Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, krásne želanie na piatkové ráno, pripájam sa k nemu. A pre tých, ktorí to budú dnes potrebovať, posielam aj strážneho anjelika, aby Vás ochraňoval nielen pred nazúrenými šéfmi ale aj pred hlúpymi klientami
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka, darmo, CCCC sa predsa podporujú navzájom. Piatok je predsa len krásny deň, každému dobre padne takéto povzbudenie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka, darmo, CCCC sa predsa podporujú navzájom. Piatok je predsa len krásny deň, každému dobre padne takéto povzbudenie.
Elenka a jedného anjelička strážneho si rýchlo idem pribaliť aj pre seba, lebo dnes máme na návšteve majiteľa firmy
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

430418]Elenka a jedného anjelička strážneho si rýchlo idem pribaliť aj pre seba, lebo dnes máme na návšteve majiteľa firmy [/quote]
quoteNo tak to chce môjho favorita. Samozrejme všetkým na podporu dobrej náladičky.CCCCmuk
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Drahé dámy a vy spávať nemôžete alebo sa začína u vás prejavovať ťažká závislosť na PORADE
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma Pozri príspevok
Drahé dámy a vy spávať nemôžete alebo sa začína u vás prejavovať ťažká závislosť na PORADE
Dnes je taký krásny dníček... škoda prespať zbytočne ..každej minúty je škoda...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

willma Pozri príspevok
Drahé dámy a vy spávať nemôžete alebo sa začína u vás prejavovať ťažká závislosť na PORADE

a na to si prišla len dnes? My to vieme už dáááávno......



veďveď tu sa:
banerPapagaj130.gif  
ucenie.gif  
2604becc4632aaa3757e51b4842c478c.gif  
bigemo_harabe_net-146.gif  
1/1
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

willma Pozri príspevok
Drahé dámy a vy spávať nemôžete alebo sa začína u vás prejavovať ťažká závislosť na PORADE
Je to krásne byť závislí na porade,lebo je to oddych a múdre rady pre našu prácu.Zároveň stretnutie so super vtipnými ľudmi.
Je mi tu s Vami kráááááááásne.
Krásny piatok,/aj keď je v Trnave upršaný / ešte krajší víkend .
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Príjemný víkend, menej dažďa a hlavne aby už vyšlo slniečko želám všetkým cccc-čkárkam(rom) a samozrejme každému kto sa tu mihne.

0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...som sa tu mihla tak Vás tiež pozdravujem a dačo na dobrú náladu pripnem
deco.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

slavica Pozri príspevok
...som sa tu mihla tak Vás tiež pozdravujem a dačo na dobrú náladu pripnem
A ja že sa mi mihá z tlaku... a to Ty sa tu miháš
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

slavica Pozri príspevok
...som sa tu mihla tak Vás tiež pozdravujem a dačo na dobrú náladu pripnem

Jéééééééj, to je krásny pomocník Také zlatíčko by mohlo pri umývaní porozbíjať aj polovicu tanierov a maminky by sa určite nedokázali na neho hnevať
A pretože víkend nám už začína a má byť dostatok, želám pekné dníčky a nezabudnite, v noci sa mení čas.Slniečko sa už na to pripravuje. A toto už určite kvitne vo viacerých záhradkách. Tam, kde je ešte sneh, posielam aspoň pre potechu očí

Have a nice day.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
No toto, čo je za tým obrázkom nevinného zlatúšika? Skúste kliknúť a vrátiť sa späť. Už ste zistili? Tak toto ma teda ozaj pobavilo. Aspoň, že sa nemáme až tak zle!
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

kalkulka Pozri príspevok
No toto, čo je za tým obrázkom nevinného zlatúšika? Skúste kliknúť a vrátiť sa späť. Už ste zistili? Tak toto ma teda ozaj pobavilo. Aspoň, že sa nemáme až tak zle!
tak to je fakt sranda, to Richard tak našteloval...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ja viem, že už potrebujem nové okuliare , ja tam nič nevidím...... Zraďte, čo sa tam skrýva
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Ja viem, že už potrebujem nové okuliare , ja tam nič nevidím...... Zraďte, čo sa tam skrýva
Evka, neklikni na zavrieť ale na späť. A potom.... prekvapenie
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
slavica Pozri príspevok
tak to je fakt sranda, to Richard tak našteloval...
Ach, ten "Richard" je ale šikokovný šibal.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ake super skryte prekvapenie
Naposledy upravil camelfly : 25.03.07 at 09:52
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka, neklikni na zavrieť ale na späť. A potom.... prekvapenie
nejde to, keď kliknem na obrázok, otvorí sa v novom okne a tam mi nejde späť - je to tmavé, nepustí ma a keď kliknem na hlavnú lištu, dostanem sa na prvý príspevok M3G Aj cem vidieeeeeeeeť a čo vlastne
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
nejde to, keď kliknem na obrázok, otvorí sa v novom okne a tam mi nejde späť - je to tmavé, nepustí ma a keď kliknem na hlavnú lištu, dostanem sa na prvý príspevok M3G Aj cem vidieeeeeeeeť a čo vlastne
Evka, keď klikneš na obrázok celý príspevok Ti podsvieti a v jeho strede Ti ukáže Tento obrázok? Dole máš možnosti zavrieť na pravej strane a säť na ľavej strane? Tak toto späť odklikni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať