Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Dobré ránko, prajem krásne piatkové ránko plné pohodičky.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, dúfam, že sa Tvoje želanie splní. Ja sa teším najmä na to, že je zajtra už víkend
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
A u mňa to vyzerá takto,len za počítačom som ja a môj zakonný na gauči :

Majka, nastav zákonnému budík na 1. apríla, aby Ťa z tých pavučín vysekal a aby si mohla prísť na stretko . Termín sa blíži - nielen DP ale aj stretko.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick Pozri príspevok
A u mňa to vyzerá takto,len za počítačom som ja a môj zakonný na gauči :

Majkaaaaa, to treba uz len dokoncit a hajde bavit sa len neviem ci nebudes buvat aspon tyzden po tej namahe, vsak dame asi budik na stretko nech ani jedna z vas nezabuva
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka je to o tom, že niektoré príspevky pošleš do tmy /krížik/ a niektoré na svetlo /žiarovka/. Je to celá téma.
Želám vám pekný poloslnečný deň. S tým naj..... ospravedlnením, že som tu niekde niečo postláčala, aby som zistila, že aj tak asi umriem sp.....Dovolila som si to v tejto téme, aby ma niekto neukrižoval. A vôbec netuším, či som pridala svetla, či ubrala tmy, myslela som na to najlepšie. Ak mi to nevyšlo prepáčte, techniku nechám múdrejším a ja si radšej o vás idem napísať básničku. Lebo šanóny som práve odložila.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka máš moju psychickú podporu a pozitívnu energiu z každej strany, len píš... Prosíš si k tomu, svetlo alebo stačí poloslnečno?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elenka, po nasom hovore som nasla jednu zaujimavu vec, urcite to pomoze aj Vam dievcata, len mne NIE vsak kuk:

Hlavné zásady správnej hygieny spánku, to je hlavne v tomto obdobi:


- oddych a pokoj vo večerných hodinách - tak toto by som chcela aj zazit len ma to nejako obchadza

- vyhýbanie sa konzumácii alkoholu - hmm, niekedy taky malinky poharik po dobrej veceri je mnam

- pravidelné zobúdzanie sa v rovnakú rannú hodinu pravidelne to nie je, niekedy musim ist spravit veci aj skor

- ísť spať len vtedy, keď sa cítite ospalý - nuz, tak to by som poslednu dobu prespala aj nase stretka

- ak nezaspíte v priebehu 15 minút, vstaňte a opustite spálňu - a to mysleli ze kde mam ist v noci ? asi na nocnu prechadzku


z toho vyplyva ze ziadna ocista nebude a zostavam na stejnom
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly Pozri príspevok
Elenka, po nasom hovore som nasla jednu zaujimavu vec, urcite to pomoze aj Vam dievcata, len mne NIE vsak kuk:

Hlavné zásady správnej hygieny spánku, to je hlavne v tomto obdobi:

- oddych a pokoj vo večerných hodinách - tak toto by som chcela aj zazit len ma to nejako obchadza

- vyhýbanie sa konzumácii alkoholu - hmm, niekedy taky malinky poharik po dobrej veceri je mnam

- pravidelné zobúdzanie sa v rovnakú rannú hodinu pravidelne to nie je, niekedy musim ist spravit veci aj skor

- ísť spať len vtedy, keď sa cítite ospalý - nuz, tak to by som poslednu dobu prespala aj nase stretka

- ak nezaspíte v priebehu 15 minút, vstaňte a opustite spálňu - A HAJDE NA PORADU


z toho vyplyva ze ziadna ocista nebude a zostavam na stejnom

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5 Pozri príspevok
Zitka priznaj, kolko z tych bodov mas rovnakych na ocistu?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No však srandičky... ale som sa o 3. ráno zobudila a vyspatá... veru skoro som to aj urobila, ale... teplá postieľka vyhrala
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly Pozri príspevok
Zitka priznaj, kolko z tych bodov mas rovnakych na ocistu?

Všetky .....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Všetky .....
Jéééééééééj tak to si krásne napísala Zitka.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No však srandičky... ale som sa o 3. ráno zobudila a vyspatá... veru skoro som to aj urobila, ale... teplá postieľka vyhrala
Elenka, teda si porusila aspon jeden bodik, vstala si s nepravidelnym rezimom


Zita5 Pozri príspevok
Všetky .....
Zitka vsetky? teraz neviem ci splnas kriteria alebo si dopadla podobne ako ja
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No však srandičky... ale som sa o 3. ráno zobudila a vyspatá... veru skoro som to aj urobila, ale... teplá postieľka vyhrala
Elenka tá teplá postieľka aj u mňa vždy vyhrala. Ale podľa tých bodíkov by som mala spálňu zďaleka obchádzať. Za 15 minút ja nemám ani premyslené, čo budem na druhý deň variť...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Želám vám všetkým krásny víkend. Vyzerá to tu, ako keby zhasli všetky pouličné lampy. Takže už som sa naučila, čo to tie čudlíky znamenajú. Nóóó, aspoň sa vyšantíme. A dúfam, že pokiaľ sa vrátim, nepribudne špeciálny čudlíček, čo mi bude blikať, aby som sa niekde vopchala. Sranda musí byť. Teším sa na vás vospolok.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Želám vám všetkým krásny víkend. Vyzerá to tu, ako keby zhasli všetky pouličné lampy. Takže už som sa naučila, čo to tie čudlíky znamenajú. Nóóó, aspoň sa vyšantíme. A dúfam, že pokiaľ sa vrátim, nepribudne špeciálny čudlíček, čo mi bude blikať, aby som sa niekde vopchala. Sranda musí byť. Teším sa na vás vospolok.
Danilka, nemboj, tu Ťa bude vždy vítať len svetlo, veď aj Ty ho tu pridávaš dosť a najmä takéto
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Práve som si uvedomila jednu vec - tými žiarovčičkami nám Richard umožnil "akési" bodovanie aj v Hobby témach. Ja mám ešte jedno neskromné želanie - ešte keby vymyslel nejaké ocenenie príspevkov, pri ktorých sme sa nasmiali najviac - kedy bol najviac oprskaný monitor
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Čítate mi myšlienky? Presne tak, my si tu predsa budeme svietiť vždy pre každého z nás čo to potrebuje či už chodí na poradu po radu, alebo poradiť. Je to zvláštne, nikdy by sm nepovedala, ale dokáže to svetielko a tma normálne znechutiť. Tak fakt neviem.... ešte že tu cítiť normálnu človečinku. Inak mi to pripadá len o kariérizme. No čo už každý máme to svoje "bo", na ktoré sme citlivejší ako na ostané, tak samozrejme pofúkame aj ten kariérizmus. Nie je tam dúfam tma. Ja mám rada medzi ľuďmi svetlo a žiaru. Samú pozitívnu energiu či už v kariére, alebo v ľudskosti. Tma patrí tam, kam raz pôjde každý. Takže prajem veľa svetla v našich mysliach, ja ho tiež hľadám... na tmu ešte času...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Čítate mi myšlienky? Presne tak, my si tu predsa budeme svietiť vždy pre každého z nás čo to potrebuje či už chodí na poradu po radu, alebo poradiť. Je to zvláštne, nikdy by sm nepovedala, ale dokáže to svetielko a tma normálne znechutiť. Tak fakt neviem.... ešte že tu cítiť normálnu človečinku. Inak mi to pripadá len o kariérizme. No čo už každý máme to svoje "bo", na ktoré sme citlivejší ako na ostané, tak samozrejme pofúkame aj ten kariérizmus. Nie je tam dúfam tma. Ja mám rada medzi ľuďmi svetlo a žiaru. Samú pozitívnu energiu či už v kariére, alebo v ľudskosti. Tma patrí tam, kam raz pôjde každý. Takže prajem veľa svetla v našich mysliach, ja ho tiež hľadám... na tmu ešte času...

A telepatia predsa existuje Sympatickejší by mi bol predsa len bodík za ten oprskaný monitor
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evičkáááááááááááá, gratulujem, 5000 príspevok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať