Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak vykroč tou správnou nohou. /bože,ale ktorá to vlasne je?????/
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Melnick Pozri príspevok
Tak vykroč tou správnou nohou. /bože,ale ktorá to vlasne je?????/
No ved to, ktora??

Dakujeeem. A asi uz aj dobru noc. Idem sa na to trosku vyspinkat. O dve a pol hod. robim budicej mojej milej.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Začína nám ďalší pondelkový kolotoč.Aby sa nám lepšie pracovalo. Slniečko už žmurká...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mgm Pozri príspevok
Asi takéto?



Aj ono už pomaly spinká a ja sa chystám tiež. Dobrú noc všetkým, nech sa Vám niečo pekná sníva
Martuška, môže byť, je krásne. A je kocúrik alebo mačička Aj takéto môže byť
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Eulalia Pozri príspevok
Martuška, môže byť, je krásne. A je kocúrik alebo mačička Aj takéto môže byť
Neviem, či je to kocúrik, či mačička. Neviem, či by som to aj spoznala. A
čo by si radšej chcela? Hoci mačičky boli vždy prítulnejšie a kocúrik bol taký vodca.



Prajem príjemný deň, plný slniečka a dobrej nálady.

Pa

Naposledy upravil mgm : 16.04.07 at 08:20
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj ja posielam slniečko ........aby sme mali krajší pondelok , lebo tie bývajú husté .... a nie vždy dobré ...


0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.

V zhorenom lese našli medvieďa



Žeby to bolo to chúďa ,čo sa naň tešíme vo Valentovej???
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick Pozri príspevok

V zhorenom lese našli medvieďa



Žeby to bolo to chúďa ,čo sa naň tešíme vo Valentovej???
Už ho majú v opatere lesníci
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tak a vankúšik je už zatiaľ sám.Mesiačik už na oblohe nepanuje, začína nám krásny nový deň. Nech je lepší ako včerajší.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok

V zhorenom lese našli medvieďa



Žeby to bolo to chúďa ,čo sa naň tešíme vo Valentovej???
Verte, neverte pozrela som na medvedíka a pripadal mi, že sa hýbe a otvára papuľku. No neviem čomu to pripísať.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Nasa zakvitnuta ceresna (mnam, mnam bude.. ) a jedna z manzelkiných skaliek.
070414_150154.jpg  
070414_183954.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tie modrice a prvosienky sú úžasné. Tá čerešňa bude nejaká skorá sorta. Verím, že čerešničky budú mňam, mňam.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Veru, uz ma moja prvosienky i modrice porozrastane na viacerych miestach a su z roka na rok krajsie. Ceresne su srdcovky, zreju koncom juna - zaciatkom jula. Chlapci sa ich vzdy uz nevedia dockat, estelen zacinaju zltnut-dozrievat. A v zime potom vyjedaju kompotiky..
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok

V zhorenom lese našli medvieďa



Žeby to bolo to chúďa ,čo sa naň tešíme vo Valentovej???
A čo keby sme si ho aspoň virtuálne a na diaľku adoptovali?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia Pozri príspevok
A čo keby sme si ho aspoň virtuálne a na diaľku adoptovali?
Dievčatá, ale to teraz nemyslím ako srandu, to myslím úplne vážne. V zoológii sa vyznám ešte horšie ako v počítačoch, ale ak je to pravda, že medvedica odvrhne mláďa, ktoré je nasiaknuté človečinou a v žiadnej ZOO by ho nechceli, viete si to chúďa predstaviť, ako a kde bude vyrastať? A ak si ho aj ten lesník nechá ako domáceho miláčika, určite to nebude jednoduché vychovať alebo chovať dlhé roky takého riadneho macka. Možno by sa raz za čas daleko nejakým spôsobom pomôcť - buď kúpou krmiva lebo podobným spôsobom. Neviem ako Vy, to je len môj názor. Možno sa aj Vy k tomu vyjadríte.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evka čítaš mi myšlienky. Bojím sa však že u pána polesného dlho nezostane. Viete si predstaviť takého maca doma v záhrade aj keď je to obrovská záhrada pri lese? A vypustiť do prírody keď už odrastie tiež by nebol dobrý nápad. Macko by bol nebezpečný pre ľudí lebo by sa ich nebál a samozrejme by to bolo nebezpečné aj pre neho.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Dievčatá, ale to teraz nemyslím ako srandu, to myslím úplne vážne. V zoológii sa vyznám ešte horšie ako v počítačoch, ale ak je to pravda, že medvedica odvrhne mláďa, ktoré je nasiaknuté človečinou a v žiadnej ZOO by ho nechceli, viete si to chúďa predstaviť, ako a kde bude vyrastať? A ak si ho aj ten lesník nechá ako domáceho miláčika, určite to nebude jednoduché vychovať alebo chovať dlhé roky takého riadneho macka. Možno by sa raz za čas daleko nejakým spôsobom pomôcť - buď kúpou krmiva lebo podobným spôsobom. Neviem ako Vy, to je len môj názor. Možno sa aj Vy k tomu vyjadríte.
Evička máš pravdu, pôjdeme si ho do ZOO alebo k tomu pánovi kuknúť. Ale to by sme sa museli dohodnúť. Nech sa vyjadria aj iní. Medvieďa je chúďatko.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčence ja som si to mláďa dnes tak obzerala , aké je nádherné a skutočne nádherné a nevinné .Pritom som si potichúčky myslela , aký si len zlatučký , keď si taký maličký , ale kto vie čo z Teba vyrastie... aký veľký maco a čo všeličo porobíš .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab Pozri príspevok
Evka čítaš mi myšlienky. Bojím sa však že u pána polesného dlho nezostane. Viete si predstaviť takého maca doma v záhrade aj keď je to obrovská záhrada pri lese? A vypustiť do prírody keď už odrastie tiež by nebol dobrý nápad. Macko by bol nebezpečný pre ľudí lebo by sa ich nebál a samozrejme by to bolo nebezpečné aj pre neho.
Simonka, práve preto som to sem nadhodila, lebo si to ďalej neviem predstaviť. A viem, že CCCC-čkárky majú v srdiečkach dosť miesta pre všetky mláďatká, či už ľudské alebo zvieracie. Viac hláv - viac rozumu.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Dievčence ja som si to mláďa dnes tak obzerala , aké je nádherné a skutočne nádherné a nevinné .Pritom som si potichúčky myslela , aký si len zlatučký , keď si taký maličký , ale kto vie čo z Teba vyrastie... aký veľký maco a čo všeličo porobíš .

Zitka, už teraz sa ho bojíš?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať