Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

17-tky naše milé, ktoré s nami tento víkend nebudete - nebojte sa, budeme na Vás myslieť. Hlásim, že foťák je už zbalený, tak ak ma to niekto naučí, budú aj fotky
Želám aj Vám všetkým krásny víkend a dovidenia v nedeľu večer
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Budem na Vás myslieť, /ako vám je dobre/.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Šťastnú cestu Vám prajem a dúfam že nestretnete s fešákmi s takýmto autom a hlavne ani susedia na Vás nevyvolajú v noci keď nebudú vedieť spinkať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ako prvá hlásim príchod zo stretka CCCC. Som rada ,že mi to nakoniec vyšlo a mohla som byť so super sedemnástkami aspoň sobotu . No poriadne som si tú návštevu predĺžila.Totiž stále bolo o čom rozprávať.Je to naozaj iné,keď pred vami sedí skutočný človek ,namiesto "nicku".
Susedia nenamietali a "horný sused" sa pridal a dokonca bol najhlučnejší a keď začal on, tak sme nachvíľu všetci stíchli.Nedal sa ani prekričať-beťárisko.
Len ráno som rozmýšľala,prečo ma bolia sánky,veď som sa s nikým nebila,no muž mi to vysvetlil: veď si sa stále rehotala na plnú hubu, tak čo sa čuduješ ,že máš svalovicu a bolia Ťa sánky.
Škoda dievčatá ,ktoré ste sa tiež chystali,že Vám to nevyšlo.
Bolo nám super.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Majka vitaj, dúfam že nabudúce mi to už konečne výjde. teraz mi neostáva len v tichosti závidieť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Majka, teším sa s Vami všetkými, ktorým stretko vyšlo a prinieslo osobné uspokojenie a príjemný relax. Ja asi ostanem verná mojej filozofii už od materskej škôlky, že tie najčarovnejšie stretká sú tie "na tajnáša" a tak tomuto zvyku zachovám moju priazeň. A držala som tu pohotovosť. Keby niečo. A tešila sa na návrat všetkých stretkáriek, aké sem prilepia veselé spomienky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Bolo mi cťou a potešením.... ďakujem všetkým, ktorí boli ochotní aj so mnou stráviť tento vydarený víkend. Samozrejme, všetci, ktorí chceli a nemohli... dúfam, že na budúce to výjde. Prajem si to ...a zároveň aj Vám.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Ako prvá hlásim príchod zo stretka CCCC. Som rada ,že mi to nakoniec vyšlo a mohla som byť so super sedemnástkami aspoň sobotu . No poriadne som si tú návštevu predĺžila.Totiž stále bolo o čom rozprávať.Je to naozaj iné,keď pred vami sedí skutočný človek ,namiesto "nicku".
Susedia nenamietali a "horný sused" sa pridal a dokonca bol najhlučnejší a keď začal on, tak sme nachvíľu všetci stíchli.Nedal sa ani prekričať-beťárisko.
Len ráno som rozmýšľala,prečo ma bolia sánky,veď som sa s nikým nebila,no muž mi to vysvetlil: veď si sa stále rehotala na plnú hubu, tak čo sa čuduješ ,že máš svalovicu a bolia Ťa sánky.
Škoda dievčatá ,ktoré ste sa tiež chystali,že Vám to nevyšlo.
Bolo nám super.
Bolo, bolo... bohužiaľ. Majka, nebola si sama čo sa rehotala...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ale predbežná objednávka na perníkovú chalúpku na ďalšie stretko už je podaná, aj s príslušným kolkom

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Majka, teším sa s Vami všetkými, ktorým stretko vyšlo a prinieslo osobné uspokojenie a príjemný relax. Ja asi ostanem verná mojej filozofii už od materskej škôlky, že tie najčarovnejšie stretká sú tie "na tajnáša" a tak tomuto zvyku zachovám moju priazeň. A držala som tu pohotovosť. Keby niečo. A tešila sa na návrat všetkých stretkáriek, aké sem prilepia veselé spomienky.
Danilka, vďaka, že si držala stráž. Téma stále žije, takže si splnila svoju dobrovoľne prevzatú úlohu na výbornú A doplním Majku Melnick - huby nás bolia všetky, nielen od rehotu, ale aj od toho, že sme neustále "mleli pántom". Zo srdca želám všetkým ďalším stretkárom, aby sa im to vydarilo tak, ako nám. Ak im to výjde čo len na 50 % tak ako nám, nebudú ľutovať a budú mať načo spomínať.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Toto bol pre zmenu dolný sused
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Bolo, bolo... bohužiaľ.
Bolo, bolo, vďakabohu ... A dobre ešte len bude
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Simonka, aj mne sa podarilo niečo odfotiť

A okrem toho tam boli aj majstrovstvá sveta v rybolove
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Bolo, bolo, vďakabohu ... A dobre ešte len bude
A čože Elenka,vari Ti niekto pristrihol krídelká a musíš si to teraz žehliť???????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Bolo, bolo, vďakabohu ... A dobre ešte len bude
Bolo, bolo... bohužiaľ, že bolo... žehlička funguje... žehlí ... Madonna stále spieva? Bolo, bolo... vďakabohu... Takže, ktorý že to bude, ktorý....? No Elenka, ... takže takto?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
A čože Elenka,vari Ti niekto pristrihol krídelká a musíš si to teraz žehliť???????
Majka, keby len žehliť,.... ona teraz musí zase spievať, však Elenka?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ktorá prídete žehliť manželove omastené kraťasy????
Zachvíľu su opraté.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, vidíš, o čo si prišla, že si odišla skôr? V Bešeňovej boli všetci opálení, akoby ich jedna mater mala, tak ja som si vybrala vzor opálenia a´la žehlička. Túto sezónu sa takéto vzorované opálenie určite uchytí, len dúfam, že to nebude mať takú životnosť ako tetovanie.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elenka tie húsenice sa Ti podarilo odfotiť ,keď si bola v tejto polohe?

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Melnick Pozri príspevok
A ktorá prídete žehliť manželove omastené kraťasy????
Zachvíľu su opraté.
hlásim sa. Žehličku mám funkčnú, pred pár hodinami aj odskúšanú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať