Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
kalkulka Pozri príspevok
Veru, ešte bojujem, šéf si zmyslel, že ešte upravíme niečo. Tak znova všetko prerábam. A keby ste vedeli, doma mám pohromu. Predvčerom som sa poriadne pohádala s manželom a na druhý deň som bola na traumačke so synom, mal úraz. A dnes smrdím v robote, toto snáď nie je možné, každý rok pár dní pred DP sa mi vždy niečo stane. Už mi to pripadá ako začarovaný kruh.
A ešte mi treba spraviť svoje DP. Samozrejme pod svetlom najväčšia tma. Dúfam, že ma už nič zlé nečaká, asi by ma už ozaj trafilo.

Tak veľa síl a do pondelku to ešte vydrž .....potom to bude trošku trošku lepšie čo sa týka účtovníctva ....ide DPH
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Hviezdicky moje zlate, na posledne hodiny koncomarcoveho danoveho zufalstva vam posielam aspon toto:
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

kalkulka Pozri príspevok
...Predvčerom som sa poriadne pohádala s manželom a na druhý deň som bola na traumačke so synom, mal úraz...
Moja zlata, drzim palceky, aby ste sa udobrili a maly bol v poriadku.

Nas maly, prvacik, je po uraze a dvojtyzdnovej vynechavke skoly uz v podstate o.k. Uz ani na nosteku nevidiet, ze ho mal zlomeny. Ale do konca roka ma zakazanu telesnu. V pondelok s nim idem na kontrolu so srdieckom. Nieco sa im nepozdavalo, ked bol v nemocnici, tak este sa na to pozru...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Iminko držím palčeky synčekovi. Nech mu srdiečko pracuje tak ako má.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dakujem

Doteraz nemal pozorovane ziadne problemy... Hoci on je taky fyzicky slabsi. Mozno ho iba trochu v nemocnici "predopovali" dithiadenom... Ved uvidime..
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

No konecne som sa dostal aj k tomu, aby som napisal nejake tie otazocky do odbornych tem... No, cochvila toho asi bude viac...

Ale teraz uz dobru nocku. Pa, pa, hviezdicky.

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pre všetkých DP-čkových zúfalcov a maródikov posielam niečo na posielnenie, aby sa Vás držalo aj trošku šťastíčka
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Peknu nedielku, hviezdicky.
0 0
EvaB. EvaB.

EvaB. je offline (nepripojený) EvaB.

Kým som? Pre svet jedným človekom, ale dúfam, že aspoň pre jedného človeka celým svetom. ...viac
Neviem. či nie od témy, ale kým sa mi naštartoval počítač (idem ešte pracovať), som si prečítala toto a pobavilo ma to:

Život by sa mohol prežívať naopak ...
Na začiatku by bola smrť, všetko by sa začalo umieraním a tým by sa to najhoršie hneď prekonalo. Takto sa zobudíš na posteli v nemocnici a zo dňa na deň ti bude lepšie.
Potom ťa prepustia domov, lebo ti je výborne, a prvá vec, ktorú urobíš je, že ideš na poštu zobrať si dôchodok.
Ako čas plynie, sily ti pribúdajú, tvoja kondícia sa zlepšuje, vrásky miznú. Začneš pracovať a hneď prvý deň v práci ti dajú zlaté hodinky za zásluhy.
Pracuješ štyridsať rokov, až kým nie si taký mladý, že ťa nesmú ďalej nechať pracovať. A tak prejdeš na najlepšie obdobie života - piješ, zabávaš sa, sexuješ a pripravuješ sa na štúdium.
Potom začneš školu - hráš sa s kamarátmi, bez akýchkoľvek povinností a zodpovednosti, kým nie si bábätko. Keď si dostatočne malý, vlezieš na miesto, ktoré by si mal beztak dobre poznať a posledných deväť mesiacov života ti prebehne v pokoji a spokojnosti, na teplučkom mieste s perfektným servisom, kde ťa nikto nebude srať.
A nakoniec opustíš tento svet v poriadnom orgazme.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dnes je 1. apríl a ešte pracujeme a nemáme čas na rodinu, tak vám posielam tortičky
526.jpg  
136_bk_2006-10-07223600pix[1].jpg  
berentaart_donna[1].jpg  
formule.jpg  
medvidek_pu.jpg  

panenka2.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teraz prídu tie lepšie časy... Takže si doprajeme a potom huráááááááá Valentová
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

kukučka Pozri príspevok
dnes je 1. apríl a ešte pracujeme a nemáme čas na rodinu, tak vám posielam tortičky
Tie tortičky už len nakrájať... k tomu dobrú kávičku, spoločnosť... hm to si viem predstavť. Nebolo by od veci zhotoviť a dať pozvanie,....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

kukučka Pozri príspevok
dnes je 1. apríl a ešte pracujeme a nemáme čas na rodinu, tak vám posielam tortičky
Betkáááá, už len z tých obrážtekov priberám Myslím, že v rámci nedeľnej prechádzky sa zastavím v cukrárni Mňam
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tie tortičky už len nakrájať... k tomu dobrú kávičku, spoločnosť... hm to si viem predstavť. Nebolo by od veci zhotoviť a dať pozvanie,....
Čítaš myšlienky? Pre nás "štíhlejšie" 17-tky tu Betka dala niečo veľmi provokatívne
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Takže budeme mať dni plné slniečka a .... z tých tortičiek ..no neviem... ale hlavne že sme zdravé a máme chuť aj na dobré a pekné veci patriace do života.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ufff.. Konecne som pred chvilou odoslal do redakcie druhy clanok, ktory som mal za ulohu na tento tyzden... Mal byt uz v piatok, najneskor vcera dopoludnia... co uz, ked ma muza nekopala..

Tie torticky vyzeraju kraaasne.. ak su aj take mnaaaam.... (jeeee, slinky tecuuuu... )
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka naša, k Tvojim meninkám, aj tu dovoľ vyznať hoc aj krátku, vyznať obdiv v ľudskú lásku, ktorou nás tu každým Tvojim slovom zahŕňaš. Ver, že nedá sa slovom vyjadriť to, čo právom patrí Ti. Velikánske CCCCmuk
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zitka, ja len kratko, vsetko najlepsie a najkrajsie ti zelam a zaroven ti dakujem za povzbudenie v mojich zaciatkoch
oranzova_ruza03.jpg  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zitka, vsetko naj, naj..
rose1.jpg  
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Bru nocku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať