Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



b
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...halóóóó je tu akosi tichóóóó
smlbigbig2.gif  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Nediv sa moja, finišujeme, počkaj do 3. apríla, potom uvidíš to tóčo
Ale na peknú nedeľu niečo pridám
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[QUOTE]Každému toľko slniečka a lásky koľko potrebuje v týchto dníčkoch.
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Dobrý den...Ja budem hrať na:HUSLIACH...Vaneska7...
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Už sa teším...Budem chodiť na husle.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
willma Pozri príspevok
a kde sú obrázky pre mnaaaaaaaaaaaaaa Noha vyvrtnutá, silno prechladnutá- teda nie tá noha , ale ja, moja krpatá v horúčkach a preháňačkách. Babýýýýý, ale inak je mi celkom fajn

Prepáč willma, ale mňa pri tvojom nicku napadá stále tá istá osôbka:

Tak len chccccem zaželať skoré uzdravenie Tebe aj tvojej dcérke, a posielam malú inšpiráciu k predveľkonočnému upratovaniu
0 0
servus servus

servus je offline (nepripojený) servus

Ešte ráno som sa cítil zle, ale potom som počul vkostole, že mám odpustiť, aby aj mne bolo odpustené. Pýtal som sa "Pane aj také ťažké veci mám odpustiť?"Všetkooooooooooo! Tak som to prekonal... Mne to pomohlo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

bezradná Pozri príspevok
Prepáč willma , ale mňa pri tvojom nicku napadá stále tá istá osôbka:

Tak len chccccem zaželať skoré uzdravenie Tebe aj tvojej dcérke, a posielam malú inšpiráciu k predveľkonočnému upratovaniu

Super, som sa pobavila úžasne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

servus Pozri príspevok
Ešte ráno som sa cítil zle, ale potom som počul vkostole, že mám odpustiť, aby aj mne bolo odpustené. Pýtal som sa "Pane aj také ťažké veci mám odpustiť?"Všetkooooooooooo! Tak som to prekonal... Mne to pomohlo.
Niečo také aj mne pomáha prežiť hlavne v dnešnej dobe. Som šťastná, že si pamätám obyčajné medziľudské vzťahy. Je to samozrejme pre mňa problémom. Najväčším problémom je pre mňa zvyknúť si na to zlo, ktoré vládne. Ale ja už som taká a v konečnom dôsledku som sama so sebou spokojná. To je pre mňa dôležité. Naivita má neobmedzené hranice.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Evka, dovoľ aj tu pogratulovať k Tvojmu krásnemu sviatku dnes. Nech sa Ti splní čo si najviac praješ, veľa lásky, zdravia, ľudského porozumenia.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok

Super, som sa pobavila úžasne.
bezradná Pozri príspevok
Prepáč willma, ale mňa pri tvojom nicku napadá stále tá istá osôbka:

Tak len chccccem zaželať skoré uzdravenie Tebe aj tvojej dcérke, a posielam malú inšpiráciu k predveľkonočnému upratovaniu
Tak vy takto, ja som vám pre pobavenie , no počkajte zajace
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
willma Pozri príspevok
Tak vy takto, ja som vám pre pobavenie , no počkajte zajace
Čakám(e), čakám(e) , veď my sa nikam neponáhľame?!
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Ak sa cítiš zle, ...... Čo to je zle? Ja končím, snažím sa, naháňam čas a odišiel mi toner. Na obed som si kúpila nový len za 1 300, a večer mi odišla tlačiareň. Cítim sa zle? Ide ma poraziť.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Liptáčik neboj nie si sama ide ma poraziť. Dala som vytlačiť hl. knihu 120 strán a väčšia polovica má cez sted biely prázdny pás a teraz neviem či nedopadnem akoa ty, kúpim toner a bude to tlačiareň...
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Nie som odborník na tlačiarne, ale zdá sa mi, že Ti asi dochádza toner.U mojem lejzrovky to vyzeralo podobne. Zo začiatku, keď sa to začalo, som toner vybrala, pretriasla ho zo strany na stranu, vložila naspäť a zopár listov som vytlačila bez problémov. To trasenie mi poradila moja polovička. Vysvetlenie: zbytkový prášok sa v toneri rovnomerne popresúva a Ty využiješ aj zbytkové zásoby. Snáď Ti to trochu pomôže.

U mňa sa stretli dve závady postupne. Najprv toner, potom tlačiareň.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Aj ja sa cítim zle, ale ja nemám problém s tlačiarňou, ale cítim sa veľmi osamelo.Nemám tu na blízku žiadnu kamarátku, iba v Bratislave a to je ďaleko. Občas si zavoláme a aj sa stretneme,keď príde.Ja som z okresu PD a rada by som si našla kamarátku, s ktorou by sme sa občas stretli a poklebetili si.Môj manžel je večne zaneprázdnený, mám syna a ten sa teraz oženil.Ja pracujem doma /mzové účto./,tým pádom chodím málo medzi ľudí a je mi smutno.Možno je niekto podobne na tom ako ja a bolo by to dobré pre obe. To ma len tak napadlo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vema Pozri príspevok
Aj ja sa cítim zle, ale ja nemám problém s tlačiarňou, ale cítim sa veľmi osamelo.Nemám tu na blízku žiadnu kamarátku, iba v Bratislave a to je ďaleko. Občas si zavoláme a aj sa stretneme,keď príde.Ja som z okresu PD a rada by som si našla kamarátku, s ktorou by sme sa občas stretli a poklebetili si.Môj manžel je večne zaneprázdnený, mám syna a ten sa teraz oženil.Ja pracujem doma /mzové účto./,tým pádom chodím málo medzi ľudí a je mi smutno.Možno je niekto podobne na tom ako ja a bolo by to dobré pre obe. To ma len tak napadlo.
Teda, to snáď nie je možné. Veď táto téma je využívaná práve za tým účelom ako píšeš. Osamelé duše.... pracujúce doma... pre kúsok ľudského slova tu blúdime na dobitie pozitívnou energiou. Tu nie sme selektované a deformované profesiami. Tu sme obyčajní ľudia. Prečo neprídeš na stretko do PD? Téma kafčotreff Prievidza... skoro každý mesiac sa koná stretko. Vždy sa zíde super partia. Najbližšie bude 21. 4. zas u Pacha.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Teda, to snáď nie je možné. Veď táto téma je využívaná práve za tým účelom ako píšeš. Osamelé duše.... pracujúce doma... pre kúsok ľudského slova tu blúdime na dobitie pozitívnou energiou. Tu nie sme selektované a deformované profesiami. Tu sme obyčajní ľudia. Prečo neprídeš na stretko do PD? Téma kafčotreff Prievidza... skoro každý mesiac sa koná stretko. Vždy sa zíde super partia. Najbližšie bude 21. 4. zas u Pacha.
Elenka, ďakujem za milé slová,už sme to s Klaudiou prediskutovali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať