty, obliekla sa, umyla a utekala električkou do práce. Keď prišla pred firmu, bola prekvapená, že sa v oknách nesvieti ...Čo, všetci zaspali?! Keď prešla okolo vrátnika a pozdravila mu: "Dobré ráno" on sa začudoval a povedal: "Dobrý večer". Až vtedy si uvedomila, že vlastne je večer, každý z kolegov je už doma ... Zasmiala sa a išla naspäť domov dospať
To je ešte lepšie ako ta moja so skoro holú prdééélku ....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

No zas som sa pobavila dievčatá, tak aj ja Vám dačo ....:

Bratranec došiel na návštevu k mojej babke, bolo blato, čľapkanica , vošiel do chodby, nemohol nájsť vypínač...nahmatal nohami rohožku v kúte chodby a usilovne poutieral topánky...Len sa mu zdala tá rohožka nejaká mäkkučká. Babka v tom zasvietila....a on stál uprostred plechu a jej bublaniny, ktorú dala vychladiť...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danila Pozri príspevok
Toto si nemala robiť. Ja sa tvárim, že mám veľa práce. Prečítam o mikrovlnke a vybuchujem a vybuchujem smiechom. Zdola už počujem zvláštne mrmlanie, idem to zažehnať.....
No vďaka bohu, že ja sa tu môžem rehliť bez zábran
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zita5 Pozri príspevok
A kde máme camelku , už som ju strááášne dávno nevidela ?
A keby len camelku... aj Majku-Melnick som dlhsie nevidel... co je s vami, dievcence????????
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

No, tie pribehy... ou, ou... Mne sa zatial podarilo nanajvys vybehnut komplet obleceny-vychystany a v papuciach.. Ked sa dari...

Bru nocku, hviezdicky.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino Pozri príspevok
No, tie pribehy... ou, ou... Mne sa zatial podarilo nanajvys vybehnut komplet obleceny-vychystany a v papuciach.. Ked sa dari...

Bru nocku, hviezdicky.
Brú nocku hviezdičky a mesiačik.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Pri práci s počítačom pozor na mačky!




0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
imino Pozri príspevok
A keby len camelku... aj Majku-Melnick som dlhsie nevidel... co je s vami, dievcence????????
Ahojte začula som tu svoje meno. Iba Vás pozdravím a poviem Vám,že tento obrázok ma v tejto dobe vystihuje najviac. Aj keď tým nechcem povedať,že som tak omladla.

0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
Vidim, ze skoro vsetci sme na tom podobne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Ako sa mávate?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
keď som v tejto téme :
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

aj ja Vás zdravím.....
93.jpg  
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
lenkak Pozri príspevok
keď som v tejto téme :

Takto to vyrezá u nás! Ale zčasu na čas sa utrhnem a kuknem, čo robíte. Aspoň Vás pozdravím


Naposledy upravil mgm : 01.03.07 at 21:43
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Jáááj, veru to tak vyzerá, že ako nám hustne robota, rednú tu naše stránky Už sem nakúkame len úchytkom, keď zostane trochu času . Dúfam, že 1. apríla to tu bude vrieť takto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať