Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zitka naša, pre dobrých ľudí nikdy nie je kvietkov dosť, posielam preto aj ja spolu s gratuláciou k dnešným meninám. Želám krásny deň, veľa zdravia a veľa dobrých ľudí okolo Teba.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
imino Pozri príspevok
Moja zlata, drzim palceky, aby ste sa udobrili a maly bol v poriadku.

Nas maly, prvacik, je po uraze a dvojtyzdnovej vynechavke skoly uz v podstate o.k. Uz ani na nosteku nevidiet, ze ho mal zlomeny. Ale do konca roka ma zakazanu telesnu. V pondelok s nim idem na kontrolu so srdieckom. Nieco sa im nepozdavalo, ked bol v nemocnici, tak este sa na to pozru...
Tak držím pršteky, aby to dobre dopadlo. Udobrili sme sa ako tak, ale jedno neviem pochopiť, ak mám práce vyše hlavy, tak tie naše mužské polovičky nevedia zvládnuť sami nejaký ten stres. Sú proste ako malé deti.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Tak veľa síl a do pondelku to ešte vydrž .....potom to bude trošku trošku lepšie čo sa týka účtovníctva ....ide DPH
Chválabohu, vydržala som. Ale ešte tak celkom nie je všetko za mnou.
A teraz rýchlo, štatistika, neodoslaný výkaz do NBS, doklady do banky na treasury limit a ohlásila sa mi kontrola z národnej agentúry. Vôbec sa nebudem nudiť. Do účťaku asi ani nepáchnem minimálne 3 týždne. Ďakujem za morálnu podporu, aspoň viem, že nie som sama.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac










Ďakujem ďakujem všetkým a posielam veľké cmúúk .......ponúknite sa
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

..................Jéj ďakujeme.......CCCCmučky
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
..................Jéj ďakujeme.......CCCCmučky
Musela som toho veľa pripraviť , jeden prípitok je k super ukončeniu roku 2006 a bodkou za tým ..podanie DP .......a druhý prípitok je k sviatku .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

teeda, ja pracujem o dusu a vy sa tu hostite, este ze som sem kukla
Zitka, tolko bubliniek si sem dala az sa mi cikuta
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milá Zitka aj sa pripájam gratulantom.Prajem Ti všetko naj,aby sa Ti splnil všetko čo chceš. V práci veľa úspechov,v rodine veľa šťastia a zdravia.
DSC01244.jpg  
DSC01245.jpg  
DSC01242.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
andi Pozri príspevok
Milá Zitka aj sa pripájam gratulantom.Prajem Ti všetko naj,aby sa Ti splnil všetko čo chceš. V práci veľa úspechov,v rodine veľa šťastia a zdravia.
Andi vďaka , a tie kvietky sú krásne .......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatá, menovať Vás zaradom,že ste super kamarádky, to by Richard musel posilniť túto stránku. To je neskutočné,také mladučké 17-tky a také chápavé a tolerantné a odhodlané pomáhať. Veľmi si Vás všetky vážim a som rada, že v tom neskutočne veľkom množstve ľudí, mi bolo dopriate stretnúť práve VÁS . Na krídlach motýľa posielam svoje pozdravy a veľké ĎAKUJEM ,ŽE STE.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Dievčatá, menovať Vás zaradom,že ste super kamarádky, to by Richard musel posilniť túto stránku. To je neskutočné,také mladučké 17-tky a také chápavé a tolerantné a odhodlané pomáhať. Veľmi si Vás všetky vážim a som rada, že v tom neskutočne veľkom množstve ľudí, mi bolo dopriate stretnúť práve VÁS . Na krídlach motýľa posielam svoje pozdravy a veľké ĎAKUJEM ,ŽE STE.
CCCCmuk, .....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

aby bylo všude veselo
bmjbzusbjy1tk7fe9x.jpg  
image002.gif  
velikonocni-motiv-1.jpg  
1/1
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Dievčatá, menovať Vás zaradom,že ste super kamarádky, to by Richard musel posilniť túto stránku. To je neskutočné,také mladučké 17-tky a také chápavé a tolerantné a odhodlané pomáhať. Veľmi si Vás všetky vážim a som rada, že v tom neskutočne veľkom množstve ľudí, mi bolo dopriate stretnúť práve VÁS . Na krídlach motýľa posielam svoje pozdravy a veľké ĎAKUJEM ,ŽE STE.
Majka, ale veď to presne platí o Tebe (aj keď si mi vyfúkla titul Miss Ježibabka) Takže kvietoček aj pre Teba, dobre?
A prečo sa mi zdá, že si nasadila nejaký veľmi vážny tón? Deje sa niečo?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Myslím, že je to skôr únava ako iné.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Na zlepšenie nálady
8664801.jpeg  
9141812.jpeg  
9181879.jpeg  
9181916.jpeg  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Majka, ale veď to presne platí o Tebe (aj keď si mi vyfúkla titul Miss Ježibabka) Takže kvietoček aj pre Teba, dobre?
A prečo sa mi zdá, že si nasadila nejaký veľmi vážny tón? Deje sa niečo?
Evi, ja keď pri rátaní peňazí začínam odratávať druhý milión ,tak akosi automaticky ostanem veľmi vážna. . Nerušiť prosím ,rátam : päťmiliónovtristošesťdesiatdeväťtisícsto,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstojed na,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstodve ,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstotri ...........................
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Evi, ja keď pri rátaní peňazí začínam odratávať druhý milión ,tak akosi automaticky ostanem veľmi vážna. . Nerušiť prosím ,rátam : päťmiliónovtristošesťdesiatdeväťtisícsto,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstojed na,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstodve ,
päťmilińovtristošesťdesiatdeväťtisícstotri ...........................
Majka Ty ešte stále počítaš ?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ešte dlĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺlĺĺĺĺĺho budem .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick Pozri príspevok
A ešte dlĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺĺlĺĺĺĺĺho budem .
ste zlate, konecne je tu viac usmevu , dievcata priznajte ktora este spomina na DP ci ho dobre spravila, ci vsetko postihala?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

camelfly Pozri príspevok
ste zlate, konecne je tu viac usmevu , dievcata priznajte ktora este spomina na DP ci ho dobre spravila, ci vsetko postihala?
... a čo to je... to DP ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať