Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dobré ránko, tak ako? Sladko vybuvinkaní?Dobre, tak si teraz dáme rozcvičku, potom sa umyjeme, napapáme a môžeme ísť na výlet
Želám peknú jarnú nedeľu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka ja čakám kedy konečne niečo napíšeš. CCCCmuk
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka ja čakám kedy konečne niečo napíšeš. CCCCmuk
Elenka a zdá sa Ti, že je toho málo? Keď svieti slniečko, tak sem môžem dať len niečo, čo pozdvihne náladu všetkým A ja práve rozmýšľam, kam pôjdem dnes skúšať svoj foťák - teda učiť sa s ním narábať . Možno to vyhrá park a veveričky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teším sa aké obrázky vytvoríš. Takže veľa úspechov, dobré očko...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No ale najprv sem priložím na dobrú náladu niečo, čo už vytvorili iní. Takéto obrázočky ma fascinujú
Ako im to svedčí, pekný párik
No nie sú sladké?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem Cica
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ahojte dievčatá, dlho sme sa nepísali , tak sa ozývam, že žijem, som relatívne zdravá, len nestíham. Pomaly si robím poradovník na všetko, každodenné roboty pomaly končia zapísané v kalendári, takto si budem musieť vyhradiť čas... Hrúza, des... ale ináč v pohode . Chcela som si vybaviť kanceláriu, zatiaľ to nevyšlo, takže smola , ale od septembra bude určite . Elenka, malý je už OK, dala som mu sedavý kúpeľ s harmančekom, potom trošku kozmetickej vazelíny a je to OK. Takže nenavštívim ani gastroenterológiu, ale pre istotu má kašeľ a soplí...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To som rada, že je to ako tak v pohodičke. Nie je nejaký alergik synček? No keď ho tie choroby prenasledujú.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Elena Navrátilová Pozri príspevok
To som rada, že je to ako tak v pohodičke. Nie je nejaký alergik synček? No keď ho tie choroby prenasledujú.
Veď práve... nemôžeme to zistiť, keďže je stále chorý a choroba skresľuje výsledky. Zajtra sme mali ísť na imuno-alergológiu, žiaľ, čaká nás obvodná...Prvá návšteva u I-A nedopadla dobre - obvodná trošku podcenila chorobu detí (obidvaja sú približne rovnako často chorí) a prerástlo to do zápalu dutín. Preliečili sme to antibiotikami, antihistaminikami, čakali sme, kým odznie účinok liekov, aby sme mohli porobiť odbery a testy - a znovu ochoreli... takže je dosť možné, že ak sa u nich skutočne prejavuje alergia, jediný termín na kvalitný odber bude až po odkvitnutí stromov a pred kvitnutím tráv...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mgm Pozri príspevok
Keď už budú tie mačiatka trošku samostatnejšie, jedno si prosím
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Najprv som napísala príspevok o ... ale nejdem to tu rozoberať. Poprajem všetko dobré, nech sa detičky vyliečia, lekárom skorú a správnu diagnostiku. Držím palce, trápiš sa už skutočne dlhú dobu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Marianka a pre Tvojich drobcov na potešenie pár rozprávkových obrázkov (veveričky boli rýchlejšie ako ja, nestihla som ani foťák vytiahnut )

Dúfam, že ich to trošku odškodní za tú chorobu.
CCCCmuk.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka a foťák slúži svojmu účelu? Máme nové fotečky? Modely si našla?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka a foťák slúži svojmu účelu? Máme nové fotečky? Modely si našla?
Našla, ale nechceli postáť, potvorky malé, sú veľmi vrtké a moje fotoskúsenosti zatiaľ vratké
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ešte niečo pre veľkých aj malých - to na zlepšenie nálady, ak by niekomu bolo zle
Týchto kamošov mám na monitore v robote a vždy mi zdvihnú náladičku.
A čo poviete na tohto beťára?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Eulalia Pozri príspevok
Keď už budú tie mačiatka trošku samostatnejšie, jedno si prosím

Asi takéto?



Aj ono už pomaly spinká a ja sa chystám tiež. Dobrú noc všetkým, nech sa Vám niečo pekná sníva
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ahojte dievcence! Tak aku ste mali nedielku? My prijemnu a konecne aj pohodovu. Vcera, pardon, predvceom (sobotu) sme s mojou kralovnickou dorobili prvu velku cast dvora... sme ukladali zatravnovace. Piatok-sobotu pred Velkou nocou sme spravilidost velky kus, az sme sa zvysok sviatkov museli "doliecovat", co nas hrbty boleli. No a teraz v sobotu sme to uz dotiahli. Takze 1. faza je uspesne ukoncena... Ale uz bolo nacase..

Mimochodom, dievcence, je pondelok, 16.4.2007... Pre mna, a verim, ze aj pre moju rodinku, vyznamny den.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
imino Pozri príspevok
Ahojte dievcence! Tak aku ste mali nedielku? My prijemnu a konecne aj pohodovu. Vcera, pardon, predvceom (sobotu) sme s mojou kralovnickou dorobili prvu velku cast dvora... sme ukladali zatravnovace. Piatok-sobotu pred Velkou nocou sme spravilidost velky kus, az sme sa zvysok sviatkov museli "doliecovat", co nas hrbty boleli. No a teraz v sobotu sme to uz dotiahli. Takze 1. faza je uspesne ukoncena... Ale uz bolo nacase..

Mimochodom, dievcence, je pondelok, 16.4.2007... Pre mna, a verim, ze aj pre moju rodinku, vyznamny den.
Ak máte sviatok ,potom všéééééééééééétko najnajnajnajnaj........
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Majka, SVIATOK, na ktory mysli ty, nas caka az v novembri. Od dnesneho dna som sa pridal k vacsine z vas, co sem chodite. Zacala mi ucinnost SZC.

Uz len cakam na korunky z Uradu prace, co som si vybavil dotaciu na zacatie...

Drzme si navzajom palceky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať